خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96

ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96

بروزرسانی شده اکتبر 23, 2017 2:32 ب.ظ
0
9,158
نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96
میانگین 5 رای از تعداد 5

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند : ثبت نام رشته های بدون آزمون در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال اول 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد .

کلیه متقاضیان ثبت نام دررشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 16 امروز سه شنبه 10 مرداد ماه و دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام را و مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل مورد نظر خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود از روز شنبه 28 مرداد ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 97-96 می باشد.

داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، زیرا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند.
داوطلبان می توانند جهت کسب آگاهی لازم در خصوص معرفی و بازارکار رشته های مورد علاقه شان با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 اقدام نمایند .


متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳ آبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ثبت نام کنند.


شرایط اختصاصی :

1 -متقاضیان دوره کارشناسی ناپیوسته بـا دارا بـودن مـدرك کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کاردانی دانشگاه جـامع علمـی – کاربردي می توانند در هر رشتهاي در دوره کارشناسـ ی ناپیوسـته بدون آزمون ثبت نام نمایند.

2 -دارا بودن گواهینامه کاردانی رشتههاي مصوب وزارت علـوم، تحقیقـات و فنـاوري یـا وزارت بهداشـت، درمـان و آموزش پزشکی و یا دانشگاه آزاد اسلامی و همچنـین مراکـز ضمن خدمت آموزش و پرورش براي رشته هاي آموزشی.

3 -ثبـت نــام متقاضــیان دوره کارشناســی ناپیوســته کــه دانشجوي ترم آخر دوره کاردانی می باشند در این دوره بلامانع است مشروط به آن که ضوابط تحصیل در مقطـع کـاردانی را رعایت نمـوده و شـرایط لازم بـراي ادامـه تحصـیل در دوره کارشناسی ناپیوسته را مطابق مفاد این دفترچه دارا باشند. تبصره : دانشـجویانی کـه پـس از تـاریخ 31/6/87 کلیـه دروس دوره را با میانگین کل کمتر از 12 به اتمام رسانده انـد و فاقد مـدرك کـاردانی مـی باشـند، حـق ثبـت نـام در دوره کارشناسی ناپیوسته را ندارند

4- -متقاضیانی که قبلاً در دوره کارشناسی پیوسته اشـتغال به تحصیل داشته و به هر دلیل با مدرك کاردانی فارغ التحصیل شده اند می توانند به شرط نداشتن منـع وظیفـه عمـومی و دارا بودن کارت معافیت دائم و یا کـارت پایـان خـدمت در دوره کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کنند لیکن باید دروس جبرانـی را برابر نظر گروه آموزشی، علاوه بر دروس دوره بگذرانند. تذکر مهم : مدارك کاردانی صادره از مؤسساتی که به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوري یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نرسیده باشد قابل قبول نیسـت و در صـورت ثبت نام از ادامه تحصیل دارندگان این گونه مدارك جلـوگیري گردیده و به فرض ثبت نام در محل دانشگاهی به محض روشن شدن موضوع در هر مرحله اي از ادامه تحصیل آنها جلـوگیري به عمل خواهد آمد.

5- فارغ التحصیلان دوره هاي کاردانی علوم پزشـکی غیـر مشمول مجاز به ثبت نام در رشته هاي دیگـر در مقـاطع بـالاتر می باشند (مشروط بر آن که تعهدات خدمت خود را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام داده باشـند

6- براي پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ناپیوسته که داراي مدرك پایه کاردانی پیوسته (که با مدرك دیپلم سه ساله نظـام قـدیم بدون گواهی اتمام دوره پـیش دانشـگاهی وارد دوره کـاردانی شدها ند) حداکثر 20 واحد دروس جبرانی تعیین و ارائه گردد. این مقدار براي سایر پذیرفته شدگان دوره کارشناسی ناپیوسـته حداکثر 12 واحد درسی می باشد

7- حداقل معدل کل دوره جهت فراغـت از تحصـیل در دانشگاه آزاد اسلامی نمره 12 میباشد و چنانچـه کمتـر از آن باشد، هیچ مدرکی داده نمـی شـود و فقـط گـواهی گذرانـدن دروس دوره اعطاء خواهد گردید

8- کلیه ثبت نام شدگان لازم است در زمـان ثبـت نـام در محل دانشگاهی گواهی فراغت از تحصـیل و تأییدیـه مـدرك کاردانی خـود را تحویـل نماینـد . ریـز نمـرات دروس دوره کاردانی را نیز باید حداکثر 2 ماه بعـد از ثبـت نـام بـه واحـد دانشگاهی مربوط تحویل دهند.

برای دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی روی لینک زیر کلیک فرمایید  

دفترچه دانشگاه ازاد

متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون گرفتن کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایند ، هم چنین در صورت عدم امکان برقراری ارتباط به بخش آنلاین مراجعه نمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…