خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

بروزرسانی شده اکتبر 10, 2017 3:52 ب.ظ
0
335
تکمیل ظرفیت دانشگاه
نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96 – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
میانگین 5 رای از تعداد 3

پس از اتمام ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، هم اکنون می توانید نتایج تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد سال 96 و همچنین دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت را در ادامه مشاهده کنید . ضمنا می توانید در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی گفت: روز گذشته جلسه شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم برگزار شد و در این جلسه با درخواست دانشگاه آزاد برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۶ این دانشگاه موافقت شد.

وی افزود: روز دوشنبه 10 مهر جزئیات مربوط به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اعلام خواهد شد. معاون آموزشی دانشگاه آزاد تاکید کرد: بنابراین فرآیند ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از صبح روز سه شنبه ۱۱ مهرماه آغاز می شود.

رهایی تاکید کرد: ظرفیت تعیین شده برای تکمیل ظرفیت دوره دکتری این دانشگاه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر است و کارشناسی ارشد نیز بیش از این آمار خواهد بود.

داوطلبان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون فوق و همچنین مندرجات اطلاعیه مذکور از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ مهرماه ۹۶ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

ثبت نام تكميل ظرفيت آزمون هاي دكتري و كارشناسي ارشد 1396 دانشگاه آزاد آغاز شد :

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي 1396 دانشگاه آزاد اسلامي از ساعت 10 امروز سه شنبه 11 مهر ماه آغاز شد . اين ثبت نام تا ساعت 24 روز جمعه 14 مهر ادامه خواهد داشت.

كليه داوطلباني كه در آزمون دكتري تخصصي 1396 شركت نموده ، دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند مي توانند واحدهای دانشگاهی مجری رشته گرایشی را که در مصاحبه آن شرکت نموده اند در استان محل انجام فرآیند مصاحبه انتخاب نمایند . داوطلبان بدین منظور می توانند از راهنمای موجود در سامانه به منظور اطلاع از رشته / محل هایی که مجاز به انتخاب آنها می باشند بهره برداری نمایند . داوطلبان در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته / محل از میان 1378 رشته / محل ارائه شده خواهند بود.

همچنین كليه داوطلبان حاضردرجلسه آزمون كارشناسي ارشد96که مطابق کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند ، می توانند متناسب با کد رشته امتحانی که درآن شركت نموده اند بامراجعه به سامانه اين مركز به نشاني www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداكثر یکصد رشته محل دانشگاهي از میان 6588 رشته / محل ارائه شده اقدام نمايند. امكان ويرايش رشته / محل هاي انتخابي تا پايان مدت زمان ثبت نام براي داوطلبان فراهم مي باشد

اسامي پذيرفته شدگان هفته سوم مهر ماه اعلام خواهد شد پذيرفته شدگان مي توانند بعد از اعلام نتايج مطابق زمان بندی اعلام شده جهت ثبت نام به واحد دانشگاهي محل پذیرش مراجعه نمايند .  شايان ذكر است زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته هاي با آزمون سراسري 1396 دانشگاه آزاد اسلامي (كارداني ناپيوسته ، كارشناسي پيوسته و دكتري حرفه اي) تا نیمه مهرماه اعلام خواهدشد.

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته تلفنی 

لازم به ذکر است به محض انتشار اطلاعات بیشتر نظیر ارائه دفترچه راهنمای انتخاب رشته ٬ لینک ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه ها و … این مطلب بروز رسانی شده و اطلاعات آن به دسترس شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش قرار خواهد گرفت . همچنین شما داوطلبان گرامی می توانید در خصوص ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین انتخاب رشته آن بصورت تلفنی با مرکز مشاوره آویژه دانش در ارتباط باشید ٬ در این راستا می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب بدون کد و از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

 

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد 96 – دانشگاه آزاد اسلامی :

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج انتخاب‌رشته مرحله تکمیل‌ظرفیت دوره‌های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در روز ۱۶ مهر خبر داد و گفت: امکان انتخاب رشته دوره دکتری به کسانی داده شده است که قبلاً مصاحبه کرده‌اند، این افراد در صورت پذیرش دیگر مصاحبه نخواهند داشت. شاهانی افزود: در مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری امکان پذیرش ۲۲۰۰ نفر و در دوره کارشناسی‌ارشد هم امکان پذیرش قابل توجه است.

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت می توانید به سایت آزمون مراجعه فرمایید و یا از تلفن ثابت و بدون پیش شماره و کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . مشاوران تحصیلی ما ضمن بررسی نتایج تکمیل ظرفیت نسبت به راهنمایی و مشاوره در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان اقدام خواهند نمود .


نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 96 – دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری 96 – دانشگاه آزاد اسلامی


 

برای دانلود دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کلیک کنید

دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

برای دانلود دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید

دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

همچنین در صورتی که مایلید از آخرین تراز ها و آخرین نفرات قبولی با سهمیه ۵٪ ایثارگران و سهمیه ۲۵٪ ایثارگران اطلاع پیدا کنید ٬ این مطالب را دنبال فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…