ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی در این گرایش پیرا پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی امکان پذیر نیست . اما بجز ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی دیگر گرایش های پیرا پزشکی مثل : تجهیزات فنی اتاق عمل ، بهداشت ، تجهیزات کنترل عفونی و … امکان پذیر میباشد . ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی از آنجا که متقاضیان بسیار زیادی را به خود اختصاص داده خارج از دسترس است و تا زمانی که زیرساخت های مناسبی نداشته باشد امکانپذیر نیست . برای اطلاع از دلایل عدم ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی به سایت دانشگاه مراجعه کنید . پرستاری علمی کاربردی پر متقاضی ترین درخواست در این دانشگاه است اما با توجه به پرمتقاضی بودن آن دیگر امکان تحصیل رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور وجود ندارد .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


دفترچه ثبت نام علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه صنعت ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر و مدیریت و خدمات اجتماعی در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو ثبت نام میکند . لیست تمامی رشته های ارائه شده در این دانشگاه مانند لیست رشته‌های پیراپزشکی علمی کاربردی و اطلاعات آن‌ها در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مندرج شده است . این دفترچه چند روز قبل از مهلت ثبت‌ نام در سایت سازمان سنجش قرار میگیرد و در دسترس عموم خواهد بود . جذب دانشجو در این دانشگاه بدون کنکور میباشد و علاقه‌مندان به تحصیل در این دانشگاه نیازی به کنکور و یا آزمون خاصی ندارند . همچنین جذب دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه انجام میشود . دفترچه علمی کاربردی بهمن را نیز میتوانید  در زمان مقرر شده از سایت سازمان سنجش دریافت کنید و از جزئیات این دانشگاه مطلع شوید .

کاردانی رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


کاردانی رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی

کاردانی رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی نیز مانند کارشناسی این رشته تدریس نمیشود . این دانشگاه هنوز زیر ساخت های لازم برای ثبت نام کاردانی رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی و بسیاری رشته های پیراپزشکی را ندارد . از آنجا که چنین رشته هایی بسیار پرطرفدار هستند امکان ثبت نام بدون کنکور در آنها وجود ندارد . برای ورود به بازار کار این رشته ها حتما نیاز به تحصیلات آکادمیک است و در نتیجه افرادی که در این رشته ها تحصیل میکنند قبل از ورود به بازار کار و مشاغل مربوط به این رشته باید تحصیلا آکادمیک داشته باشند . کاردانی رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی از آن جهت که تعداد زیادی متقاضی دارد و با پذیرش همگانی و بدون کنکور این متقاضیان ، ممکن است باعث کساد شدن بازار کار این رشته ها شود جذب دانشجو ندارد .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

همانطور که پیش‌ازاین گفته شد ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال و بدون کنکور است و این ویژگی هرسال موجب آن میشود که تعداد زیادی دانشجو به آن جذب شوند و خواهان ثبت نام در آن باشند . البته مهم است بدانید داوطلبان لازم است دریکی از شاخه‌های نظری یعنی تجربی یا ریاضی یا انسانی  و یا فنی و حرفه‌ای یا کاردانش مدرک دیپلم خود را گرفته باشند و بدون دارا بودن مدرک دیپلم ثبت نام در این دانشگاه امکانپذیر نمیباشد .

در بسیاری رشته های تحصیلی این دانشگاه رشته موردنظر ارتباطی با عنوان دیپلم اخذ شده دانشجو ندارد و ثبت نام در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی میباشد . لذا متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی میتوانند  با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی و دریافت دفترچه ثبت نام علمی کاربردی نسبت به رشته‌های مقطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه اطلاعات کسب کنند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی

شرایط ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی را با درنظرگرفتن امکان ارائه شدن این رشته در سالهای آینده را در این متن بررسی میکنیم . قطعا اگر این رشته ارائه شود از شرایط ثبت نام رشته پرستاری دانشگاه علمی کاربردی داشتن مدرک مرتبط با همین رشته در مقطع دیپلم یعنی رشته علوم تجربی است و همچنین دارا بودن مدرک کاردانی مرتبط با پیراپزشکی برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته است . در هر دانشگاهی که این رشته ارائه میشود شرط اولیه ثبت نام در کنکور و دانشگاه  یقینا دارا بودن مدرک دیپلم در شاخه نظری تجربی میباشد و بدون اخذ واحد های مربوط این کار امکان پذیر نمیباشد . رشته پرستاری از رشته های پرمتقاضی موجود در لیست ارائه ای این دانشگاه در سال های آینده میباشد و قطعا زیرساخت های جذب بدون کنکور دانشجو در آن ایجاد خواهد شد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


