خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام آزمون ورودی دوره تكميلي علوم آزمايشگاهی

ثبت نام آزمون ورودی دوره تكميلي علوم آزمايشگاهی

بروزرسانی شده جولای 21, 2018 8:11 ب.ظ
0
114
علوم آزمایشگاهی
ثبت نام آزمون ورودی دوره تكميلي علوم آزمايشگاهی
میانگین 5 رای از تعداد 1

در صورتی که مایل به ثبت نام آزمون ورودی دوره تكميلي علوم آزمايشگاهی می باشید ٬ در ادامه توضیحاتی در این خصوص و همچنین مدارک مورد نیاز تنظیم شده است

ضمن آرزوي توفيقات الهي براي همه داوطلبان اين آزمون و قبولي طاعات و عبادات در اين ماه مبارك به اطلاع ميرساند ثبت نام آزمون، ارسال مدارك و دريافت كد رهگيري از تاريخ 96/3/11 تا 96/3/15 فقط به صورت اينترنتي از طريق سايت مركز سنجش آموزش پزشكي sanjeshp.ir صورت ميگيرد. همزمان با تكميل فرم ثبت نام، داوطلبان بايد نسبت به ارسال مدارك اسكن شده خود فقط به صورت اينترنتي به آدرس فوق الذكر اقدام نمايند. لازم به ذكر است پس از تكميل فرم ثبت نام و ارسال مدارك و بلافاصله پس از فشار دادن دكمه ثبت توسط داوطلب، براي وي كد رهگيري صادر ميشود و براي افرادي كه كد رهگيري دارند، در صورت كامل بودن مدارك و احراز شرايط شركت در آزمون، كارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس از صدور كد رهگيري آن را به همراه نسخه چاپ شده از فرم ثبت نامشان براي مراحل بعدي آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند. لازم به توضيح است كه هيچ گونه مدركي به صورت حضوري يا كتبي يا ارسال از طريق پست و يا اتوماسيون اخذ نخواهد شد. همچنين به مداركي كه با پست الكترونيكي ارسال شود ترتيب اثر داده نخواهد شد. بنابراين، داوطلبان ملزم هستند كليهي مدارك اسكن شده خود را همراه با فرم ثبت نام به صورت اينترنتي ارسال نمايند. براي افرادي كه در هنگام ثبت نام مدارك ارسال نميكنند و يا ناقص ارسال ميكنند، كارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

 • مدارك لازم جهت ثبت نام
 1. هزينه ثبت نام آزمون كتبي مبلغ 1/070/000 ريال است. داوطلب بايد با مراجعه به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي نسبت به خريد اعتبار و دريافت كد پرداخت جهت ثبت نام آزمون پذيرش دوره تكميلي علوم آزمايشگاهي اقدام نمايد. لازم به ذكر است وجه پرداختي به هيچ عنوان قابل استرداد نيست.
 2. تكميل دقيق فرم ثبت نام اينترنتي.
 3. كد رهگيري ويژه متقاضيان استفاده از سهميه رزمندگان (داوطلبان شاهد و ايثارگر نيازي به ارائه كد رهگيري از سايت ايثار يا كد ايثارگري ندارند)

مدارك لازم جهت اسكن و ارسال اينترنتي

 • عكس3×4 ( از اسكن عكس هايي كه داراي مهر است خودداري شود)
 • اصل كارت ملي
 • اصل شناسنامه
 • اصل دانشنامه دكتري تخصصي Ph.D و يا تخصص

تذكر: دانش آموختگان خارج از كشور در صورتي كه عنوان مدرك ارزشيابي شده آنها مطابق با يكي از رشته هاي علوم آزمايشگاهي باليني (ايمني شناسي پزشكي، انگل شناسي پزشكي، باكتري شناسي پزشكي، بيوشيمي باليني، ژنتيك پزشكي، ميكروب شناسي پزشكي، قارچ شناسي پزشكي، ويروس شناسي پزشكي و هماتولوژي آزمايشگاهي و بانك خون) باشد و يا داراي كارت و شماره نظام پزشكي از سازمان نظام پزشكي جمهوري اسلامي باشند.

 • اصل گواهي حداقل 4 سال سابقه كار در رشته تخصصي
 • اصل مدرك نشان دهندهي وضعيت نظام وظيفه عمومي
 • كد رهگيري 12 رقمي ويژه متقاضيان استفاده از سهميهي رزمندگان (داوطلبان شاهد و ايثارگر نيازي به ارائه كد رهگيري از سايت ايثار يا كد ايثارگري ندارند)
 • كارت فرزند يا همسر شهيد، كارت جانباز، فرزند يا همسر جانباز
تذكر: توصيه ميشود داوطلبان مدارك اعلام شده را از قبل آماده نمايند تا بتوانند در مهلت زماني تعيين شده جهت ارسال به موقع اينترنتي مدارك اقدام نمايند. هر يك از تصاوير اسكن شده مي بايست با فرمت jpg و حجم 20 تا 300 كيلو بايت تهيه شوند. با عنايت به برگزاري آزمون در روز پنجشنبه 96/5/5 در شهر تهران و اين كه توزيع كارت فقط به صورت اينترنتي است، داوطلبان جهت اخذ كارت ورود به جلسه آزمون ميتوانند از روز سه شنبه 96/5/3 تا چهارشنبه 96/5/4 به سايت مركز سنجش آموزش پزشكي مراجعه نمايند. با توجه به اين كه ثبت نام به صورت اينترنتي است، در صورت محرز شدن تقلب و تخلف در درج اطلاعات لازم، در هر مرحله از آزمون (برگزاري ، قبولي و تحصيل) از تحصيل داوطلب جلوگيري شده و طبق مصوبات هيأت بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمونها با داوطلب برخورد خواهد شد.

از سراسر ایران با شماره 02170702015 تماس بگیرید

حتی از طریق تلفن همراه

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…