خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی آزمون های استخدامی ثبت نام و دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان

ثبت نام و دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان

بروزرسانی شده نوامبر 23, 2017 8:49 ب.ظ
3
20,477
آزمون استخدامی شرکت های خصوصی
ثبت نام و دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان
میانگین 4.3 رای از تعداد 76

اگر مایلید در آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان شرکت نمایید ، جهت اطلاع از تاریخ و نحوه ثبت نام ، دانلود دفترچه استخدامی و جرییات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید .

تعاریف :
مفاهیم برخی از اصطاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است :

1- دسته شغلی : مشاغل مورد نیاز شرکتهای خصوصی و دانش بنیان بر اساس حوزه شغلی به 8 بخش مستقل تقسیم شده است، هر بخش را یک “دسته شغلی” مینامند. عناوین این دسته های شغلی به شرح ذیل میباشد:

1- اجرایی و فنی
2- بهداشت، درمان و مراقبت
3- خدماتی، رفاهی و آموزشی
4- طراحی، رسانهای، بازاریابی و فروش
5- فنآوری اطاعات
6- کارشناسی و مهندسی
7- مالی، حقوقی و اداری
8- مدیریتی

2- عنوان شغلی : برای هر نوع از موقعیتهای شغلی موجود در شرکتهای خصوصی و دانش بنیان یک عنوان شغلی در نظر گرفته شده است. آزمون شامل ارزیابی 266 عنوان شغلی بوده که برای هر عنوان، چندین موقعیت شغلی در شرکتهای گوناگون وجود خواهد داشت. این عناوین و تعاریف آنها در جداول صفحات 13 تا 45 همین دفترچه آمده است.

3- شرکت خصوصی : کلیه نهادها، بنگاه های اقتصادی، مجموعه ها و سازمان های غیر دولتی را که بر اساس قانون با اهداف تجاری یا غیرتجاری فعالیت میکنند، شرکت خصوصی می نامند.

4- شرکت دانش بنیان : شرکت یا مؤسسه خصوصی یا تعاونی است که به منظور هم افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه ( شامل طراحی و تولید کالا و خدمات ) در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل میشود و بر اساس “آیین نامه ارزیابی و تشخیص شرکت ها و موسسات دانش بنیان” به تایید “کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نظارت بر اجرا” می رسد .

5- دانشجو : کسی است که در یکی از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی اعم از دولتی، آزاد، غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی کاربردی و … پذیرفته و ثبت نام شده باشد.

6- رشته تحصیلی :  عنوان رشته ای است که دانش آموز/دانشجو در آن فارغ التحصیل شده است. این عنوان رشته در کادر بالای کارنامه درج گردیده است.

 

شرایط  آزمون استخدامی :

1- اعتقاد به دین مبین اسام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
2- التزام به قانون اساسی جمهوری اسامی ایران
3- داشتن تابعیت ایران
4- عدم اشتهار به ارتکاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصیلی
5- برخورداری از توانایی جسمی و روانی ازم و متناسب با شغل انتخابی
6- داشتن حداقل هجده (18) سال سن

تذکر: افراد با سن کمتر از 18 سال نیز میتوانند به صورت آزمایشی در آزمون شرکت کنند.


زمان ثبت نام آزمون استخدامی و سایر نکات مهم :

1- ثبت نام در این آزمون با هر مدرک تحصیلی در هر مقطع تحصیلی بلامانع است.
2- زمان ثبت نام از 8 صبح روز سه شنبه 14 شهریور لغایت ساعت 24 روز یک شنبه 26 شهریور خواهد بود و ثبت نام منحصرا از طریق سایت آزمون به نشانی www.inre.ir صورت خواهد پذیرفت.
3- داوطلبان میبایست قبل از اقدام به ثبت نام به مطالعه دقیق دفترچه راهنما (متون، جداول و پیوستها) و آگاهی از شرایط و ضوابط آزمون، مبادرت نمایند.
4- توصیه میشود داوطلبان، ثبت نام خود را در اولین روزها انجام دهند و از موکول نمودن آن بهروزهای آخر، خودداری نمایند.


جدول زمانبندی آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان :

آزمون استخدامی خصوصی


دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان :

در صورت تمایل به دانلود دفترچه این آزمون استخدامی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کلیک روی لینک زیر آن را دریافت نمایید .

دفترچه آزمون استخدامی

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان ، استخدام هیات علمی دانشگاه (جذب استاد دانشگاه) آزمون مشاوران حقوقی ، آزمون وکالت و یا آزمون استخدامی تامین اجتماعی و همچنین منایع این آزمون ها ، هم اکنون می توانید با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های استخدامی

بررسی کنید

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷میانگین 5 رای از تعداد 1…