ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

پس تکلیف ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور چه می شود ؟!

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در نگاه اول اینگونه به نظر می رسد که در اوج سادگی راه ورود به کارشناسی ارشد را برای دانشجویان باز می کند . اما واقعیت امر در رابطه با ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد طور دیگری است. در واقع ثبت نام کارشناسی ارشد برای دانشگاه آزاد یک مقطع بدون کنکور و ساده نمی باشد ، بلکه بر عکس این قضیه در مورد ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صادق می باشد .

دانشگاه آزاد جز آن دسته از دانشگاه های کشور می باشد که برای ثبت نام کارشناسی ارشد ، در تمامی رشته ها داوطلبان را ارزیابی می کند . این ارزیابی از طریق آزمون ورودی یا همان واژه آشنای کنکور صورت می گیرد. همانطور که گفتیم برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رشته ای وجود ندارد که استثنا باشد و بدون آزمون ورودی در آن رشته پذیرش دانشجوی کارشناس ارشد به عمل بیاید .

پس تکلیف ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور چه می شود ؟!

در خصوص ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد بدون آزمون ورودی جا دارد به این موضوع نیز اشاره ای کرد که تحت شرایطی ، دانشجویانی که دوره کارشناسی خود را در واحد های دانشگاه آزاد گذرانده اند و همچنین این دوره را با نتایج درخشان و قابل قبولی به پایان رسانده اند می توانند شناسایی شوند و بدون اینکه نیاز باشد آزمونی بدهند وارد مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بشوند .

در مورد ارشد بدون کنکور در دانشگاه آزاد در ادامه همین مطلب توضیحات جامعی مطرح می گردد ، و دانشجویان می توانند شرایط خود را بررسی و مقایسه کنند و از میزان شانس خود برای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون آزمون ورودی مطلع گردند. همچنین در ادامه و در بخش های مربوطه همین مطلب توضیحاتی در این باره داده می شود که کدام رشته ها چه شرایط را نیاز دارند برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور .


بیشتر بخوانید: مشاوره تحصیلی


کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بر خلاف مقطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه که هر سال دردو نوبت مهر و بهمن انجام می شود ، تنها یک بار در سال صورت می گیرد .

از این رو در خصوص کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و عوامل پیرامون آن مانند زمان ثبت نام ، رشته های ارائه گردیده ، شرایط ثبت نام و … متقاضیان باید نهایت دقت را به خرج دهند زیرا اگر ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را از دست دهند چاره ای ندارند که یک سال منتظر بمانند تا زمان بعدی ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد فرا برسد و یک سال می تواند در طول تحصیل دانشجویان بسیار مدت مهمی باشد از لحاظ فارغ التحصیل شدن و ورود به دنیای بازار کار ، زیرا بعداز فارغ التحصیلی نیز شخص نیاز دارد زمانی را صرف کند تا شغل مناسب خود را بیابد و برای بدست آوردن آن تلاش کند .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اعتبار دانشگاه آزاد

بعداز اینکه قضیه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطرح می گردد سخنانی مانند اعتبار دانشگاه آزاد و مقایسه هایی در مورد این قضیه مطرح می گردد . علاقه مندان به ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد باید از این موضوع مطلع شوند کند که دانشگاه آزاد دارای واحد های بسیار زیادی در سراسر کشور می باشد و همچنین برای پذیرش اعضای هیئت علمی خود شرایط سختی را استوار کرده است که هر فارغ التحصیل مقطع دکترایی نتواند این موقعیت را بدست بیاورد و از این حیث دارای اساتید بسیار بزرگ و با تجربه و نامی می باشد . از طرف دیگر چون در دوره کارشناسی ارشد تحقیقات عملی دانشجویان آغاز می گردد ، علاقه مندان به کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید بدانند که تجهیزاتی که دانشگاه آزاد برای پرورش دانشجویانش فراهم دیده بسیار به روز و حرفه ای می باشند .

