خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی آزمون های استخدامی ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۶

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۶

بروزرسانی شده ژانویه 8, 2018 3:18 ب.ظ
0
1,315
ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت
ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۹۶
میانگین 5 رای از تعداد 6

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال جاری ٬ از روز پنج شنبه ۲۵ آبان ماه و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت! جهت ثبت نام و مشاوره تلفنی در ادامه به آویژه دانش همراه باشید .

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی این وزارتخانه از ۲۵ آبان ماه خبر داد و گفت: ثبت‌نام از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش از 25 آبان ماه ۹۶ آغاز شده و تا پایان روز چهارشنبه ۱ آذرماه ادامه دارد.

دکتر علی ابرازه، سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت گفت: حدود ۱۰ هزار نفر در سال جاری از طریق برگزاری این آزمون که مجری آن سازمان سنجش آموزش کشور است به صورت پیمانی جذب دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی می‌شوند.

دکتر ابرازه با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود بیش از 150 هزار نفر در این آزمون شرکت کنند، افزود: داوطلبان برای 4100 شغل محل رقابت خواهند کرد.

 

برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت روی تصویر زیر کلیک نمایید

آزمون استخدامی وزارت بهداشت

 

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت

وی با اشاره به اینکه تاریخ آزمون برای کلیه رشته‌ها به جز متخصصان در روز جمعه، یکم دی ماه ۹۶ خواهد بود گفت: آزمون متخصصان نیز ۲۲ دی ماه ۹۶ برگزار خواهد شد . سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: بیش از 80 درصد نیروی انسانی مورد نیاز در بیمارستان‌های جدید الاحداث و بخش‌های توسعه یافته و مابقی در سایر مراکز جدید و توسعه یافته بکارگیری می‌شوند.

 


کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت از ۱۹ دی ماه در دسترس خواهد بود

جهت دریافت کارت آزمون استخدامی وزارت بهداشت کافیست با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید


 

مشاوره و ثبت نام تلفنی

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص شرایط و مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت ، مواد آزمون ٬ نحوه برگزاری و مصاحبه ٬ نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت و کد شغلی مورد نظر می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون پیش شماره و کد از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .  کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه می باشند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های استخدامی

بررسی کنید

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷

دریافت کارت و زمان برگزاری آزمون دیوان محاسبات کشور – سال ۹۷میانگین 5 رای از تعداد 1…