تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی سال ۱۴۰۰

دانشگاه علمی کاربردی

به دلیل منتشر نشدن اطلاعات تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ۱۴۰۰، در این مقاله اطلاعات سال ۱۳۹۹ قرار داده شده است، با انتشار شرایط و ضوابط سال ۱۴۰۰ در اسرع وقت اطلاعات جای گذاری خواهد شد، جهت ثبت نام تلفنی و اطلاع بیشتر از شرایط در ادامه مطالب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به درخواست دانشگاه علمی‌ کاربردی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت پذیرش برخی از رشته‌ های تحصیلی در پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» و دوره‌ های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰، بدین‌ وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان علاقمند به تحصیل در رشته ‌های تحصیلی مراکز و واحد های آموزشی دانشگاه فوق (اعم از داوطلبانی که در پذیرش دوره مذکور ثبت‌ نام کرده و یا نکرده اند) می رساند که برای ثبت‌ نام در رشته‌ های تحصیلی متناسب با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود می‌توانند با مراجعه به لینک جستجوی عنوان مراکز و واحد های آموزشی تحت پوشش دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی از طریق تماس با مرکز مشاوره آویژه از رشته ‌های قابل پذیرش دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل کرده و با همراه داشتن مدارک ذیر و با توجه به موارد مربوط، از تاریخ اعلام شده در سایت سنجش آموزش کشور، نسبت به ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنید .

 


برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ٬ از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید.


 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی سال ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی دوره کارشناسی

 • ۱-کلیه متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ تعیین شده (معمولا تا آخر شهریور ماه است)، دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) باشند.
 • ۲- کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طریق مراکز و واحد های آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق سایت سنجش آموزش کشور، از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام کنند.
 • ۳- هر داوطلب منحصراً مجاز است که یکی از کد رشته محل های مربوط را متناسب با مدرک کاردانی (فوق دیپلم) خود که در جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب کند.
 • ۴- هر داوطلب می‌ تواند صرفاً متقاضی یک کدرشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کد رشته و یا در دو مرکز و یا واحد آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته ‌شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
 • ۵- با توجه به اینکه منحصراً یک بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، کد رشته ‌محل و مرکز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.
 • ۶- پس از پایان مهلت مقرر شده در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت ‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد گرفت.
 • ۷- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته ‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای «ناپیوسته» نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌ – ‌‌کاربردی سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰  (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام کند، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال ۱۳۹۹ لغو خواهد شد.
 • ۸- کلیه متقاضیان «مرد» باید در زمان ثبت‌نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
 • ۹- پس از انجام ثبت ‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ ای که به آن مراجعه کرده اند) تلقی می‌ شوند و شروع به تحصیل آنان (بجز موارد تبصره بند ۱ فوق) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌صورت مشروط و هم ‌زمان با پذیرفته ‌شدگان شهریور ماه خواهد بود.

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی دوره کاردانی

 • ۱-کلیه متقاضیان باید حداکثر تا تاریخ تعیین شده (معمولا تا آخر شهریور ماه است)، دارای مدرک دیپلم نظام جدید (فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری) و یا دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه (چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان) باشند.
 • ۲- کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت ‌نام از طریق مراکز و واحد های آموزشی مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق سایت سنجش آموزش کشور، از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام کنند.
 • ۳- هرداوطلب منحصراً مجاز است که یکی از کد رشته محل های مربوط را متناسب با مدرک دیپلم خود که در جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در پذیرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب کند.
 • ۴- هر داوطلب می‌ تواند صرفاً متقاضی یک کد رشته محل از یک گروه آموزشی در یک مرکز و یا واحد آموزشی باشد. بدیهی است در صورت ارسال مشخصات فرد و یا افراد در دو کد رشته و یا در دو مرکز و یا واحد آموزشی، اطلاعات وی از بانک اطلاعاتی پذیرفته‌ شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
 • ۵- با توجه به اینکه منحصراً یک بار اجازه ویرایش در درج اطلاعات متقاضیان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشی، کد رشته‌ محل و مرکز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.
 • ۶- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مراکز مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه کنند نیز صورت نخواهد گرفت.
 • ۷- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته ‌شدگان نهایی پذیرش دوره‌ های کاردانی فنی و کاردانی حرفه ‌ای نظام آموزش مهارتی سال تحصیلی ۱۳۹۹ – ۱۴۰۰ (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت (همین مرحله) برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌ نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریور ماه سال ۱۳۹۹ لغو خواهد شد.
 • ۸- کلیه متقاضیان «مرد» باید در زمان ثبت‌ نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.
 • ۹- پس از انجام ثبت‌ نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ ای که به آن مراجعه کرده اند) تلقی می ‌شوند و شروع به تحصیل آن ها (به جز موارد تبصره بند ۱ فوق) تا زمان تأیید نهایی این سازمان به‌ صورت مشروط و هم ‌زمان با پذیرفته ‌شدگان شهریور ماه خواهد بود.

 


برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ٬ از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید.


 

مدارک لازم برای ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی – دوره کارشناسی

 • ۱- شش قطعه عکس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
 • ۲- یک برگ تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 • ۳- یک برگ تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
 • ۴- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه ‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌ های فنی و حرفه ‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • ۵- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه‌ ۴ دفترچه راهنمای پذیرش مذکور مشخص کند (برای برادران).

 

مدارک لازم برای ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی – دوره کاردانی

 • ۱- شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
 • ۲- تصویر شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 • ۳- تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت.
 • ۴- اصل دیپلم کامل متوسطه و یا گواهی آن برای داوطلبان نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • ۵- اصل مدرک دیپلم نظام جدید آموزش متوسطه و یا گواهی پایان دوره سه ساله نظام جدید با مهر و امضای رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • ۶- اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 • ۷- گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسؤل، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته ‌شدگان شاغل)
 • ۸- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه داوطلبان مرد را با توجه به بند ۳-۲ مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحات۳ و ۴ دفترچه راهنمای پذیرش مشخص کند.

 

ضمناً داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود را با بخش مشاوره آویژه با شماره‌ تلفن هوشمند تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستان ها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان خودداری فرمایند.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی سال ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی سال ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- یک نظر:
 1. سلام م ن کاردانی دارم میخوام ادامه تحصیل در رشته بازارهای مالی بدم ایا امکانش هست

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1402/1/2

پنجشنبه

1402/1/3

جمعه

1402/1/4

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید