خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی ثبت نام ٬ زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون زبان دکتری پیام نور

ثبت نام ٬ زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون زبان دکتری پیام نور

بروزرسانی شده نوامبر 10, 2017 9:53 ب.ظ
0
111
کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
ثبت نام ٬ زمان برگزاری و دریافت کارت آزمون زبان دکتری پیام نور
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر قصد ثبت نام در آزمون زبان دکتری پیام نور را دارید ٬ جهت ثبت نام فقط تا پایان روز یکشنبه ۲۱ آبان ماه فرصت دارید! جهت ثبت نام و اطلاع از دریافت کارت ورود به جلسه و برگزاری آزمون در ادامه با ما باشید .

آزمون زبان دکتری پیام نور

رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور در تشریج جزییات آزمون زبان دکتری این دانشگاه گفت: داوطلبان از 16 تا 21 آبان ماه فرصت دارند در این آزمون ثبت نام کنند.

دکتر محمدعلی ابراهیمی اظهار کرد: داوطلبان از 16 تا 21 آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی در بیست و یکمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور ثبت نام کنند. بیست و یکمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور 27 آبان ماه برگزار می شود و داوطلبان از 23 این ماه می‌توانند پرینت کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور در پایان تاکید کرد: داوطلبان باید مبلغ 85 هزار تومان بابت هزینه ثبت نام در بیست و یکمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) دانشگاه پیام نور کنند.


مطلب پیشنهادی : 

کدام مدرک زبان برای مصاحبه دکتری نیاز است؟

 

ثبت نام تلفنی آزمون زبان دکتری پیام نور

داوطلبان و متقاضیان شرکت در این آزمون می توانند همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون پیش شماره و کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ جهت ثبت نام تلفنی ٬ تماس حاصل فرمایید! کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما مشترکان و بازدیدکنندگان آویژه دانش می باشند .

همچنین در صورتی که در خصوص آزمون های زبان انگلیسی نیاز به مشاوره دارید و مایلید در خصوص تفاوت آزمون هایی تافل ٬ آیلتس ٬ آزمون دانشگاه آزاد اسلامی یا EPT ٬ آزمون وزارت بهداشت یا MHLE ٬ آزمون وزارت علوم یا MSRT ٬ آزمون سازمان سنجش یا Tolimo و … اطلاعات بیشتری کسب کنید و بدانید کدام یک از این آزمون ها برای شما مناسب تر است ٬ می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

منبع خبر : isna
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…