خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!

بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!

بروزرسانی شده ژانویه 27, 2018 4:13 ب.ظ
0
217
سربازان غایب
بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر از مشمولان و سربازان غایب می باشید ٬ فقط تا ۲۲ بهمن ماه فرصت دارید تا با معرفی خود به دفاتر پلیس +۱۰ از تسهیلات و بخشش اضافه خدمت برخوردار شوید . مشاوره تلفنی سربازی تماس با شماره :

بخشودگی سربازان غایب

سرهنگ رحمان علیدوست معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به اینکه مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب رو به پایان است، اظهار کرد: مشمولان غایب تا بیست و دوم بهمن ماه امسال مهلت دارند که با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از بخشش اضافه خدمت بهره‌مند شوند.

وی خاطر نشان کرد: تمامی مشمولان غایبی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند، باید هر چه سریع‌تر از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) برای اعزام به خدمت اقدام کنند تا بتوانند از تسهیلات مربوط به بخشش اضافه خدمت برخوردار شوند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اضافه خدمت سنواتی و انضباطی تمامی کارکنان وظیفه حین خدمت و همچنین مشمولان غایبی که تا بیست و دوم بهمن ماه سال ۹۶ برای اعزام به خدمت خود را معرفی کنند، به طور کامل بخشیده خواهد شد.

معاون احضار و اعزام این سازمان اظهار داشت : مشمولان غایب در صورتی که وضعیت خدمتی خود را مشخص نکنند با محرومیت‌ها و محدودیت‌های اجتماعی که در ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی در نظر گرفته شده از جمله عدم دریافت تسهیلات و خدمات بانکی، خدمات بیمه‌ای و اشتغال به کار مواجه خواهند شد.

 

مشاوره سربازی تلفنی

اگر در خصوص مشمولان و سربازان غایب سوالاتی دارید و یا در خصوص معافیت کفالت ، معافیت پزشکی ، شرایط خروج یا ورود مشمولان سربازی ، فروش سربازی و … نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : yjc

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در نظام وظیفه

بررسی کنید

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97

تغییرات شرایط دانشجویان انصرافی در قانون جریمه مشمولان غایب سال 97میانگین 5 رای از تعداد 1…