شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ۹۸ – ۹۸

آزمون تیزهوشان
به اشتراک بگذارید

آزمون تیزهوشان و قبولی در این مدارس اولویت اول خانواده ها برای تحصیل فرزندانشان است! اما این مدارس برای برگزیدن دانش آموزان برتر ، آزمون های ورودی برگزار میکنند ، در ادامه به شرایط ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان خواهیم پرداخت . 

آزمون تیزهوشان

مدارس تیزهوشان اولویت اول خانواده ها برای تحصیل فرزندانشان است! اما این مدارس برای برگزیدن دانش آموزان برتر ، آزمون های ورودی برگزار میکنند و یکی از دغدغه والدین همیشه برای فرزندانشان ، قبولی در آزمون تیزهوشان است .

برنامه ریزی درسی و در پی آن مشاور تحصیلی می تواند گام مهمی در ایجاد انگیزه و صحیح درس خواندن و برنامه ریزی زندگی فرزندان شما باشد، توصیه می کنیم هم اکنون با مجموعه آویژه دانش تماس حاصل نموده و نسبت به انتخاب مشاوره تحصیلی فرزند خود و برنامه ریزی درسی هر چه سریع تر اقدام نمایید ، کارشناسان ما همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند ، کافیست از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان

  • ۱- داشتن تابعیت ایرانی
    ۲-داشتن حداقل معدل کل سالانه ۱۹ پایه هشتم در خرداد سال تحصیلی ۹۶-۹۷
  • ۳- کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس و یا کسب مقیاس خوب در حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷

تبصره ۱ : ثبت نام اتباع تابع بخشنامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور است.

تبصره ۲: دانش آموزانی که در پایه هفتم و هشتم در مدارس تیزهوشان تحصیل کرده اند می توانند بدون آزمون وارد مدارس تیزهوشان شوند و همچنین بایستی معدلشان در دوسال بالای ۱۷ باشد تا جز افراد واجد شرایط برای ثبت نام و ورود به مدارس تیزهوشان در سال ۹۸ – ۹۹ باشند.

 

نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۸ -۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ – ۹۹ در بهمن ماه ۹۸ اغاز شده و تا اوایل اسفند ماه ادامه دارد. برای ثبت نام شما می توانید وارد سامانه ثبت نام شده و با وارد کردن اطلاعات خواسته شده ثبت نام اولیه را انجام دهید. همچنین آزمون مدارس تیزهوشان در اواسط اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ۹۸ – ۹۸

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ۹۸ – ۹۸

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

9099072068 از سراسر ایران