خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی برگزاری آزمون اختصاصی از دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه

برگزاری آزمون اختصاصی از دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه

بروزرسانی شده اکتبر 25, 2017 9:52 ق.ظ
0
77
دانشجویان پژوهشگاه
برگزاری آزمون اختصاصی از دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه
میانگین 5 رای از تعداد 2

دانشجویان پژوهشگاه طی اطلاعیه سازمان سنجش می بایست یکبار دیگر آزمون دهند ؛ اطلاعات این آزمون اختصاصی از دانشجویان پژوهشگاه ( منحل شده ) را در ادامه دنبال فرمایید .

پيرو اطلاعيه مورخ 96/5/29 اين سازمان در خصوص برگزاري آزمون از دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه بدين وسيله به اطلاع مي‌رساند، ثبت‌نام در اين آزمون با توجه به نكات ذيل، منحصراً به ‌صورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: sanjesh.org‌ از روز چهارشنبه مورخ 1396/06/08 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 1396/06/12 پايان مي‌پذيرد.

 كساني مي‌توانند در آزمون شركت نمايندكه مستندات كافي و قانوني  خود را در  مهلت اعلام شده قبلي براي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري (چه بطور مستقيم و چه از طريق دانشگاه غيرانتفاعي شيخ بهايي) ارسال نموده باشند و فهرست اسامي آنان از طريق معاونت آموزشي وزارت متبوع براي اين سازمان تا تاريخ 96/05/31 ارسال شده باشد.
مراحل ثبت‌نام و نكات مهم در اين خصوص :
داوطلب متقاضي شرکت در آزمون باید یکایک اقدامات زیر را به موقع و در مهلت مقرر انجام دهد:
1- مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور و تکمیل دقیق فرم تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی در مهلت مقرر.
2- با توجه به اينكه امكان ورود به قسمت تكميل تقاضانامه منحصراً با كدملي داوطلبان امكان پذير است لازم است داوطلبان در درج كدملي خود دقت فراواني داشته باشند.
3-آن دسته از داوطلبانی که بادرج کدملی خودامکان ورودبه قسمت تقاضانامه راندارند به دلیل ارائه اطلاعات ناقص لازم است درمحدوده ثبت نام (بجز ایام تعطیل )درساعات اداری باشماره تلفن 82233902ویا 82233903برای رفع مشکل تماس حاصل نمایند.
4- فایل عکس اسکن شده
4-1- داوطلب باید یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت‌نام اینترنتی آماده نماید:
4-2- عکس ۴×۳ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد و حتی‌الامکان، عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
4-3- عکس اسکن شده می‌بایست فقط با فرمت JPG بوده و اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ و حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.
4-4- تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه بوده و هرگونه لکه حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
تبصره 1: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره 2: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
تبصره 3: با توجه به مشكلات بوجود آمده در آزمون هاي قبلي، درخصوص اشتباه در ارسال عكس داوطلبان، كه اين موضوع اكثراً براي داوطلباني كه ثبت نام آنان توسط ديگران انجام مي‌شود رخ داده است، تاكيد مي‌گردد كه علاوه بر كنترل اطلاعات ثبت‌نامي، حتماً نسبت به كنترل عكس ارسالي دقت نماييد تا اشتباهاً عكس داوطلب ديگري به جاي عكس شما ارسال نگردد. بديهي است كه در صورت ارسال عكس اشتباهي از طرف متقاضي، فرد به عنوان متخلف تلقي و مطابق مقررات با وي رفتار خواهد شد.
5- لازم به توضیح است مدت ثبت‌نام به‌هیچ‌وجه تمدید نمی‌گردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
6- متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت‌نام، کد پيگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل نزد خود نگهداری نمایند.
7-  به ثبت‌نام‌های ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد و همچنين وجوه پرداختی به‌هیچ‌وجه مسترد نمی‌گردد.
زمان برگزاري آزمون:  آزمون در رشته‌هاي مندرج در جداول ذيل و براساس مواد امتحاني اعلام شده به تفكيك مقطع كارشناسي ارشد و دكتري در روز جمعه مورخ 96/06/24 منحصراً در شهر تهران برگزار خواهد شد. 

