خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!

بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!

بروزرسانی شده ژانویه 27, 2018 4:13 ب.ظ
0
220
سربازان غایب

برای مشاوره در زمینه بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

بخشودگی سربازان غایب فقط تا ۲۲ بهمن ماه – آخرین فرصت!
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر از مشمولان و سربازان غایب می باشید ٬ فقط تا ۲۲ بهمن ماه فرصت دارید تا با معرفی خود به دفاتر پلیس +۱۰ از تسهیلات و بخشش اضافه خدمت برخوردار شوید . مشاوره تلفنی سربازی تماس با شماره :

بخشودگی سربازان غایب

سرهنگ رحمان علیدوست معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به اینکه مهلت بخشش اضافه خدمت مشمولان غایب رو به پایان است، اظهار کرد: مشمولان غایب تا بیست و دوم بهمن ماه امسال مهلت دارند که با تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از بخشش اضافه خدمت بهره‌مند شوند.

وی خاطر نشان کرد: تمامی مشمولان غایبی که تاکنون نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام نکرده اند، باید هر چه سریع‌تر از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) برای اعزام به خدمت اقدام کنند تا بتوانند از تسهیلات مربوط به بخشش اضافه خدمت برخوردار شوند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اضافه خدمت سنواتی و انضباطی تمامی کارکنان وظیفه حین خدمت و همچنین مشمولان غایبی که تا بیست و دوم بهمن ماه سال ۹۶ برای اعزام به خدمت خود را معرفی کنند، به طور کامل بخشیده خواهد شد.

معاون احضار و اعزام این سازمان اظهار داشت : مشمولان غایب در صورتی که وضعیت خدمتی خود را مشخص نکنند با محرومیت‌ها و محدودیت‌های اجتماعی که در ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی در نظر گرفته شده از جمله عدم دریافت تسهیلات و خدمات بانکی، خدمات بیمه‌ای و اشتغال به کار مواجه خواهند شد.

 

مشاوره سربازی تلفنی

اگر در خصوص مشمولان و سربازان غایب سوالاتی دارید و یا در خصوص معافیت کفالت ، معافیت پزشکی ، شرایط خروج یا ورود مشمولان سربازی ، فروش سربازی و … نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : yjc

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در نظام وظیفه

بررسی کنید

مدت زمان معافیت ایثارگری

مدت زمان معافیت ایثارگریبه این مطلب امتیاز دهید مدت زمان معافیت ایثارگری ” مدت زمان …