خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور در دانشگاه تربیت مدرس

کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور در دانشگاه تربیت مدرس

بروزرسانی شده فوریه 7, 2018 4:58 ب.ظ
0
246
دانشگاه تربیت مدرس
کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور در دانشگاه تربیت مدرس
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری بدون کنکور در دانشگاه تربیت مدرس مشغول به تحصیل شوید ٬ در ادامه با مرکز مشاوره آویژه دانش همراه باشید .

پذیرش در دانشگاه تربیت مدرس بدون کنکور

جدول رشته ها و مهلت ثبت نام در دوره های بدون آزمون مربوط به دانشجویان استعداد درخشان تا پایان بهمن ماه از طریق سایت دانشگاه تربیت مدرس  اعلام خواهد شد.

نتیجه بررسی اولیه درخواست داوطلبان و راه یافتگان به جلسه آزمون شفاهی برای دوره های کارشناسی ارشد و دکتری بدون آزمون این دانشگاه تا پایان اردیبهشت ماه ۹۷ از طریق سامانه جامع دانشگاهی  این دانشگاه اعلام خواهد شد. جلسه آزمون شفاهی برگزیدگان این دوره همزمان با جلسه آزمون شفاهی داوطلبان آزمون نیمه متمرکز دوره های دکتری تخصصی سال ۹۷ برگزار خواهد شد.

داوطلبان گرامی دقت نمایند که تیم آویژه دانش همه روزه پیگیر این موضوع خواهد بود و به محض دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص ٬ این مطلب بروز رسانی شده و اطلاعات تکمیلی در اختیار شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش قرار خواهد گرفت .

 

مشاوره دانشگاه تربیت مدرس

اگر قصد تحصیل و پذیرش بدون کنکور در دانشگاه تربیت مدرس را دارید و نیاز به مشاوره تلفنی دارید می توانید همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

نشانی سایت، تلفن و آدرس دانشگاه های سراسری و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامیبه این مطلب امتیاز…