تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی سال 1400

دانشگاه علمی کاربردی

به دلیل منتشر نشدن اطلاعات تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی 1400، در این مقاله اطلاعات سال 1399 قرار داده شده است، با انتشار شرایط و ضوابط سال 1400 در اسرع وقت اطلاعات جای گذاری خواهد شد، جهت ثبت نام تلفنی و اطلاع بیشتر از شرایط در ادامه مطالب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید.

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

با توجه به درخواست دانشگاه علمي‌ كاربردي مبني بر عدم تكميل ظرفيت پذيرش برخي از رشته‌ هاي تحصيلي در پذيرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي «ناپيوسته» و دوره‌ هاي كارداني فني و كارداني حرفه ‌اينظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي‌ كاربردي سال تحصيلي 1399-1400، بدين‌ وسيله به اطلاع كليه داوطلبان علاقمند به تحصيل در رشته ‌هاي تحصيلي مراكز و واحد هاي آموزشي دانشگاه فوق (اعم از داوطلباني كه در پذيرش دوره مذكور ثبت‌ نام کرده و يا نکرده اند) مي رساند كه براي ثبت‌ نام در رشته‌ هاي تحصيلي متناسب با مدرك كارداني (فوق ديپلم) خود مي‌توانند با مراجعه به لينك جستجوي عنوان مراكز و واحد هاي آموزشي تحت پوشش دانشگاه جامع علمي‌ كاربردي از طریق تماس با مرکز مشاوره آویژه از رشته ‌هاي قابل پذیرش دانشجو در اين مرحله اطلاع حاصل کرده و با همراه داشتن مدارك ذير و با توجه به موارد مربوط، از تاریخ اعلام شده در سایت سنجش آموزش کشور،نسبت به ثبت نام در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنید .

 


برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ٬ از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099071985 تماس حاصل فرمایید.


 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی دوره کارشناسی

 • 1-كليه متقاضيان باید حداكثر تا تاريخ تعیین شده (معمولا تا آخر شهریور ماه است)،داراي مدرك كارداني (فوق ديپلم) باشند.
 • 2- كليه داوطلبان باید در زمان ثبت‌نام از طريق مراكز و واحد هاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق سایت سنجش آموزش کشور، از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام کنند.
 • 3- هر داوطلبمنحصراً مجاز است كه يكي از كد رشته محل هاي مربوط را متناسب با مدرك كارداني (فوق ديپلم) خود كه در جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در پذيرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب کند.
 • 4- هر داوطلب مي‌ تواند صرفاً متقاضي يك كدرشته محل از يك گروه آموزشي در يك مركز و يا واحد آموزشي باشد. بديهي است در صورت ارسال مشخصات فرد و يا افراد در دو كد رشته و يا در دو مركز و يا واحد آموزشي، اطلاعات وي از بانك اطلاعاتي پذيرفته ‌شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
 • 5- با توجه به اينكه منحصراً يك بار اجازه ويرايش در درج اطلاعات متقاضيان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشي، كد رشته ‌محل و مركز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.
 • 6- پس از پايان مهلت مقرر شده در اين اطلاعيه، مراكز مجاز به ثبت ‌نام از متقاضيان نخواهند بود و هيچ اقدامي از سوي اين سازمان براي متقاضياني كه بعد از تاريخ تعيين شده مراجعه نمايند نيز صورت نخواهد گرفت.
 • 7- چنانچه متقاضي قبلاً در رديف پذيرفته ‌شدگان نهايي پذيرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي‌ – ‌‌كاربردي سال تحصيلي 1399 – 1400 (مرحله شهريور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تكميل ظرفيت (همين مرحله) براي ادامه تحصيل در يكي از مراكز ثبت‌نام کند، قبولي قبلي وي در شهريورماه سال 1399 لغو خواهد شد.
 • 8- كليه متقاضيان «مرد» باید در زمان ثبت‌نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
 • 9- پس از انجام ثبت ‌نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ ای كه به آن مراجعه کرده اند) تلقي مي‌ شوند و شروع به تحصيل آنان (بجز موارد تبصره بند 1 فوق) تا زمان تأييد نهايي اين سازمان به‌صورت مشروط و هم ‌زمان با پذيرفته ‌شدگان شهريور ماه خواهد بود.

