زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور سال ۹۷

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
به اشتراک بگذارید

اگر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اید ، زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پیام نور را در ادامه دنبال فرمایید .

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

دانشگاه پیام نور اغلب ثبت نام کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام نور خود را در اواخر شهریور ماه یا ابتدای مهر ماه انجام می شود که با توجه به زمان بندی سازمان سنجش و عدم تداخل ثبت نام آزمون ها با یکدیگر و مهم تر از آن ظرفیت محدود دانشگاه پیام نور در طرح فراگیر پیام نور، توصیه می شود تا علاقه مندان اقدام به پیش ثبت نام طرح فراگیر پیام نور نمایند تا با خیالی آسوده پیش ثبت نام را انجام داده و به سایر امور مورد نیاز برای طرح فراگیر بپردازند.

چگونگی برگزاری دوره دانش پذیری فراگیر پیام نور

دوره دانش پذیری یا آمادگی برای آزمون کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام نور، اصطلاحا همان زمانی است که برای مطالعه منابع فرصت دارید و از زمان ثبت نام تا آزمون را دوره دانش پذیری می نامند.

گاها موسساتی در این زمان کلاس هایی را تحت عنوان کلاس های آمادگی نیز برگزار می کنند که در اصل برای موفقیت در آزمون نیازی به شرکت در این کلاس ها ندارید و صرفا می توانید با یاری مشاوران مرکز آویژه دانش اطلاعات جامعی در خصوص منابع و نحوه طراحی سوالات بدست آورید.

شما می توانید جهت آگاهی از منابع آزمون، شرایط دوره دانش پذیری، کلاس های آمادگی، دریافت نمونه سوالات و … از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید.

مشاوره دانشگاهی

در صورتی که نیاز به مشاوره دانشگاهی ، مکان و زمان برگزاری آزمون ، نحوه برگزاری آزمون ، دریافت کارت ورود به جلسه ، ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه و … دارید همه روزه و از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید.

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif

 

برای مشاوره در زمینه ثبت نام فراگیر پیام نور مقطع کارشناسی ارشد

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

 

زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور سال ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون ارشد فراگیر پیام نور سال ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

9099072068 از سراسر ایران