خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانشگاهی تسهیلات بانک ملی به کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

تسهیلات بانک ملی به کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

بروزرسانی شده ژانویه 16, 2018 12:06 ب.ظ
0
75
بانک ملی
تسهیلات بانک ملی به کارکنان ، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی
میانگین 5 رای از تعداد 1
اگر از دانشجویان ؛ اساتید یا کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی هستید ، می توانید در ادامه از جزییات پرداخت تسهیلات و وام بانک ملی اطلاع پیدا کنید .

تسهیلات بانک ملی

بخشنامه پرداخت تسهیلات بانک ملی به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ابلاغ شد.

فرزاد ناظمی مدیرکل امور مالی، تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی، با اشاره به ابلاغ بخشنامه پرداخت تسهیلات بانک ملی به کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، گفت: با توجه به تفاهم نامه منعقد شده بین دانشگاه آزاد اسلامی و بانک ملی ایران، واحدهای دانشگاهی می توانند نسبت به پرداخت تسهیلات اقدام کنند.

وی تاکید کرد: دانشگاه در مورد وام های کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان صرفا به عنوان معرف بوده و تعهدات لازم جهت بازپرداخت تسهیلات اعطایی در چارچوب این بخشنامه توسط بانک عامل از متقاضیان اخذ می شود.

ناظمی درباره جزئیات تسهیلات به کارکنان و اعضای هیات علمی، گفت: کارکنان رسمی حداکثر تا مبلغ 400 میلیون ریال، کارکنان قراردادی حداکثر تا مبلغ 200 میلیون ریال، اعضای هیات علمی تمام وقت حداکثر تا مبلغ 600 میلیون ریال و اعضای هیات علمی نیمه وقت حداکثر تا مبلغ 300 میلیون ریال می توانند از تسهیلات بانکی استفاده کنند.

مدیرکل امور مالی، تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی افزود: برای دریافت تسهیلات کارکنان ضمانت دو نفر از کارکنان رسمی یا اعضای هیات علمی دانشگاه الزامی و برای دریافت تسهیلات اعضای هیات علمی نیز ضمانت دو نفر از اعضای هیات علمی رسمی دانشگاه الزامی است.

ناظمی در ادامه درباره تسهیلات به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه براساس مفاد تفاهم نامه منعقده می توانند مطابق با سهمیه تعیین شده علاوه بر استفاده از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان واحد، از تسهیلات بانکی که به عنوان کمک هزینه شهریه تحصیلی دانشجویان بوده و به حساب واحد دانشگاهی مربوطه واریز می شود، بهره مند شوند.

مدیرکل امور مالی، تسهیلات اعتباری و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه صرفا به عنوان معرف عمل می کند و کلیه مراحل تکمیل پرونده، افتتاح حساب و ارائه تضمین مربوطه باید توسط دانشجوی واجد شرایط انجام شود، گفت: دانشجویان مقطع دکتری حداکثر تا مبلغ 100 میلیون ریال، دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد حداکثر تا مبلغ 50 میلیون ریال و دانشجویان مقطع کارشناسی حداکثر تا مبلغ 25 میلیون ریال می توانند از این تسهیلات استفاده کنندبا توجه به محدودیت برای معرفی دانشجویان، هر دانشجو در طول تحصیل فقط یکربار می تواند از تسهیلات فوق استفاده کند.

لازم به ذکر است، پیرو توافق با بانک ملی، پرداخت وام ها در تمامی استان ها قابل انجام بوده و کارکنان و اعضای هیات علمی به سهولت می توانند وام های مورد نیاز را از استان محل اقامت خود دریافت کنند.

مشاوره تلفنی آویژه دانش

اگر در خصوص ارائه هرگونه تسهیلات بانکی ( مثلا وام ازدواج ) سوالاتی دارید و یا در خصوص پذیرش بدون کنکور در دانشگاه آزاد اسلامی ، همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : iau.ac.ir

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانشگاهی

بررسی کنید

پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریف

پذیرش بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی شریفبه این مطلب امتیاز دهید “ ک…