جهت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پرستاری با ما تماس بگیرید

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور
 • خرید سریال ثبت نام کنکور

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط لازم برای ثبت نام این رشته در صورت ارائه شدن

برای ثبت نام کردن در سامانه دانشگاه علمی کاربردی الزامی است که اول از برگه انتخاب واحد خود که طبق رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی موردنظر در سایت موجود است پرینت بگیرید و کد ملی و شماره تماس خود را در آن وارد کنید ، و بعد در سامانه هم‌آوا انتخاب واحد خود را انجام بدهید و ۱۵ درصد از مبلغ شهریه تان را به‌ صورت اینترنتی و آنلاین پرداخت کنید (برای این کار داشتن رمز دوم الزامی است ) . آنگاه باید از کد ره‌گیری خودتان جهت ارائه به دانشگاه علمی کاربردی پرینت بگیرید و ۸۵ درصد مبلغ شهریه را در بانک مشخص شده پرداخت نمایید . اطلاعات فیش بانکی پرداخت شهریه را در سامانه وارد کنید و برای تائید ثبت نام خود به حسابداری موجود در دانشگاه خود مراجعه کنید . مهم است بدانید که لازم است حتما مدارکی که پرینت گرفته‌اید را با خود به همراه داشته باشید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نیست و امکان جذب دانشجو ندارد . اگرچه این موضوع باعث ناراحتی بسیاری از متقاضیان این رشته میشود که شرایط ثبت نام در این دانشگاه را ندارند اما مهم است در نظر داشته باشید که این دانشگاه بسیاری از رشته های چهار گروه خود را در خود جای داده و بسیاری از رشته های پیرا پزشکی را نیز دارد . در دانشگاه علمی کاربردی بسیاری رشته ها مانند دامپزشکی ، کاردانش و کارشناسی بهداشت حرفه ای ، تکنولوژی پزشکی ، تعمیر تجهیزات پزشکی و علوم آزمایشگاهی دامی ، در زیر گروه پیرا پزشکی تدریس میشوند که شما میتوانید به راحتی و بدون کنکور در آنها ادامه تحصیل داده و تا مقطع کارشناسی پیش بروید . اگرچه رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور امکان جذب دانشجو ندارد اما بزودی شاهد ارائه آن در این دانشگاه خواهیم بود .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور

رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور نیز مانند سایز شهر ها و استان های کشور در این رشته و در هیچ مقطع تحصیلی دانشجو ثبت نام نمیکند . یکی از پر بحث ترین مطالب از سوی مدیران این دانشگاه ثبت نام در رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی تهران بدون کنکور است که هر ساله مورد بحث قرار میگیرد اما متاسفانه امکان بوجود آوردن زیرساخت های آن نیست . برای اینکه در این رشته تحصیل کنید لازم است که در کنکور سراسری شرکت کرده و رتبه قبولی را در دو دانشگاه آزاد و سراسری را کسب کنید . ثبت نام تمامی رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است و مهم است که بدانید حضور شما در روز ثبت نام در این دانشگاه الزامی میباشد .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


دیگر موارد مربوط به دانشگاه علمی کاربردی پرستاری

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


نکات مهمی که متقاضیان رشته پرستاری بدون کنکور در دانشگاه های کشور باید بدانند

اگرچه متقاضیان امکان تحصیل در ثبت نام رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی را ندارند و این رشته در لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه علمی کاربردی نمیباشد اما نا امید نباشید ، ممکن است در سالهای آینده با طراحی زیرساخت های اجتماعی و اقتصادی و علمی در سطح کشور امکان ارائه این رشته از شاخه های پیرا پزشکی در دانشگاه علمی کاربردی به وجود بیاید و شما قادر به تحصیل در آن باشید . شما میتوانید برای هر گونه مشاوره تحصیلی مثل انتخاب رشته کنکور ، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی با مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتباط برقرار کرده و از کمک های مشاورین متخصص ما بهرمند شوید .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری در دانشگاه علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1399/12/20

پنجشنبه

1399/12/21

جمعه

1399/12/22

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید