آموزش الفبا و اعداد زبان ترکی استانبولی

آموزش ترکی
به اشتراک بگذارید

برای دسترسی و آموزش زبان ترکی استانبولی اولین و مهمترین اقدام ، آموزش و فراگیری الفبا و اعداد زبان ترکی استانبولی میباشد.همین که شما بتوانید از همان سطوح مبتدی رفته رفته با این زبان و مدل نگارش آلفابت آن آشنا شوید گامی موثر را در جهت یادگیری و آموزش این زبان برداشته اید.

برای اینکه بتوانیم به سطحی برسیم که توانایی مکالمه زبان ترکی استانبولی را در سطح ایده ال داشته باشیم بدیهی است که یادگیری حروف و اعداد این زبان بسیار مهم و از اصلی ترین اقدامات خواهد بود.

حتی برای عزیزانی که مقصد و هدف نهایی اشان سطوح پیشرفته و یا شرکت در آزمون تومر ( آزمون سفارت ترکیه ) هست ، در ابتدا و در سطوح مبتدی باید از مبنا و پایه راجع به این موضوعات پرداخت.

آموزش زبان ترکی استانبولی در ایران کمبریج

اصول و اساس یادگیری هر مطلبی آموزش مبنا و پایه آن است.بنا براین برای دسترسی به سطوح پیشرفته میبایست بر اساس پایه ریزی دقیق و مناسب پیشرفت را شروع نماییم.راه هایی که تابحال بازخورد و نتایج خوبی داشته اند و براساس داده های مستند میتوان به آنها اطمینان نمود یکی از ویژگی هایی است که برای انتخاب و شرکت در کلاس های آموزشگاه زبان ترکی استانبولی باید به آن اهمیت ویژه ای قائل شد.

معمولا برای یاگیری هر زبانی بهترین ملجاء و مرجع نحوه ارایه و استانداردهایی است که بخش فرهنگی سفارت آن کشور به جهانیان معرفی مینماید.

استانداردترین و آکادمیک ترین نحوه یادگیری را میتوان از دانشگاه های مطرح آن کشور نیز الگو برداری نمود و با اصولی که اساتید آن کشور معرفی مینمایند، باید پیشرفت نمود.چراکه رعایت و پیشرفت بر اساس این اصول، منطقی ترین راهی است که میتوان به سطحی رسید که  قادر به مکالمه زبان آن کشور یا حتی سطوح پیشرفته تر گردید.

بنابراین بر حسب نیاز باید بهترین مرکز و موسسه زبانی را پیدا نمود تا طبق این اصول و ساختار بین المللی در حال ارایه و برگزاری دوره های زبان ترکی استانبولی باشد.

 • مرکزی که بهره مند از مدرسین اساتید مجرب و با دانش زبان ترکی استانبولی باشد
 • همواره در تعامل و همکاری با بخش فرهنگی سفارت ترکیه باشد
 • از آخرین استانداردهای و تکینک های روز آموزش زبان ترکی استانبولی مطلع باشد
 • بتواند با درنظر گرفتن اساتید بسیار حرفه ای راه آموزش را هموار و بسیار ساده نماید
 • از مدرسینی با تحصیلات عالیه در حد کارشناسی ارشد آموزش زبان ترکی برخوردار باشد
 • اساتیدی با سابقه بسیار مطلوب و توانا در ارایه و تبادل مطالب را در اختیار داشته باشد
 • از مدرسین برتر و نام آشنای برترین دانشگاه های کشورو دانشگاه های بین المللی بهره مند باشد
 • توانایی در اختیار گذاشتن اساتید Native زبان ترکی را در سطوح پیشرفته و برتر داشته باشد
 • در زمینه آزمون تومر دارای خروجی بسیار مطلوب و بازدهی ایده آل باشد
 • توانای ارایه دوره های فوق فشرده را در کوتاهترین بازه زمانی را دارا باشد
 • تا بتوانیم در یک بازه زمانی کوتاه به سطوح بسیار ایده ال دست یابیم
 • از مناسب ترین و بروزترین متد و منابع آموزش زبان ترکی همانند کتاب hit it استفاده نماید

همه این موارد را بصورت یکجا میتوانید در موسسه زبان ایران کمبریج بیابید.این مرکز فوق تخصصی بیش از ۱۲ سال سابقه فعالیت و تجربه برگزاری دوره های تخصصی زبان ترکی استانبولی را دارا است. و بدون تردید بدلیل کسب نتایج درخشان در سالهای اخیر همواره بعنوان بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران به انتخاب زبان آموزان معرفی گشته است.

یکی از دلایل مشهور شدن این مرکز ارایه دوره های بسیار فوق فشرده است.این دوره ها زبان آموزان را از سطح مبتدی تا سطوح پیشرفته تنها در عرض شش ماه خواهد رساند.در کنار این کیفیت ایده آل هزینه های بسیار منصفانه و معقولی را برای هر ترم در نظر گرفته شده است.این مرکز در حال حاضر در سه شعبه در تهران در حال فعالیت است.

آموزش الفبا و اعداد زبان ترکی استانبولی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آموزش الفبا و اعداد زبان ترکی استانبولی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دسته بندی:

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068