آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی

ثبت نام ایثارگران
به اشتراک بگذارید

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران اعلام شد! سردار کریمی جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت : ثبت نام و بهره مندی از کسر خدمت سربازی فقط تا ۱۰ دی ماه میسر است . اگر نیاز به مشاوره سربازی دارید با شماره زیر تماس بگیرید :

آخرین مهلت ثبت نام ایثارگران

سردار ابراهیم کریمی جانشینسازمان وظیفه عمومی ناجا، با بیان این مطلب که همه ایثارگران حتی مشمولان غایب باید در فرصت باقی مانده ثبت نام کنند، اظهار کرد: آن دسته از کارکنان وظیفه (سرباز حین خدمت) که اضافه خدمت آنان تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری بخشیده شده است، از آنجا که تبعات غیبت آنان منتفی نشده، در اولویت بهره مندی از کسرخدمت ایثارگری قرار نمی‌گیرند، اما به منظور بررسی وضعیت آنان توسط مسئولان، باید در فرصت باقی مانده از طریق دفاتر (پلیس +۱۰) برای ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: پس از اتمام فرصت در نظر گرفته شده برای ثبت نام ایثارگران و انجام بررسی‌های لازم، برای مشمولانی که در اولویت بیست هزار نفر قرار گرفته اند، پیامکی مبنی بر ارائه مدارک از سوی سازمان وظیفه عمومی ارسال می‌شود.

جانشین سازمان وظیفه عمومی با اشاره به اینکه قانون معافیت به ازای ۳۰ ماه حضور در جبهه،۲۴ ماه آزادگی و ۲۵ درصد جانبازی به قوت خود باقی است، گفت: قانون کسر خدمت ایثارگری مربوط به سوابق کمتر از امتیازات فوق مانند:۲۳ ماه آزادگی و غیره است که فرزندان ایثارگران برای بهره مندی از کسرخدمت، باید در اولویت سالانه ۲۰ هزار نفر قرار گیرند.

وی افزود: مشمولانی که می‌توانند از معافیت‌های ایثارگری مانند: ۳۰ ماه حضور در جبهه و غیره بهره‌مند شوند، نیازی نیست جزء اولویت‌های بیست هزار نفر قرار گیرند و در صورت ثبت درخواست و انجام مراحل مربوطه، می‌توانند از خدمت سربازی معاف شوند.

سردار کریمی خاطرنشان کرد: پیش از این در مورد کسرخدمت ایثارگری ماده قانونی وجود نداشت که در بند (د) ماده ۸۸ قانون پنج ساله ششم توسعه کشور، کسر خدمت ایثارگری پیش بینی شده است و سالانه تعداد حداکثر ۲۰ هزار نفر از فرزندان ایثارگران که دارای بیشترین درصد جانبازی، آزادگی و رزمندگی هستند و یا تجمیع امتیاز جانبازی، رزمندگی و آزادگی آنان به بالاترین امتیاز برسد از تسهیلات کسر خدمت ایثارگری بهره مند می‌شوند.

وی گفت: تمام جانبازان، آزادگان و رزمندگان تا دهم دی ماه فرصت دارند با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + ۱۰) نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند تا اولویت بندی ذکر شده انجام شود.

 

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کسری خدمت ایثارگری و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایند .

منبع خبر : yjc

خدمات کلان مرکز مشاوره آویژه در زمینه نظام وظیفه

 

آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آخرین فرصت ثبت نام ایثارگران برای بهره‌مندی از کسر خدمت سربازی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068