مقایسه دانشگاه آزاد با دانشگاه های روزانه

قبل از پرداختن به این مقایسه، در راستای تکمیل توضیحات پاراگراف قبل باید بگوییم تحت این شرایطی که دانشگاه آزاد برای پرورش دانشجویانش مخصوصا دانشجویان مقطع ارشد فراهم دیده دانشجو می تواند بسیار توانمند و با سواد از این دانشگاه خارج شود . افراد متقاضی ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد توجه داشته باشند که در بعضی از شاخه ها و گرایش ها دانشگاه های آزاد جز رتبه های برتر کشور می باشند . به عنوان مثال بسیاری از رتبه های برتر المپیاد های علمی کشوری و جهانی جز دانشجو های آموزش دیده دانشگاه های آزاد می باشند . همچنین در مسابقات ربایک هر ساله شاهد درخشش دانشجویان دانشگاه آزاد هستیم و در خیلی از موارد دانشجویان این دانشگاه از دانشگاه های روزانه مطرح کشور نیز پیشی گرفته اند و این تنها به واسطه شرایطی است که دانشگاه آزاد برای دانشجویانش گرد هم آورده است .

 ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور یکی دیگر از بحث های داغ دانشجویان کارشناسی می باشد . در این قسمت از مطلب قرار است درمورد ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور مطالبی برای شما شرح دهیم . اولین سوالی که باید درخصوص کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور پرسیده شود این است که آیا بصورت معمول داوطلبان می توانند از طریق ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وارد این دانشگاه شوند ؟

خب باید گفت که نه ، دانشگاه آزاد بصورت معمول برای هیچ کدام از رشته های خود در مقطع ارشد بدون آزمون تا کنون دانشجو جذب نکرده است و نخواهد کرد . در واقع تنها دانشگاهی که در اکثر رشته ها ، بدون کنکور برای مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام به عمل می آورد دانشگاه پیام نور می باشد و آن هم از طریق طرح فراگیر ، که تنها مخصوص خود دانشگاه پیام نور است .

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


تنها راه هایی که ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد را میسر می سازند

بله تا کنون تنها دو را برای ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد معرفی گردیده است . یا بهتر است اینگونه بگوییم که وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری دو راه را برای دانشگاه ها ، برای پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد تعریف کرده است که از این طریق دیگر متقاضی نیازی به دادن کنکور نخواهد داشت و دانشگاه آزاد هم یکی از دانشگاه هایی می باشد که این روش ها برایشان تعریف شده است .

پس ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد چیزی نیست که انحصارا برای دانشگاه آزاد باشد بلکه یک سری شرایط برای تمام دانشگاه ها تعیین گردیده و از طریق آن نیز ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور میسر گردیده است . بعضی دانشگاه ها از روش های دیگر نیز بدون آزمون ارشد دانشجو ثبت نام می کنند اما دانشگاه آزاد فقط این دو روش را برای پذیرش ارشد بدون کنکور پیاده سازی می کند .

ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس گفته های پیشین از دو را میسر می باشد . اولین راه برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای دانشجویان المپیادی می باشد . دانشجویانی که در طول تحصیل خود در مقطع کارشناسی توانسته اند در آزمون المپیاد های کشوری و جهانی موفقیت کسب کنند و جز ۱۵ نفر برتر آزمون المپیاد رشته خود رغم بخورند می توانند ثبت نام  کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور را انجام دهند .

قب۵۴این موضوع برای دانشگاه های روزانه و شبانه هم صادق است و همانطور که  ذکر کردیم تنها محدود به دانشگاه آزاد نمی شود اما از آنجایی که این دانشجویان بیشتر تمایل دارند در دانشگاه های مطرح روزانه ثبت نام کنند ، اینطور فرض شده که این قضیه تنها مخصوص دانشگاه های روزانه می باشد اما اینطور نیست و برای دانشگاه آزاد نیز بر قرار می باشد .

