خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصيلی ۹۷-۹۶

ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصيلی ۹۷-۹۶

بروزرسانی شده فوریه 27, 2018 11:52 ق.ظ
2
2,496
مدارس ابتدایی شاهد
ثبت نام مدارس شاهد در سال تحصيلی ۹۷-۹۶
میانگین 5 رای از تعداد 5

مدارس شاهد یکی از انتخاب های والدین برای فرزندان است . این مدارس که همیشه از تعداد دانش آموزان کمتر اما مدرسان و دبیران بهتر و حرفه ای تری برخوردار می باشند، به میزان آموزش ؛ به پرورش فرزندان شما نیز اهمیت خواهند داد , به همین خاطر اولویت بسیاری از خانواده ها می باشد .

بدین وسیله به اطلاع کلیه والدین و دانش آموزان می رساند ثبت نام مدارس شاهد در پایه هفتم از پنج شنبه مورخ 96/04/01 لغایت شنبه 96/04/16 می باشد . لذا جهت ثبت نام فرزندان خود در این مدارس می توانید با مشاوران ما در کانون مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 (از خط ثابت) در ارتباط باشید .

به اطلاع مي رساند دانش آموزان متقاضي ثبت نام در پايه دهم مدارس شاهد مي توانند تا روز سه شنبه مورخ 20 تير نسبت به ثبت نام اقدام فرمایند

تعيين محدوده ثبت نام مدارس شاهد در مناطق و شهرستان هاي تابعه به عهده ستاد اجرايي شاهد استان مي باشد.
تذكر: امكان ثبت نام موقت براي فرزندان همكاران محترم فرهنگي و بنيادشهيد در محدوده محل كار والدين با مجوز اداره شاهد منطقه مورد نظر بلامانع مي باشد.

قابل توجه مدیران محترم مدارس شاهد
برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی که پیرو پیش ثبت نام انجام شده، پذیرفته شده اند، برای انجام فرایند سنجش سلامت کافی است که در پنل مدرسه سجا اقدام به آپلود عکس برای دانش آموز مورد نظر نمایند تا سامانه سنجش بتواند نوبت دهی نماید.

شرايط ثبت نام در پايه هفتم

 • كسب مقياس خيلي خوب در تمامي دروس يا كسب مقياس خوب در حداكثر ۱ درس و خيلي خوب در ساير دروس در امتحانات نوبت دوم پايه ششم ابتدايي سال تحصيلي ۹۶-۹۵ و كسب امتياز لازم
 • ثبت‌نام دانش‌آموزان شاغل به تحصیل در پایه سوم دوره اول ابتدایی مدرسه شاهد برای ورود به پایه چهارم دوره دوم ابتدایی، ادامه تحصیل محسوب شده و نیاز به امتیازبندی مجدد ندارد.

تبصره :

 • دانش آموزان پايه ششم با اولويت ايثارگري (دانش آموزان جانباز و فرزندان جانبازان ۲۵ تا۴۹ درصد)در صورتي كه حداكثر در ۲ درس كسب مقياس خوب و مابقي خيلي خوب را در خرداد ماه ۹۶-۹۵ كسب نموده اند مي توانند ثبت نام موقت در پايه هفتم در سامانه را انجام دهند.

شرايط ثبت نام در پايه دهم :

 • قبول خرداد در پايه نهم با معدل كل حداقل ۱۶ وكسب شرايط ورود به شاخه و رشته مورد نظر بر اساس نمون برگ هدايت تحصيلي و كسب امتياز لازم
 • تصمیم‌گیری در خصوص دانش‌آموزان شاهدی که فاقد شرایط علمی هستند برعهده ستاد شاهد استان است

امتیازات :

 1. امتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر هر مورد 500 امتیاز
 2. امتیاز فرزند رزمنده جبهه مقاومت (مدافعین حرم) هر ماه 30 امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی که تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته‌اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت‌نام قطعی خواهد شد.
 3. امتیاز فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه:
  حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس (شهریور 59 تا شهریور 67) حداکثر 96 ماه، هر ماه 15 امتیاز
  حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر 67 به بعد حداکثر 90 ماه به‌ازای هر ماه دو امتیاز
  حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر 67 به بعد حداکثر 60 ماه به‌ازای هر ماه یک امتیاز
  حضور در مناطق امنیتی شمال غرب ایران از تاریخ اول فروردین 58 تا 31 شهریور 59 به‌مدت 18 ماه هر ماه 15 امتیاز
 4. نوه آزاده: 100 امتیاز (حداکثر دو مورد)، نوه جانباز 50 تا 69 درصد 100 امتیاز (حداکثر دو مورد)
 5. امتیاز حائز رتبه اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ مفاهیم، قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح بین المللی 60 امتیاز و حداکثر امتیاز در این بخش 150 امتیاز است.
 6. امتیاز حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح‌های شاهد و ایثارگران و مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی در سطح بین المللی 60 امتیاز و حداکثر امتیاز 150 امتیاز است.
 7. امتیاز فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش، بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته، مأمور یا انتقالی به ادارات دیگر هر سال سابقه خدمت رسمی 5 امتیاز (حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند 300 امتیاز)
 8. امتیاز فرزند یا نوه خیّر مدرسه‌ساز: احداث و ساخت مدرسه 120 امتیاز، اهدای زمین 80 امتیاز، تجهیز مدرسه به‌نسبت هزینه‌کرد (مدارس شاهد 50 امتیاز و مدارس غیرشاهد 20 امتیاز) است. حداکثر امتیاز در این بخش 120 امتیاز است.

تغییرات کمک سرانه مدارس شاهد
دوره تحصیلی          حداقل                   حداکثر
ابتدایی                  3800000 ریال         5800000 ریال
متوسطه اول           4400000 ریال         6600000 ریال
متوسطه دوم          5300000 ریال          8600000 ریال

مطالب مرتبط با مدارس شاهد :

 1. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست مدارس شاهد در شهر خود اینجا کلیک نمایید .
 2. همچنین جهت آگاهی از میزان شهریه های مدارس شاهد اینجا کلیک نمایید .
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…