ثبت نام آزمون ورودی دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

علوم آزمایشگاهی
به اشتراک بگذارید

در صورتی که مایل به ثبت نام آزمون ورودی دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی می باشید ٬ در ادامه توضیحاتی در این خصوص و همچنین مدارک مورد نیاز تنظیم شده است

ضمن آرزوی توفیقات الهی برای همه داوطلبان این آزمون و قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک به اطلاع میرساند ثبت نام آزمون، ارسال مدارک و دریافت کد رهگیری از تاریخ ۹۶/۳/۱۱ تا ۹۶/۳/۱۵ فقط به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی sanjeshp.ir صورت میگیرد. همزمان با تکمیل فرم ثبت نام، داوطلبان باید نسبت به ارسال مدارک اسکن شده خود فقط به صورت اینترنتی به آدرس فوق الذکر اقدام نمایند. لازم به ذکر است پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک و بلافاصله پس از فشار دادن دکمه ثبت توسط داوطلب، برای وی کد رهگیری صادر میشود و برای افرادی که کد رهگیری دارند، در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس از صدور کد رهگیری آن را به همراه نسخه چاپ شده از فرم ثبت نامشان برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند. لازم به توضیح است که هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون اخذ نخواهد شد. همچنین به مدارکی که با پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد. بنابراین، داوطلبان ملزم هستند کلیهی مدارک اسکن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اینترنتی ارسال نمایند. برای افرادی که در هنگام ثبت نام مدارک ارسال نمیکنند و یا ناقص ارسال میکنند، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

 • مدارک لازم جهت ثبت نام
 1. هزینه ثبت نام آزمون کتبی مبلغ ۱/۰۷۰/۰۰۰ ریال است. داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به خرید اعتبار و دریافت کد پرداخت جهت ثبت نام آزمون پذیرش دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی اقدام نماید. لازم به ذکر است وجه پرداختی به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.
 2. تکمیل دقیق فرم ثبت نام اینترنتی.
 3. کد رهگیری ویژه متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان (داوطلبان شاهد و ایثارگر نیازی به ارائه کد رهگیری از سایت ایثار یا کد ایثارگری ندارند)

مدارک لازم جهت اسکن و ارسال اینترنتی

 • عکس۳×۴ ( از اسکن عکس هایی که دارای مهر است خودداری شود)
 • اصل کارت ملی
 • اصل شناسنامه
 • اصل دانشنامه دکتری تخصصی Ph.D و یا تخصص

تذکر: دانش آموختگان خارج از کشور در صورتی که عنوان مدرک ارزشیابی شده آنها مطابق با یکی از رشته های علوم آزمایشگاهی بالینی (ایمنی شناسی پزشکی، انگل شناسی پزشکی، باکتری شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، ژنتیک پزشکی، میکروب شناسی پزشکی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی پزشکی و هماتولوژی آزمایشگاهی و بانک خون) باشد و یا دارای کارت و شماره نظام پزشکی از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی باشند.

 • اصل گواهی حداقل ۴ سال سابقه کار در رشته تخصصی
 • اصل مدرک نشان دهندهی وضعیت نظام وظیفه عمومی
 • کد رهگیری ۱۲ رقمی ویژه متقاضیان استفاده از سهمیهی رزمندگان (داوطلبان شاهد و ایثارگر نیازی به ارائه کد رهگیری از سایت ایثار یا کد ایثارگری ندارند)
 • کارت فرزند یا همسر شهید، کارت جانباز، فرزند یا همسر جانباز
تذکر: توصیه میشود داوطلبان مدارک اعلام شده را از قبل آماده نمایند تا بتوانند در مهلت زمانی تعیین شده جهت ارسال به موقع اینترنتی مدارک اقدام نمایند. هر یک از تصاویر اسکن شده می بایست با فرمت jpg و حجم ۲۰ تا ۳۰۰ کیلو بایت تهیه شوند. با عنایت به برگزاری آزمون در روز پنجشنبه ۹۶/۵/۵ در شهر تهران و این که توزیع کارت فقط به صورت اینترنتی است، داوطلبان جهت اخذ کارت ورود به جلسه آزمون میتوانند از روز سه شنبه ۹۶/۵/۳ تا چهارشنبه ۹۶/۵/۴ به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه نمایند. با توجه به این که ثبت نام به صورت اینترنتی است، در صورت محرز شدن تقلب و تخلف در درج اطلاعات لازم، در هر مرحله از آزمون (برگزاری ، قبولی و تحصیل) از تحصیل داوطلب جلوگیری شده و طبق مصوبات هیأت بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمونها با داوطلب برخورد خواهد شد.

از سراسر ایران با شماره ۰۲۱۷۰۷۰۲۰۱۵ تماس بگیرید

حتی از طریق تلفن همراه

ثبت نام آزمون ورودی دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون ورودی دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068