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی دوره کاردانی

 • 1-كليه متقاضيان باید حداكثر تا تاريخ تعیین شده (معمولا تا آخر شهریور ماه است)، داراي مدرك ديپلم نظام جديد (فني و حرفه اي، كار دانش و نظري) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله دبيرستان و يا هنرستان) باشند.
 • 2- كليه داوطلبان باید در زمان ثبت ‌نام از طريق مراكز و واحد هاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ تعیین شده از طریق سایت سنجش آموزش کشور، از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام کنند.
 • 3- هرداوطلبمنحصراً مجاز است كه يكي از كد رشته محل هاي مربوط را متناسب با مدرك ديپلم خود كه در جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در پذيرش دوره فوق مشخص شده است انتخاب کند.
 • 4-هر داوطلب مي‌ تواند صرفاً متقاضي يك كد رشته محل از يك گروه آموزشي در يك مركز و يا واحد آموزشي باشد. بديهي است در صورت ارسال مشخصات فرد و يا افراد در دو كد رشته و يا در دو مركز و يا واحد آموزشي، اطلاعات وي از بانك اطلاعاتي پذيرفته‌ شدگان هر دو محل حذف خواهد شد.
 • 5- با توجه به اينكه منحصراً يك بار اجازه ويرايش در درج اطلاعات متقاضيان داده خواهد شد، لذا ضرورت دارد داوطلبان در انتخاب گروه آموزشي، كد رشته‌ محل و مركز مربوط‌ دقت لازم به عمل آورند.
 • 6- پس از پايان مهلت مقرر در اين اطلاعيه، مراكز مجاز به ثبت‌نام از متقاضيان نخواهند بود و هيچ اقدامي از سوي اين سازمان براي متقاضياني كه بعد از تاريخ تعيين شده مراجعه کنند نيز صورت نخواهد گرفت.
 • 7- چنانچه متقاضي قبلاً در رديف پذيرفته ‌شدگان نهايي پذيرش دوره‌ هاي كارداني فني و كارداني حرفه ‌اي نظام آموزش مهارتي سال تحصيلي 1399 – 1400 (مرحله شهريور ماه) قرار گرفته باشد و در مرحله تكميل ظرفيت (همين مرحله) براي ادامه تحصيل در يكي از مراكز ثبت‌ نام نمايد، قبولي قبلي وي در شهريور ماه سال 1399 لغو خواهد شد.
 • 8- كليه متقاضيان «مرد» باید در زمان ثبت‌ نام و شركت در اين مرحله از پذيرش دانشجو، از نظر نظام وظيفه منعي براي ادامه تحصيل نداشته باشند.
 • 9- پس از انجام ثبت‌ نام، افراد به عنوان پذيرفته شده مشروط (در مؤسسه‌ ای كه به آن مراجعه کرده اند) تلقي مي ‌شوند و شروع به تحصيل آن ها (به جز موارد تبصره بند 1 فوق) تا زمان تأييد نهايي اين سازمان به‌ صورت مشروط و هم ‌زمان با پذيرفته ‌شدگان شهريور ماه خواهد بود.

 


برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی ٬ از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099071985 تماس حاصل فرمایید.


 

مدارك لازم براي ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی – دوره کارشناسی

 • 1- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
 • 2- یک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 • 3- یک برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
 • 4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه ‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌ های فنی و حرفه ‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام يك برگ تصوير آن.
 • 5- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه‌ 4 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص کند (براي برادران).

 

مدارك لازم براي ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی – دوره کاردانی

 • 1- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.
 • 2- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.
 • 3- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.
 • 4- اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
 • 5- اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
 • 6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌ التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
 • 7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته ‌شدگان شاغل)
 • 8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات3 و 4 دفترچه راهنماي پذيرش مشخص کند.

 

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سؤالات خود را با بخش مشاوره آویژه با شماره‌ تلفن هوشمند تهران 9099071985 و سایراستان ها 9099071985 در ميان بگذارند و از مراجعه حضوري به اين سازمان خودداري فرمايند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی و کارشناسی سال 1400

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- یک نظر:
 1. سلام م ن کاردانی دارم میخوام ادامه تحصیل در رشته بازارهای مالی بدم ایا امکانش هست

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/24

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید