ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی 98 بدون کنکور

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است . با توجه به اینکه ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی نیاز به کنکور و مشکلات خاص آن را ندارد ، از این رو این مرکز آموزشی توانسته جمع کثیری از دانشجویان را به سمت خود جذب کند . ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد ، لذا جهت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی داوطلب باید دارای مدرک دیپلم نظام قدیم و یا نظام جدید باشند .

از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی داشتن معدل کافی جهت پذیرش است . هر یک از رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی معدل خاصی را نیازمند است . می توانید جهت کسب اطلاعات مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و اطلاعات لازم جهت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی را دریافت کنید .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی فرصت ویژه ای است برای آن دسته از افرادی که مدرک دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم را دارند و نیز گروهی که مدرک دیپلم نظری دارند و قصد گذراندن دوره پیش دانشگاهی را ندارد . از این طریق می‌توانند جهت ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی اقدام نمایند . این امتیاز زمانی ارزش خود را نشان می دهد که بسیاری از افراد بدون مدرک پیش دانشگاهی ‌نمی توانند در دانشگاه‌های سراسری و یا برخی دیگر از مراکز دانشگاهی به ادامه تحصیل بپردازند .

افرادی که قصد ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی را دارند می توانند در مقطع کاردانی پیوسته به ادامه تحصیل بپردازند . همان طور که می دانید رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه صنعت ، مدیریت و خدمات ،اجتماعی ، کشاورزی و فرهنگ و هنر تقسیم می شوند . لذا هریک از رشته های تحصیلی این دانشگاه در یکی از این چهار گروه قرار می گیرد . شما نیز می توانید برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی در میان رشته هایی که تعیین شده اند و نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارند گزینه های مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی می توانید در رشته های امور بانکی ، حسابداری مالیاتی ، مدیریت کسب و کار ، امور گمرکی ، مربیگری پایه شنا ، فوتبال ، آمادگی جسمانی ، آرایش زنانه ، رشته های گروه صنعت ، جنگلداری ، تولیدات زراعی ، گیاه پزشکی ، دامپزشکی ، پرورش صنعتی گاو ، محصولات دامی ، صنایع غذایی ، بهداشت آبزیان ، امور فرهنگی ، موزه و هتل داری و دها رشته متنوع دیگر در شاخه های مختلف شرکت کنند .

شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی


بیشتر بخوانید:کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تمامی رشته ها و تمامی متقاضیان به صورت یکسان است . شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای داوطلبان داشتن مدرک دیپلم نظام قدیم و یا نظام جدید می باشد . تمامی افرادی که دارای مدرک دیپلم رشته های نظری ، فنی حرفه ای و کار و دانش هستند . می توانند جهت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام نمایند .

از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن معدل کافی است . تمامی متقاضیان باید معدل ۱۰ و یا ۱۰ به بالا را داشته باشد چرا که تمامی رشته های دانشگاه علمی کاربردی معدل خاصی را نیازمند هستند . در مقطع کارشناسی نیز داوطلبان باید از حد نصاب معدل کاردانی جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی برخوردار باشند .

داوطلبان باید برای شرکت در رشته‌های مختلف دانشگاه علمی کاربردی از معدل موردنیاز مطلع باشند ، جهت آگاهی از شرایط انتخاب رشته می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل کنید و از مشاوره تحصیلی و راهنمایی های جامع و دقیق این مرکز آموزشی بهره مند گردید . علاوه بر اینها از دیگر شرایط ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور داشتن شرایط عمومی و خصوصی است.


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


سایر موارد مربوط به تاریخ ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران

 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمي كاربردي كيش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید:ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط عمومی ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

شرایط عمومی عبارتند از : اعتقاد داشتن به دین اسلام و یا دیگر دین های مورد قبول ، جمهوری اسلامی ، عدم دشمنی با جمهوری اسلامی ایران شرایط فیزیکی مناسب با رشته انتخابی ، عدم سوء پیشینه اخلاقی در دوران تحصیل و یا نداشتن سابقه شرکت در گروه های مخالف جمهوری اسلامی ایران .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط خصوصی ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

شرایط خصوصی ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور عبارتند از : دیپلم ۴ ساله نظام قدیم ، دیپلم سه ساله نظری ، دیپلم فنی و حرفه ای و یا کار و دانش . جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارائه مدرک کاردانی مورد تایید وزارت علوم ، نداشتن مشکل نظام وظیفه جهت ثبت نام آقایان الزامی است . در دانشگاه علمی کاربردی در صورت وجود مغایرت بین رشته انتخابی و مدرک فارغ التحصیلی داوطلب مستلزم به گذراندن دروس پیش نیاز و جبرانی است .

ثبت نام داوطلبان بر اساس معدل کل فارغ التحصیلی است و با توجه به سهمیه های شاغلین ، بومی و ایثارگر انجام می شود . منظور از سهمیه شاغلین تمامی افرادی است که در کادر های دولتی و غیر دولتی مشغول به فعالیت هستند . افرادی که به صورت رسمی در سازمان های دولتی مشغول به کار هستند در صورت موافقت نامه کتبی از سازمان می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی به ادامه تحصیل بپردازند . افراد شاغل باید در رشته مرتبط با فعالیت های کاری خود ادامه تحصیل بپردازند ، در غیر این صورت ثبت نام نام آنها کان لم یکن محسوب می گردد ‌.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مراحل ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

مراحل ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی پس از اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود و در دفترچه راهنمای ثبت نام تمامی مراحل و نحوه ثبت نام اخذ شده است . داوطلبان مستلزم به رعایت تمامی قوانین مندرج هستند . کلیه مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت اینترنتی می باشد و متقاضیان باید در ابتدا به سایت سازمان سنجش قسمت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند . دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دانلود کنند و تمامی قوانین ، شرایط و رشته های ارائه شده را با دقت مطالعه فرمایند .

در ادامه داوطلبان باید تمامی مدارک لازم را جهت ثبت نام آماده کنند . سپس باید کارت اعتباری را خریداری نموده و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند . پس از این داوطلبان باید دفترچه ثبت نام را تکمیل نموده ، دانشجویان مقطع کاردانی می توانند حداکثر ۳۰ کد رشته محل مختص به تحصیل خود را انتخاب کنند و دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته حداکثر ۲۰ کد رشته مختص منطقه تحصیلی خود را انتخاب نمایند . در پایان باید تمامی مراحل ثبت نام خود را تایید نموده و رسید ثبت نام خود را دریافت کنند .


بیشتر بخوانید:شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


برای اطلاع دقیق از ثبت نام علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید:ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


تاریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی

تاریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی به صورت دقیق توسط سازمان سنجش تعیین می شود . دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال و در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد . تاریخ ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی های مهر ماه در ماه های مرداد و شهریور انجام می شود . جهت ثبت نام در نیمه دوم می توانید از اواخر دی ماه اقدام به ثبت نام فرمایید . از زمان آغاز ثبت نام داوطلبان یک هفته فرصت دارند که دانلود دفترچه و پرداخت هزینه ثبت نام خود را انجام دهند .و جهت تکمیل مدارک و انجام مراحل لازمه جهت ثبت نام خود اقدام کنند .

داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به پذیرش در نیمسال اول یعنی مهر ماه نشده‌اند می‌ توانند از فرصت ویژه ثبت‌ نام نیمه دوم یعنی بهمن ماه بهره مند شوند ‌ .ثبت نام نیمه دوم از اواخر دی ماه و اوایل بهمن ماه آغاز می شود و پس از دوره کاردانی ثبت نام دوره کارشناسی انجام می شود . اگر به ادامه تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاقه مند هستید . می توانید ضمن تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه از تمامی شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینهمشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام برای دانشگاه علمی کاربردی 98 بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید