خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد

انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:34 ب.ظ
1
14,234
کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد
انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد
میانگین 5 رای از تعداد 4
به نقل از واحد خبر دانشگاه آزاد اسلامی : انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد اسلامی از لحظاتی پیش آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر حسین زاده لطفی با اشاره به آغاز انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: کلیه داوطلبانی که براساس کارنامه صادر شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند، می توانند در صورت تمایل از طریق لینک های زیر نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

شما داوطلبان گرامی می توانید جهت دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون روی لینک زیر کلیک فرمایید 

دانلود

  • چرا باید مشاور انتخاب رشته داشته باشیم ؟‌ 

بعد از چند ماه مطالعه در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نموده و رتبه ای کسب نمودید! هر رتبه ای . شما قطعا می توانید جهت انتخاب رشته اقدام کنید! انجام دادن انتخاب رشته بصورت اینترنتی کار سختی نیست اما انتخاب رشته توسط “یک مشاور تحصیلی مجرب” که تجربه بیش از ده هزار انتخاب رشته موفق در کارنامه خود دارد و به شما تضمین قبولی می دهد، با انتخاب رشته شما یکسان است؟ اگر کمی فکر کنیم با این کار یک سال زمان می خرید و یا در یک دانشگاه و رشته برتر و در نهایت آینده شغلی بهتری برای خود خواهید ساخت . منظور ما از مشاوره این است ؛ یعنی استفاده از تجربیات یا دانش دیگران در کمترین زمان!

تمدید شد : با توجه به تایید رشته محل های جدید آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه ٬ مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ تا  پایان روز شنبه 31 تیر ماه تمدید شد .

داوطلبانی که در خصوص انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند هم اکنون میتوانند 9099072068 تماس حاصل فرمایند . با مشاوران ما یک لیست حرفه ای و شانس قبولی ۱۰۰٪ تنظیم کنید . 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…