اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

اعلام نتایج نهایی کنکور
به اشتراک بگذارید

اعلام نتایج نهایی کنکور” تاریخ و زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری سال ۹۷ امروز از طرف سازمان سنجش اعلام شد، در ادامه با آویژه دانش همراه باشید

به نقل از سازمان سنجش و ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون مذکور می‌رساند : نتیجه نهایی آزمون کنکور سراسری به صورت کارنامه بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی آویژه دانش قرار گرفت .


نتایج نهایی کنکور سراسری سال ۹۸ روز سه شنبه ۲۰ مرداد ماه ساعت ۱۸ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

جهت مشاهده و دریافت نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری سال ۹۷ از طریق تلفن ثابت با کارشناسان تماس بکیرید.


اعلام نتایج نهایی کنکور

آن دسته از داوطلبانی که در دوره های روزانه، شبانه، غیر انتفاعی و موسسات آموزش عالی و همچنین دانشگاه های پیام نور پذیرفته شده اند می توانند با مشاهده اعلام نتایج نهایی خود از قبولی شان آگاهی یابند و برای ثبت نام حضوری با مدارک مورد نیاز و در زمان های مقرر مراجعه نمایند.

برای مشاوره در زمینه نتایج نهایی کنکور سراسری ۹۷

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

 


مشاوره تحصیلی آویژه دانش

مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش، از رتبه های برتر کنکور سراسری و از موفق ترین فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی خود بوده اند که با بیش از ده ها سال تجربه در انتخاب رشته کنکور سراسری آماده خدمت رسانی به آینده سازان عزیز سرزمین زیبایمان ایران هستند.

یکی از مهمترین نکات برای ادامه تحصیل و هدایت تحصیلی دانش آموران موضوع مقایسه دانشگاه ها و رشته های تحصیلی است، زیرا داوطلبان از بین ۱۵۰ کد رشته محل دانشگاه های سراسری یک قبولی داشته و از بین ۱۰۰ انتخاب رشته ی دانشگاه آزاد با آزمون نیز یک واحد و رشته دانشگاهی را خواهند داشت و همچنین داوطلبان می توانند از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد نیز انتخاب رشته ای برای خود انجام دهند.

پس باید توجه داشته باشیم که با مشاوره و هدایت تحصیلی صحیح می توانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم و با بررسی قبولی ها و گزینه های پیش رو یکی از بهترین ها را برگزینیم.

مشاوران انتخاب رشته مرکز آویژه دانش با بررسی کارنامه و وضعیت تحصیلی و ویژگی های فردی شما می توانند راهنمایی دقیقی به شما ارایه دهند.

شما می توانید جهت ارتباط با کارشناسان انتخاب رشته مرکز مشاوره آویژه دانش از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره از سراسر کشور از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید.

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

از طریق تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید.

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- 2 نظر:

  1. سلام برای تطبیق رشته مهندسی مدیریت اجرایی به عمران چند واحد نیاز هست دروس گرفته شود؟

    1. سلام وقت شما بخیر

      لطفا جهت ارتباط با کارشناسان تطبیق واحد مقاله مربوط به این حوزه را بخوانید و یا از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از سراسر ایران تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068