دیگر راه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور چیست ؟

دیگر راه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز تنها برای دانشگاه آزاد نمی باشد و برای دیگر دانشگاه ها هم صادق است اما برای هر دانشگاه اندکی شرایط متفاوت می باشد . استعداد های درخشان راه دیگری می باشد برای دستیابی به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون نیاز به آزمون کنکور . از دانشجویان انتظاراتی می رود که اگر آن ها بتوانند تمام این انتظارات را با هم براورده کنند ، دانشگاه آن ها را به عنوان استعداد درخشان معرفی می کند و دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی می توانند بلا فاصله بدون آزمون برای مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنند و پذیرفته شوند .

البته از این طریق برای مقطع دکتری هم می توان استفاده کرد که شرایط متفاوتی را می طلبد که در حیطه موضوعی بحث ما نمی گنجد . در ادامه شرایط دانشجوی استعداد درخشان در دانشگاه آزاد را برای شما بازگو خواهیم کرد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور


شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور

شرایط ثبت نام ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور جز مهمترین بحث های ما می باشد . این شرایط می توانند به مقوله های مختلفی مانند شرایط زمانی ، مدارک مورد نیاز و شرایط پذیرفته شدن به عنوان دانشجوی استعداد درخشان تقسیم شوند که به ترتیب به هر کدام می پردازیم . درخصوص شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، در ابتدا برای اینکه توضیحاتی که در مطالب پیشین مطرح کردیم را کامل کنیم ترجیحا می پردازیم به شرایط دانشجوی استعداد درخشان ، اما جا دارد یکبار دیگر اشاره کنیم که پذیرش استعداد درخشان بدون آزمون تنها و تنها برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیست و این شرایط را وزارت علوم برای تمامی دانشگاه های کشور معین نموده است و برای هر دانشگاه تنها تفاوت جزئی در این شرایط وجود دارد که به آن هم اشاره خواهیم کرد .

دانشجوی استعداد درخشان و شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  • دانشجو باید دوره کارشناسی را در دانشگاه آزاد گذرانده باشد .
  • دانشجو باید توانسته باشد پس از گذشت شش ترم ( سه چهارم دوره کارشناسی ) دقیقا سه چهارم و یا بیشتر از واحد های دوره کارشناسی را با موفقیت پشت سر گذاشته باشد .
  • پس از گذراندن سه چهارم واحد ها ، اگر شخص دانشجوی رشته های علوم انسانی است باید دارای معدل ۱۷ به بالا ، و اگر دانشجوی رشته هایی غیر از علوم انسانی باشد باید دارای معدل ۱۶ به بالا کسب کرده باشد .
  • شخص مذکور باید بتواند دوره کارشناسی را تنها در مدت هشت ترم و یا چهار سال به پایان برساند .
  • دانشجو در تمام مدت کارشناسی نباید در هیچ ترمی مشروط شده باشد .
  • متقاضی تنها یکبار می تواند برای پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام کند و آن نیز سریعا پس از اتمام دوره کارشناسی متقاضی می باشد .

مطالب تکمیلی ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

اکنون که مسائل مربوط به شرایط ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور را توضیح دادیم ، راه دارد بپردازیم به مسائلی غیر از شرایط ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد ، مانند رشته هایی که دانشگاه آزاد ارائه می دهد در مقطع ارشد و شرایطی که درخور هر رشته است . اما قبل از این کار جا دارد تاکید کنیم که برای آگاهی از تمام جزئیات شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد ، متقاضیان قبل از هر گونه اقدامی بهتر است به خوبی دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را مطالعه و بررسی کنند و سپس با آگاهی دست به اقدام بزنند . یا علاوه بر این کار ( زیرا تمام ریز به ریز اطلاعات لازم در دفترچه قابل یافتن نمی باشد ) متقاضیان بهتر است از مراکز مشاوره های تحصیلی با تجربه وقت مشاوره تحصیلی بگیرند و شرایط خود و شرایط لازم را با هم تطبیق دهند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


