خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی آزمون های استخدامی آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 96

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 96

بروزرسانی شده نوامبر 22, 2017 11:44 ق.ظ
0
452
استخدام تامین اجتماعی
آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 96
میانگین 5 رای از تعداد 5

سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد از امروز 3 مهرماه از کلیه متقاضیان به شرکت در آزمون استخدام تامین اجتماعی ثبت نام به عمل آورد ، جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما باشید .

آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان با اعلام این خبر گفت : سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی شعبه جدیدالتاسیس خود ، در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب نماید.

وی افزود: داوطلبان و متقاضیان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که اطلاعات تکمیلی آن فردا 3 مهرماه از طریق سایت آویژه دانش و همینطور سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی و روزنامه های کثیرالانتشار اعلام خواهد شد .

زمان ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی

متقاضیان شرکت در آزمون استخدام تامین اجتماعی می توانند از روز دوشنبه مورخ ٩٦/٧/٣ لغایت چهارشنبه مورخ ٩٦/٧/١٢ نسبت به ثبت نام اقدام نموده و بعد از آن مدارک مربوطه را صرفا به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی که اعلام خواهد شد ، ارائه کنند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدام تامین اجتماعی

کلیه مشترکان ، متقاضیان و داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون استخدامی را دارند می توانند در بازه زمانی گفته شده و از ساعت 8 صبح الی 12 شب ، بدون نیاز به پیش شماره و گرفتن کد و از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایند .

زمان برگزاری آزمون استخدام تامین اجتماعی

حسینی آذرنوشان در ادامه افزود : آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ ٩٦/٧/٢٨ برگزار خواهد شد. داوطلبان گرامی توجه کنند هرگونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون استخدامی، صرفا از طریق این سایت معتبر و قابل استناد است.

در صورت تمایل به دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی تامین اجتماعی روی لینک زیر کلیک فرمایید :

دانلود دفترچه استخدامی تامین اجتماعی

در صورت نیاز به به ثبت نام تلفنی در این آزمون ، مدارک تحصیلی مورد نیاز ، شرایط سهمیه ها ، اطلاع از رشته های تحصیلی مورد نظر و … از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

همچنین در صورت تمایل به ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان میتوانید اینجا کلیک کنید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های استخدامی

بررسی کنید

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷میانگین 5 رای از تعداد 1…