خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۹۶

ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۹۶

بروزرسانی شده اکتبر 23, 2017 2:34 ب.ظ
0
2,068
کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سال ۹۶
میانگین 5 رای از تعداد 1

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند : ثبت نام رشته های بدون کنکور در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیمسال اول 97-96 آغاز شد ٬ اگر مایل به ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی ناپیوسته می باشید لینک مربوط به آن را دنبال فرمایید .

کلیه متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی وکارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 16 امروز چهارشنبه 11 مرداد ماه در ادامه همین مطلب ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل مورد نظر خود اقدام نمایند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود از روز شنبه 28 مرداد ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 97-96 می باشد.

 


متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳ آبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ثبت نام کنند.


داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، زیرا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند. داوطلبان می توانند جهت کسب آگاهی لازم در خصوص معرفی و بازارکار رشته های مورد علاقه شان با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 اقدام نمایند.

شرایط اختصاصی :

1- داشتن دیپلم در یکی از شاخه هاي فنی و حرفـه اي یا کاردانش یا دیپلم سه ساله متوسـطه نظـري یـا دیـپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه.

تذکر 1 : دارندگان مدارك متوسطه نظري که مایل بـه ادامه تحصیل در دوره هاي کاردانی پیوسته باشند مـانعی براي شرکت آنان در این دوره ها وجود ندارد اما چنانچـه رشته انتخابی آنان با مدرك تحصیلی متجانس نباشد بایـد دروسـی را (حـداکثر 12 واحـد) کـه توسـط شـوراآموزشی دانشگاه تعیین مـی شـود بـه عنـوان کمبـود یـا جبرانی بگذرانند.

تذکر 2: دارندگان دیپلم کاردانش در صورت پذیرفتـه شدن در رشته متناسب با دیپلم خود ملـزم بـه گذرانـدن حداکثر 14 واحـد     در وس جبرانـی برابـر بخشـنامه هـاي مربوط می باشند

تذکر 3: دیپلمه هاي شـاخه هـاي کـاردانش، فنـی و حرفه اي و هنرستان نظام قدیم، صرفا مجاز بـه انتخـاب یکی از رشته هاي کاردانی متناسب با نوع دیپلم خود طبق جدول مربوطه در این دفترچه راهنما می باشند.

تذکر 4 : ثبت نام متقاضـیان داراي مـدرك تطبیقـی در دوره کاردانی پیوسته بلامانع می باشد.

2-متقاضیان رشته تربیت بـدنی لازم اسـت توانـایی جسمی متناسب با این رشته را مطابق نظـر دانشـگاه دارا باشند، در غیر این صورت از ثبت نام و ادامه تحصیل آنان در محل دانشگاهی جلوگیري به عمل خواهد آمد.

3هر متقاضی با توجه به مدرك پایان دوره متوسطه خود در شاخه هاي فنی و حرفه اي، کاردانش و یـا دیـپلم چهار ساله نظام قدیم، تنها مجاز به انتخـاب یـک رشـته تحصیلی براي ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته می باشـد . لازم به ذکر است رشته تربیت بدنی از قاعده فوق مستثنی می باشد و متقاضیان می توانند در صورت تمایل علاوه بر رشته مرتبط با رشته تحصیلی دوران متوسطه خویش، این رشته را نیز به عنوان رشته تحصیلی انتخاب نمایند. تطابق رشته فارغ التحصیلی داوطلبان در دوره متوسطه با رشته انتخابی در دوره کاردانی پیوسته، در محل دانشگاهی مربوطه صورت خواهـد پذیرفت

برای دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون  – کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۶ – روی لینک زیر کلیک فرمایید  

کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی یا کارشناسی ٬ پیوسته یا ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون گرفتن کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایند ، هم چنین در صورت عدم امکان برقراری ارتباط به بخش آنلاین مراجعه نمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…