خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی آزمون های استخدامی استخدام بانک مرکزی – مشاوره و زمان ثبت نام آزمون استخدامی

استخدام بانک مرکزی – مشاوره و زمان ثبت نام آزمون استخدامی

بروزرسانی شده دسامبر 18, 2017 12:52 ب.ظ
0
292
استخدام بانک مرکزی
استخدام بانک مرکزی – مشاوره و زمان ثبت نام آزمون استخدامی
میانگین 5 رای از تعداد 1
اگر به دنبال موقعیت های شغلی و استخدام بانکی می باشید٬ برای اطلاع از استخدام بانک مرکزی ٬ شرایط ثبت نام در تهران و شهرستان در ادامه با این خبر استخدامی آویژه دانش در ادامه همراه باشید .

استخدام بانک مرکزی

ثبت نام استخدامی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد! به اطلاع کلیه متقاضیان گرامی می رساند ، بانک مرکزی به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تهران و شهرستان اقدام به برگزاری آزمون استخدامی در سال 96 نموده است ، چنانچه مایل به ثبت نام در این آزمون استخدامی می باشید توجه شما را به شرایط و ضوابط آن جلب می نماییم .


برای ثبت نام استخدام بانک مرکزی بدون کد و از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید


مدارک ثبت نام در آزمون استخدام بانک مرکزی

 •  1. فايل اسکن شده عکس 4×3 تمام رخ ، جديد و واضح با فرمت jpg و حجم کمتر از KB40
  تذکر مهم : ثبت نام با عکس هاي ناواضح يا گرفته شده با موبايل به هيچ عنوان تائيد نخواهد شد
 •  2. فايل اسکن شده از مدرک تحصيلي با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100
 •  3. فايل اسکن شده از صفحه اول شناسنامه با فرمت jpg وحجم کمتر از KB100
 •  4. فايل اسکن شده از کارت پايان خدمت يا معافيت، پشت و رو در يک صفحه (ويژه داوطلبين مرد) با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100
 •  5.فایل اسکن شده از گواهی سابقه کار و لیست بیمه تامین اجتماعی صرفاً برای متقاضیان ردیفهای شغلی نیازمند سابقه کار با فرمت jpg و حجم کمتر از KB100
 •  6. ﻛﺎرت ﺑـﺎﻧﻜﻲ عضو ﺷﺒﻜﻪ ﺷﺘﺎب با در اختیار داشتن رمز دوم کارت به منظور پرداخت مبلغ 400000 ریال هزینه ثبت نام در آزمون   استخدامی بانک مرکزی

 

نکات مهم ثبت نام در آزمون استخدام بانک مرکزی :


 1. از آنجا که وجه واريزي جهت شرکت در آزمون به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد لذا از داوطلبان گرامي تقاضا مي شود قبل از اقدام به ورود اطلاعات و واریز وجه، تمامي شرایط مربوط به رديف شغلي مورد تقاضاي خود از قبيل شرايط سني ، تحصیلی، شرط حداقل معدل کل ، بومي بودن و …. را به دقت و بطور کامل مطالعه نموده و در صورت تطابق شرايط اقدام به ثبت نام نمايند . بديهي است مسئوليت هرگونه مغايرت در ثبت نام و شرايط آگهي که منجر به غيرواجد شدن داوطلب خواهد شد بر عهده وی بوده و بانک هيچگونه تعهدي در خصوص استرداد مبلغ پرداخت شده نخواهد داشت.

2. برای تمامی ردیف های شغلی، شرط حداقل معدل کل تعیین شده که داوطلبان گرامی می بایست به این نکته توجه کافی داشته باشند.

3. در صورتی که اطلاعات مندرج در هریک از مدارک الصاقی با اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام مغایرت داشته باشد، بانک مجاز به ابطال ثبت نام (علیرغم واریز وجه ثبت نام) خواهد بود.

4. در طی مراحل ثبت نام یا ویرایش، به هیچ عنوان از دکمه back یا forward مرورگر خود استفاده ننموده و صرفاً از دکمه های “صفحه بعدی” و “صفحه قبلی” که به همین منظور در پایین هر صفحه تعبیه شده استفاده نمایید. در غیر این صورت عواقب عدم ثبت صحیح اطلاعات بر عهده داوطلب خواهد بود.

5. داوطلبان گرامي در انتخاب رديف شغلي دقت لازم را داشته باشند. زيرا پس از تکميل ثبت نام، تغيير رديف شغلي انتخابي به هيچ عنوان امکان پذير نخواهد بود.

 

زمان ثبت نام آزمون استخدام بانک مرکزی

اتمام مهلت ثبت نام، پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ 1396/08/10 بوده و به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود. ضمناً ثبت نام قبل از روزهای پایانی مهلت تعیین شده با سهولت بیشتری همراه بوده و توصیه می گردد ثبت نام به روزهای پایانی مهلت مذکور موکول نشود. ضمنا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی بانک مرکزی ، 28 آذرماه میباشد .

برای دریافت کارت آزمون بانک مرکزی روی تصویر زیر کلیک کنید

کارت آزمون استخدامی

برخی از رشته های مورد تقاضا در آزمون استخدام بانک مرکزی 

 • اقتصاد
 • آمار
 • حسابداری
 • مدیریت بازرگانی
 • حقوق
 • مهندسی کامپیوتر
 • مددکار اجتماعی
 • و…

 

ثبت نام تلفنی آزمون بانک مرکزی

برای اطلاع از سایر رشته های مورد نیاز و موقعیت های شغلی دیگر و همچنین جنسیت و ظرفیت پذیرش در هر یک از شهرها و در نهایت ثبت نام تلفنی آزمون استخدام بانک مرکزی ، همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید بدون کد و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

همچنین مشترکان و بازدیدکنندگان آویژه دانش می توانند جهت ثبت نام و شرکت در آزمون استخدام بانک حکمت اینجا کلیک نمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های استخدامی

بررسی کنید

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷میانگین 5 رای از تعداد 1…