خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:26 ب.ظ
0
3,352
تمدید انتخاب رشته آزاد
تمدید مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی
میانگین 5 رای از تعداد 3
با عنایت خبر تایید حدود ۱۶۰ تا ۱۷۰ رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی توسط وزارت علوم ٬ این دانشگاه طی اطلاعیه ای آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ و دوره های بدون آزمون ( استعدادهای درخشان ) این مقطع را تا پایان روز شنبه 31 تیر ماه تمدید نمود .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از مرکز سنجش و پذیرش، با توجه به اینکه رشته محل های حذف شده دانشگاه آزاد اسلامی از طریق دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در دست پیگیری است و نظر به تماس های متعدد داوطلبان در خصوص چگونگی انتخاب رشته و ثبت نام در این مقطع، به اطلاع داوطلبان گرامی می رساند در اولین مرحله بیش از 200 رشته محل به تایید دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم رسیده است و امروز دوشنبه 5 تیر ماه 96 به سامانه ثبت نام به آدرس azmoon.org اضافه شده است .

سایر رشته محل ها در دست پیگیری می باشد و احتمالا تا چهارشنبه ۷ تیر ماه به رشته محل های قبلی اضافه خواهد شد. داوطلبان تا پایان مهلت ثبت نام با توجه به رشته محل های اضافه شده می توانند نسبت به اصلاح کد رشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند .

داوطلبانی که در خصوص انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند هم اکنون میتوانند 9099072068 تماس حاصل فرمایند . با مشاوران ما یک لیست حرفه ای و شانس قبولی ۱۰۰٪ تنظیم کنید

منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…