آنلاین به دانشگاه بروید! معرفی بهترین دانشگاه های آنلاین

دانشگاه های آنلاين

بهترین دانشگاه های آنلاین جهان کدامند؟! آیا در ایران نیاز امکان تحصیل اینترنتی یا مجازی وجود دارد؟ افراد شاغل چطور می توانند ادامه تحصیل دهند؟ در ادامه با آویژه دانش همراه باشید

دانشگاه های آنلاین

ادامه تحصیل در دهه های اخیر به دغدغه اصلی اقشار مختلف مبدل شده است، کارشناسان می گویند بهترین محل تحصیل دانشگاهی است که شما را به هدفتان می رساند … حتی اگر از آن ها دور باشید. سال هاست که تحصیل در دانشگاه های آنلاین در بین بسیاری از مردم رواج یافته است. تنها در ایالت متحده آمریکا بالغ بر یک میلیون نفر درحال گرفتن مدارک معتبر تحصیلی خود از این سیستم های آموزشی در رشته هایی چون آموزش و پرورش، پرستاری، فناوری اطلاعات، بازرگانی، حسابداری، مهندسی نرم افزار، حقوق جزایی، مدیریت مراکز بهداشتی و درمانی و سایر رشته های موجود هستند .

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه آنلاین به دانشگاه بروید! معرفی بهترین دانشگاه های آنلاین با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

در ایران دانشگاه آنلاین وجود دارد ؟

پاسخ این سوال مثبت است ٬‌ بسیاری از دانشگاه ها نظیر دانشگاه تهران ٬ دانشگاه شیراز ٬ دانشگاه امیر کبیر ٬ دانشگاه علم و صنعت  ٬ دانشگاه شهید بهشتی و … بصورت الکترونیکی دانشجو می پذیرند ٬ علاوه بر کنکور سراسری گاها برخی دانشگاه ها بصورت آزمون داخلی نیز پذیرش دارند ٬ برای افراد شاغل که فرصت کمی دارند و یا افرادی که مدرک و اعتبار دانشگاهی برایشان بسیار حائز اهمیت است اما رتبه و تراز عالی ندارند می توانند در واحد الکترونیکی دانشگاه ها ثبت نام کنند .

مطلب پیشنهادی :
از دانشگاه مجازی چه می دانید 

 

بهترین دانشگاه های آنلاین را بشناسید

دانشگاه فینیکس
رشته های آنلاین ارایه شده: این مرکز آموزشی ۲۳ رشته مختلف در سطوح لیسانس و فوق لیسانس در زمینه های پرستاری، حقوق جزایی، بازاریابی و آموزش و پرورش ارایه می دهد. علاوه بر این، این دانشگاه دوره های کوتاه مدتی را به همراه گواهی مربوطه ارایه می کند. پرطرفدارترین رشته های این مرکز عبارتند از فناوری بازرگانی، آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

والدن
رشته های آنلاین ارایه شده: دانشگاه والدن دارای ۲۴ رشته مختلف آنلاین است. رشته بازرگانی و امور اداری تنها رشته لیسانس این دانشگاه است. بقیه رشته ها مانند بهداشت عمومی، بازاریابی، روانشناسی، علوم انسانی و سایر رشته ها در سطح فوق لیسانس ارایه می شوند.

رجیس
رشته های آنلاین ارایه شده: بازرگانی و امور اداری، فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، مدیریت، امور اداری عمومی، مهندسی نرم افزار و رشته های مختلف دبیری.

کالج الیس
رشته های آنلاین ارایه شده: حسابداری، علوم رفتارشناسی، بازرگانی و امور اداری، الکترونیک و ایمنی اطلاعات، ادبیات زبان انگلیسی، بازرگانی و امور اداری.

دانشگاه آیو
رشته های آنلاین ارایه شده: بازرگانی و امور اداری، مدیریت مراکز درمانی، توسعه و روانشناسی سازمانی، بازاریابی، فناوری اطلاعات، ارتباطات دیداری، حقوق جزایی و تعلیم و تربیت.

دانشگاه دوری
رشته های آنلاین ارایه شده: بازرگانی و مدیریت اداری، سیستم های اطلاعات کامپیوتری، فناوری اطلاعات بهداشتی، فناوری اطلاعات، مدیریت ارتباطات و شبکه، سیستم اداری شبکه، مدیریت فنی.

دانشگاه کرنل
رشته های آنلاین ارایه شده: این دانشگاه در پنج زمینه مدارک خود را متمرکز کرده است: هتلداری و مدیریت سرویس های غذایی، مدیریت مالی، مدیریت استراتژیک و رهبری، مدیریت اضطراری و مدیریت منابع انسانی.

دانشگاه ریلند
رشته های آنلاین ارایه شده: ۲۳ رشته لیسانس، ۴۳ لیسانس با دانشنامه، ۱۸ رشته فوق لیسانس، ۳۸ رشته فوق لیسانس با دانشنامه و دکترا در رشته مدیریت. تعدادی از واحدها به صورت آنلاین ارایه نمی شوند.

دانشگاه استرایر
رشته های آنلاین ارایه شده: حسابداری، بازرگانی، آموزش و پرورش، مطالعات عمومی، امور اداری خدمات درمانی، فناوری اطلاعات و امور اداری عمومی.

 

مشاوره تلفنی دانشگاه های آنلاین

در صورتی که خصوص نحوه پذیرش دانشجو ، شهریه دانشگاه مجازی و نحوه تدریس و روند آموزش یا نوع و اعتبار مدرک دانشگاه مجازی سوالاتی دارید ، همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید

آنلاین به دانشگاه بروید! معرفی بهترین دانشگاه های آنلاین

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آنلاین به دانشگاه بروید! معرفی بهترین دانشگاه های آنلاین

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1399/9/9

دوشنبه

1399/9/10

سه شنبه

1399/9/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید