خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی ثبت نام بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی

ثبت نام بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی

بروزرسانی شده دسامبر 3, 2017 12:54 ب.ظ
0
93
المپیاد علمی دانشجویی
ثبت نام بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی

اگر مایلید در بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی ثبت نام کنید ، فقط تا چهارشنبه 22 آذرماه فرصت دارید جهت ثبت نام با شماره زیر تماس حاصل نمایید : 

زمان ثبت نام المپیاد علمی دانشجویی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز پنج‌شنبه ۱۶ آذرماه منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز می‌شود و در روز چهارشنبه، ۲۲ آذرماه پایان می‌پذیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: ضرورت دارد همه متقاضیان طی مهلت در نظر گرفته شده، پس از مطالعه دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام کنند. مرکز مشاوره آویژه دانش امکاناتی فراهم کرده است که شما داوطلبان گرامی بتوانید همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب از طریق تماس با شماره 9099072068 بصورت تلفنی نیز ثبت نام فرمایید .

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تأکید کرد: همزمان با ثبت نام المپیاد علمی دانشجویی ، ثبت نام کارشناسی ارشد 97 نیز امکانپذیر خواهد بود و داوطلبان می بایست دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ همزمان با شروع ثبت نام و اطلاعیه تکمیلی این سازمان در خصوص نحوه شرکت در آزمون فوق را دنبال نمایند .

توکلی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ در روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۶ و هفتم اردیبهشت‌ماه ۹۷ برگزار می‌شود.

 

ثبت نام تلفنی المپیاد علمی دانشجویی

اگر دسترسی به اینترنت ندارید و یا با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۷ و یا المپیاد علمی دانشجویی مشکل دارید و نیاز به مشاوره دارید و یا می خواهید کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی آویژه دانش برای شما ثبت نام را انجام دهند ٬ همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

برگزاری آزمون مترجمان رسمی در سال ۹۷

برگزاری آزمون مترجمان رسمی در سال ۹۷ به گفته احمد اسدیان ٬‌ آزمون مترجمان رسمی سال ۹۷ برگز…