نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸ – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

تکمیل ظرفیت دانشگاه

پس از اتمام ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ، هم اکنون می توانید نتایج تکمیل ظرفیت دکتری و ارشد سال ۹۸ و همچنین دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت را در ادامه مشاهده کنید . ضمنا می توانید در صورت نیاز به مشاوره تحصیلی با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی گفت: روز گذشته جلسه شورای سنجش و پذیرش وزارت علوم برگزار شد و در این جلسه با درخواست دانشگاه آزاد برای ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های کارشناسی ارشد و دکتری سال ۹۶ این دانشگاه موافقت شد.

وی افزود: روز دوشنبه ۱۰ مهر جزئیات مربوط به ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از سوی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه اعلام خواهد شد. معاون آموزشی دانشگاه آزاد تاکید کرد: بنابراین فرآیند ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره های دکتری و کارشناسی ارشد سال ۹۶ این دانشگاه از صبح روز سه شنبه ۱۱ مهرماه آغاز می شود.

رهایی تاکید کرد: ظرفیت تعیین شده برای تکمیل ظرفیت دوره دکتری این دانشگاه حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر است و کارشناسی ارشد نیز بیش از این آمار خواهد بود.

داوطلبان می‌توانند براساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون فوق و همچنین مندرجات اطلاعیه مذکور از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ مهرماه ۹۶ نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸ – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون های دکتری و کارشناسی ارشد ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد آغاز شد :

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت ۱۰ امروز سه شنبه ۱۱ مهر ماه آغاز شد . این ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۴ مهر ادامه خواهد داشت.

کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۶ شرکت نموده ، دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حاضر بوده اند می توانند واحدهای دانشگاهی مجری رشته گرایشی را که در مصاحبه آن شرکت نموده اند در استان محل انجام فرآیند مصاحبه انتخاب نمایند . داوطلبان بدین منظور می توانند از راهنمای موجود در سامانه به منظور اطلاع از رشته / محل هایی که مجاز به انتخاب آنها می باشند بهره برداری نمایند . داوطلبان در این مرحله از تکمیل ظرفیت مجاز به انتخاب حداکثر ۲۰ رشته / محل از میان ۱۳۷۸ رشته / محل ارائه شده خواهند بود.

همچنین کلیه داوطلبان حاضردرجلسه آزمون کارشناسی ارشد۹۶که مطابق کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند ، می توانند متناسب با کد رشته امتحانی که درآن شرکت نموده اند بامراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته محل دانشگاهی از میان ۶۵۸۸ رشته / محل ارائه شده اقدام نمایند. امکان ویرایش رشته / محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم می باشد

اسامی پذیرفته شدگان هفته سوم مهر ماه اعلام خواهد شد پذیرفته شدگان می توانند بعد از اعلام نتایج مطابق زمان بندی اعلام شده جهت ثبت نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه نمایند .  شایان ذکر است زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون سراسری ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی (کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و دکتری حرفه ای) تا نیمه مهرماه اعلام خواهدشد.

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته تلفنی 

لازم به ذکر است به محض انتشار اطلاعات بیشتر نظیر ارائه دفترچه راهنمای انتخاب رشته ٬ لینک ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه ها و … این مطلب بروز رسانی شده و اطلاعات آن به دسترس شما بازدیدکنندگان و مشترکان آویژه دانش قرار خواهد گرفت . همچنین شما داوطلبان گرامی می توانید در خصوص ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین انتخاب رشته آن بصورت تلفنی با مرکز مشاوره آویژه دانش در ارتباط باشید ٬ در این راستا می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب بدون کد و از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

 

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری و کارشناسی ارشد ۹۸ – دانشگاه آزاد اسلامی :

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از اعلام نتایج انتخاب‌رشته مرحله تکمیل‌ظرفیت دوره‌های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه در روز ۱۶ مهر خبر داد و گفت: امکان انتخاب رشته دوره دکتری به کسانی داده شده است که قبلاً مصاحبه کرده‌اند، این افراد در صورت پذیرش دیگر مصاحبه نخواهند داشت. شاهانی افزود: در مرحله تکمیل ظرفیت دوره دکتری امکان پذیرش ۲۲۰۰ نفر و در دوره کارشناسی‌ارشد هم امکان پذیرش قابل توجه است.

برای مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت می توانید به سایت آزمون مراجعه فرمایید و یا از تلفن ثابت و بدون پیش شماره و کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید . مشاوران تحصیلی ما ضمن بررسی نتایج تکمیل ظرفیت نسبت به راهنمایی و مشاوره در خصوص ثبت نام پذیرفته شدگان اقدام خواهند نمود .


نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد ۹۸ – دانشگاه آزاد اسلامی

نتایج تکمیل ظرفیت دکتری ۹۸ – دانشگاه آزاد اسلامی


 

برای دانلود دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کلیک کنید

دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

برای دانلود دفترچه راهنمای پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید

دفترچه راهنمای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

همچنین در صورتی که مایلید از آخرین تراز ها و آخرین نفرات قبولی با سهمیه ۵٪ ایثارگران و سهمیه ۲۵٪ ایثارگران اطلاع پیدا کنید ٬ این مطالب را دنبال فرمایید .

نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸ – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ۹۸ – مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1400/6/29

سه شنبه

1400/6/30

چهارشنبه

1400/6/31

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید