ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد آغاز شد

مدارس شاهد

ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد در سال ۹۷ از اول خرداد ماه آغاز شد و تا ۱۵ خردادماه ادامه خواهد داشت . جزییات خبر و در صورت لزوم ثبت نام تلفنی مدارس شاهد را در ادامه مطالعه فرمایید .

ثبت نام در مدارس شاهد

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش، زمان آغاز ثبت نام مدارس شاهد برای پایه های ورودی اول متوسطه و دوم متوسطه در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را اعلام کرد و افزود: پیش ثبت نام دانش آموزان در  پایه اول دوره ابتدایی از  اول خرداد ۹۸ آغاز و تا ۱۵ خرداد  ادامه خواهد داشت.

علیرضا مختاری ادامه داد: ثبت نام دانش آموزان پایه هفتم دوره اول متوسطه نیز در فاصله زمانی اول تیرماه لغایت ۱۴ تیر ماه ۹۸ انجام خواهد شد و ثبت نام از دانش آموزان پایه دهم دوره دوم متوسطه نیز از ۱۰ تیر ماه لغایت ۲۴ تیر ماه ۹۸ انجام می شود.

مختاری با تاکید بر اینکه” ثبت نام در مدارس شاهد صرفا از طریق سامانه سجا انجام می شود” افزود: متقاضیان واجد شرایط ثبت نام در این مدارس ، درپایه‌ های ورودی دوره های ابتدایی ، متوسطه اول و دوم ،لازم است برای ثبت نام به این سامانه مراجعه نمایند.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش، با اشاره به برخی از ویژگیهای عمومی شرایط ثبت نام در مدارس شاهد گفت: رعایت شئونات و پوشش مناسب با دوره تحصیلی و سن دانش آموزان ،بویژه حجاب برتر برای دانش‌آموزان دختر ، التزام و پایبندی خانواده به حفظ شئونات و ارزشهای اسلامی و تربیت دینی، دارا بودن صلاحیت اخلاقی و رفتاری، رعایت مقررات و آئین نامه های انضباطی، تربیتی و آموزشی مدارس شاهد از جمله این موارد می باشد.

وی تاکید کرد :دارا بودن شرایط عمومی و کسب امتیاز لازم مطابق شیوه نامه ثبت نام برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی ، پایه هفتم دوره اول متوسطه و پایه دهم دوره دوم متوسطه لازم و ضروری می باشد.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش افزود: لازم است متقاضیان محترم در درج کد ملی، نام و نام خانوادگی، مشخصات شناسنامه ای، نام استان و شهرستان، نام آموزشگاه و تمامی اطلاعات لازم دیگر در سامانه سجا دقت و توجه کافی به عمل آورند.

مختاری تاکید کرد: مسئولیت اعلام و ارسال هرگونه اطلاعات اشتباه در زمان ثبت نام برعهده متقاضی خواهد بود و در صورت ارسال اطلاعات اشتباه ، ثبت نام این افراد در مدرسه «کان لم یکن» تلقی خواهد شد .

وی گفت: پس از پایان مهلت قانونی ثبت نام به درخواست های واصله در این خصوص، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تایید صحت اطلاعات ارسالی در پایان ثبت نام اینترنتی توسط متقاضی از دیگر مواردی بود که مختاری بر آن تاکید کرد و گفت: متقاضیان پس از تکمیل فرم ثبت نام موقت و دریافت کد رهگیری، لازم است یک نسخه از فرم تکمیل شده ثبت نام را تهیه و آنرا نزد خود نگهداری نمایند و بدیهی است متقاضیان ثبت نام می توانند تا قبل از اتمام مهلت ثبت نام ،نسبت به ویرایش اطلاعات خود نیز اقدام نمایند .

وی یاد آور شد: از بین متقاضیان ثبت نام در پایه های ورودی ( اول ابتدایی ، پایه های هفتم و دهم ) در مدارس شاهد به میزان دو برابر ظرفیت ( اصلی و ذخیره ) از طریق سامانه سجا اعلام می گردد و لازم است مدیران محترم پس از دریافت اسامی دانش آموزان پذیرفته شده، نسبت به اطلاع رسانی به والدین آنها اقدام نمایند.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش تاکید کرد: در زمان ثبت نام قطعی دانش آموزان پذیرفته شده اصلی ،حضور حداقل یکی از والدین و ارائه اصل مدارک ثبت شده در سامانه سجا ،به منظور استفاده از امتیاز مربوط به هر یک از بند های جدول امتیاز بندی الزامی است.

 

مطالب پیشنهادی :

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد آغاز شد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

ثبت نام تلفنی مدارس شاهد

اگر قصد ثبت نام در مدارس شاهد را دارید ٬ کافیست از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید . مشاوران ما همه روزه آماده پاسخگویی به سوالات شما و ثبت نام فرزندان شما می باشند .

ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد آغاز شد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد آغاز شد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/1/26

جمعه

1400/1/27

شنبه

1400/1/28

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید