زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت مشخص شد

استخدام وزارت بهداشت 1396
به اشتراک بگذارید

آزمون استخدام وزارت بهداشت ۹۸ ، یکی دیگر از آزمون های استخدامی است که در سال جاری ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر نیرو استخدام می نماید. جهت اطلاع از زمان ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت در ادامه با ما باشید .

زمان برگزاری آزمون استخدام وزارت بهداشت ۹۸ مشخص شد

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی مجوز استخدام ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی تخصصی را در وزارت بهداشت صادر کرده و آزمون استخدامی وزارت بهداشت آذر سال ۹۸ برگزار می شود. براساس این مجوز امسال ۱۰ هزار نفر نیرو به صورت پیمانی و ۱۵۰۰ نفر نیروی قراردادی در رشته های مختلف مورد نیاز دانشگاه های علوم پزشکی به خصوص رشته های بالینی مانند پرستار، پزشک، ماما در دانشگاه های علوم پزشکی استخدام می شوند.

 


بروز رسانی ۲۳ آبان ماه :

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال جاری ٬ از روز پنج شنبه ۲۵ آبان ماه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت!


آزمون استخدامی وزارت بهداشت ۹۸ را سازمان سنجش برگزار می کند :

هماهنگی ها برای نحوه برگزاری آزمون با این سازمان در حال انجام است و به زودی فراخوان استخدام به صورت دانشگاهی از سوی هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی اعلام می شود .

کمبود نیرو و استخدام وزارت بهداشت :

احمد ماهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت ایرنا افزود: وزارت بهداشت با کمبود شدید نیرو به خصوص در رشته های بالینی و تخصصی مانند پزشکی، پرستاری، مامایی و کادر بیمارستانی مواجه است، بر این اساس درخواست استخدام نیرو و جبران این کمبود را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کردیم و سازمان مدیریت و برنامه ریزی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مراکز تازه تاسیس،مجوز استخدام جدیدی را در سال ۹۸ برای وزارت بهداشت صادر کرد.

وی گفت: بر اساس این مجوز امسال ۱۰ هزار نفر نیرو به صورت پیمانی و ۱۵۰۰ نفر نیروی قراردادی در رسته های مختلف مورد نیاز دانشگاه های علوم پزشکی به خصوص رسته های بالینی مانند پرستار، پزشک، ماما در دانشگاه های علوم پزشکی استخدام می شوند.

مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: آزمون استخدام وزارت بهداشت را سازمان سنجش برگزار می کند. هماهنگی ها برای نحوه برگزاری آزمون با این سازمان در حال انجام است و به زودی فراخوان استخدام به صورت دانشگاهی از سوی هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی اعلام می شود.

وی گفت: اینکه چه تعداد از نیروی های استخدامی جدید پرستار، پزشک یا ماما هستند هنوز مشخص نیست، زیرا هر یک از دانشگاه های علوم پزشکی با توجه به بیمارستان ها و مراکز بهداشتی جدید خود نیازمندی های خود را به نیروی انسانی در رسته های تخصصی به وزارت بهداشت اعلام می کنند و بر اساس آن سهمیه هر دانشگاه در هر رشته مشخص می شود.

ماهی افزود: سال گذشته نیز ۱۶ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در رسته های مختلف تخصصی مورد نیاز وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در این وزارتخانه استخدام شدند.


برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت کلیک کنید

آزمون استخدامی وزارت بهداشت


در صورت نیاز به مشاوره در خصوص آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، زمان ثبت نام ، نحوه برگزاری و یا سایر آزمون های استخدامی می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب بدون پیش شماره و کد از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .  

منبع خبر : irna

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت مشخص شد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت مشخص شد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

نظرات

- یک نظر:

  1. سلام خواستم ببینم نتایج ازمون وزارت بهداشت که انجام شد کی اعلام میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068