 


 

برای دریافت فایل فهرست رشته ها و دروس امتحانی آزمون روی کلیک های زیر کلیک نمایید :
کارشناسی ارشد ناپیوسته
کارشناسی ارشد ناپیوسته
دکتری

کارشناسی ارشد ناپیوسته


 بروز رسانی : داوطلبانی که جهت شرکت در این آزمون ثبت نام نموده اند ، مطالعه فرمایند :

الف‌ – نحوه‌ و زمان توزيع كارت شركت در آزمون 

 كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز پنجشنبه مورخ 96/6/23 در محل دانشكده علوم اجتماعي داشگاه تهران به آدرس : تهران  بزرگراه جلال آل احمد- اول پل گيشا  جنب بيمارستان دكتر شريعتي صبح از ساعت 8:30 لغايت 12:00 و بعداز ظهر از ساعت 14:00 لغايت 18:00 توزيع مي‌گردد. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌ مقاطع مذكور، براي دريافت كارت شركت در آزمون مي‌بايست به دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران مراجعه و با در دست داشتن اصل كارت ملي و يا شناسنامه عكسدار معتبر نسبت به دريافت كارت شركت در آزمون خود و برگ راهنما اقدام نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن كارت شركت در آزمون و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

تبصره: داوطلباني كه در زمان مقرر موفق به ثبت‌نام در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان نشده‌اند لازم است با در دست داشتن دو قطعه عكس و همچنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار به آدرس فوق مراجعه نموده و كارت شركت در آزمون خود را دريافت نمايند.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:

1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور در تاريخ 96/6/23 مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «الف» به نماينده مسوول رفع نقص مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مذكور مراجعه نمايند.

2ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «الف» به نماينده مسوول رفع نقص مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مذكور مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

ج ‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌ :                                

  • 1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
  • 2- فرآيند برگزاري آزمون از ساعت‌  8:00 (هشت) صبح روز جمعه 96/6/24 آغاز مي‌گردد.
  • 3- در ورودي حوزه هاي امتحاني رأس‌ ساعت‌ 7:30 (هفت و سي دقيقه) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
  • 4- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
  • 5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رفتار خواهد شد.
  • 6- مخدوش نمودن و پاره نمودن اوراق امتحاني، تعلل در ارائه مدارك امتحاني ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب مي‌گردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

 

بروز رسانی ۲۷ مهرماه :

پيرو اطلاعيه مورخ 96/05/29 به اطلاع دانشجويان پژوهشگاه (منحل شده) شاخص پژوه كه در آزمون اختصاصي روز جمعه مورخ 96/06/24 شركت نمودند مي‌رساند فهرست اسامي آن دسته از متقاضياني كه با توجه به اعلام نظر معاونت آموزشي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و نتيجه علمي آزمون مذكور در رديف واجدين شرايط علمي براي جايابي در موسسات آموزش عالي قرار گرفته‌اند به شرح ذيل اعلام مي‌گردد. لذا واجدين شرايط لازم است از روز سه‌شنبه مورخ 96/08/02 با مراجعه به سايت اين سازمان براي انتخاب كدرشته محل به منظور تعيين دانشگاه محل جايابي نسبت به انجام انتخاب رشته از رشته‌هاي مندرج در اطلاعيه‌اي كه در همان روز (سه‌شنبه 96/08/02) منتشر مي‌گردد، اقدام نمايند.

لازم به تاكيد است پس از انجام مرحله انتخاب رشته و اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان، مسؤليت اثبات و ارائه مستندات قانوني لازم جهت ثبت‌نام و ادامه تحصيل بر عهده متقاضيان خواهد بود.

 

> مشاهده فهرست اسامی<<

انتخاب رشته آزمون اختصاصي دانشجويان پژوهشگاه شاخص پژوه 1396


در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص این آزمون و یا نیاز به مشاوره تحصیلی ؛ دانشگاهی هم اکنون می توانید با شماره تماس  9099072068  با مشاروان آویژه دانش حاصل فرمایید .

 منبع خبر : sanjesh
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

نتایج انتخاب‌ رشته دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج انتخاب‌ رشته دکتری ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامیمیانگین 5 رای از تعداد 1 نتایج انتخاب رشته …