خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی سال 96

ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی سال 96

بروزرسانی شده اکتبر 23, 2017 2:33 ب.ظ
0
3,810
کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی سال 96
میانگین 4.2 رای از تعداد 5

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند : ثبت نام رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی ناپیوسته نیمسال اول 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد .

کلیه متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 17 دوشنبه 9 مرداد ماه با دریافت و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام را و مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل مورد نظر خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود از روز شنبه 28 مرداد ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 97-96 می باشد.

 


متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳ آبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ثبت نام کنند.


داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، چرا که امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند. داوطلبان می توانند جهت کسب آگاهی لازم در خصوص معرفی و بازارکار رشته های مورد علاقه شان با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 اقدام نمایند .

شایان ذکر است زمان ثبت نام رشته های بدون آزمون در سایر مقاطع (کاردانی پیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته ) متعاقبا اعلام خواهد شد .

شرایط اختصاصی :

1- داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و یا اشتغال به تحصـیل در دوره    پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی است.

2 – دارندگان دیپلم فنی و حرفه اي و کاردانش نظام جدید که فاقد مدرك پیش دانشگاهی و یا مدرك کاردانی مـی باشـند حق ثبت نام در این دوره را ندارند.

3- فارغ التحصیلان دوره هاي کـاردانی (اعـم از پیوسـته و ناپیوسته) غیرمشمول مجاز به ثبت نام در این دوره می باشند

4- فارغ التحصیلان دوره هاي کاردانی علوم پزشـکی غیـر مشمول مجاز به ثبت نام در رشته هاي دیگـر در مقـاطع بـالاتر می باشند (مشروط بر آن که تعهدات خدمت خود را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام داده باشـند ، بـدیهی است این قبیل از فارغ التحصیلان، به هنگام ثبت نـام در محـل دانشگاهی باید گواهی پایـان طـرح نیـروي انسـانی را ارائـه نمایند)

5- براساس مصوبات شـوراي عـالی انقـلاب فرهنگـی و شوراي عالی برنامه ریزي دارندگان مدرك حوزوي مورد تأیید حوزه علمیه قم که معادل دیـپلم کامـل نظـام قـدیم متوسـطه میباشد (حداقل لمعتین و اصـول ) بـه شـرط آنکـه مشـمول وظیفه عمومی نبوده و همزمان در حوزه علمیه تحصیل ننمایند می توانند در رشته هاي گروه علوم انسـانی دانشـگاه ثبـت نـام نمایند.

6- متقاضیان رشته هاي تربیت بدنی بایـد ضـمن نداشـتن معلولیت هاي حاد جسمی، بیماري قلبی و تنفسی نیـز نداشـته باشند و لازم است توانایی جسمی متناسـب بـا ایـن رشـته را مطابق نظر محل دانشگاهی دارا باشند در غیر ایـن صـورت از ثبت نام و ادامه تحصیل آنان در محل دانشگاهی جلوگیري بـه عمل خواهد آمد.

7- متقاضیان رشته هـاي هنرهـاي نمایشـی ـ بـازیگري و هنرهاي نمایشی ـ کارگردانی باید ضمن نداشتن معلولیت هاي حاد جسمی، بیماري هاي قلبی و تنفسی نیـز نداشـته باشـند و داراي سلامت کامل بینایی، شنوایی و کلامی باشند در غیر این صورت از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل خواهد آمد.

برای دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی روی لینک زیر کلیک فرمایید  

دفترچه دانشگاه ازاد

متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون گرفتن کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایند ، هم چنین در صورت عدم امکان برقراری ارتباط به بخش آنلاین مراجعه نمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…