چگونه شرایط ورود خود را به دانشگاه بسنجیم ؟

این که ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بدون کنکور دارای چه رشته هایی می باشد موضوع بسیار طولانی و وسیعی می باشد که مقدور نمی باشد که تمام مطالب مربوط به آن را در این جا مورد بحث قرار داد . در اینجا ما توضیحات مختصری را برای شما مطرح می کنیم ، اما شما می توانید برای کسب اطلاعات کامل و تخصصی در رابطه با رشته مورد نظر خود با مشاوران مرکز مشاوره آویژه در ارتباط باشید و نسبت به شرایط خود ، هدفتان و رشته مورد علاقه خود از یک مشاوره تحصیلی هدفمند برخوردار شوید .

کارشناسان ما از اطلاعات به روزی برخوردار می باشند و همچنین مشاوران ما دارای سال ها تجربه هستند و متقاضیان بی شماری تا کنون توانسته اند از طریق مشاوره تحصیلی که مرکز مشاوره آویژه در اختیار آن ها گذاشته از ساده ترین راه ممکن وارد دانشگاه شوند و در رشته و گرایش مورد علاقه خود تحصیل کنند .

رشته های دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از آنجایی که دانشگاه آزاد یک مجموعه بسیار بزرگ می باشد و تقریبا در تمام شهر ها و شهرستان ها دارای واحد های زیادی می باشد ، لذا در خصوص رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توان به صراحت گفت که تمامی رشته ها و گرایش ها را این دانشگاه پوشش می دهد . علاوه بر رشته هایی که دارای مقطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند ، مثل تمامی رشته های علوم انسانی ، هنر و علوم مهندسی ، دانشگاه آزاد تقریبا تمام رشته های مطرح علوم تجربی مانند رشته های پزشکی و پیرا پزشکی را ارائه می دهد و سالیانه تعداد بی شماری فارق تحصیل در این رشته ها از دانشگاه آزاد خارج شده و درگیر بازار کار و خدمت رسانی به کشور و هموطنان خود می شوند .

بازار کار فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در قدم اول بیایید بازار کار را به دو محیط آکادمیک و غیر آکادمیک تقسیم بندی کنیم . در ابتدا می پردازیم به محیط غیر آکادمیک . دانشجویان دانشگاه آزاد از آن جهت که برای تحصیل خود شهریه می پردازند بسیار نگران این موضوع هستند که آیا می توانند کار متناسب با تحصیلات خود را پیدا کنند یا اینکه این امر شدنی نیست یا اینکه اگر شدنی است بسیار سخت است ! مقطع دکتری یک مقطع طولانی حساب می شود و دانشجویان زمانی که در این مقطع هستند شرایط سنی خاصی دارند که آن ها را مجاب می کند که کسب درامد کنند که بتوانند زندگی خود را پیش ببرند .

از این رو برای دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد این دو راهی پیش می آید که در مقطع دکتری ادامه تحصیل دهند یا خیر ، و وارد بازار کار شوند . نکاتی که ما برای هر دو دسته بیان خواهیم کرد بسیار خوشایند می باشد .

چگونه شرایط ورود خود را به دانشگاه بسنجیم ؟


بیشتر بخوانید: چگونه برنامه ریزی درسی را انجام دهیم ؟


بازار کار خارج از محیط های آکادمیک

دسته ای ازدانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که تصمیم می گیرند بعد از دوره کارشناسی ارشد وارد کسب کار شوند اکثرا موفق می شوند . همه ی ما بخوبی می دانیم که لازمه ی یک حرفه و کسب کار توانایی و سواد می باشد . از آنجایی که دانشگاه آزاد برای دانشجویان خود اساتید برجسته و کار بلدی را به خدمت گرفته و از طرفی تجهیزات و خدماتی که برای دانشجویان فراهم می کند مدرن و حرفه ای می باشند ، غالبا دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بعداز فارغ التحصیل شدن توانایی بسیار بالایی دارند و اکثرا در آزمون های ارزیابی شرکت ها و سازمان ها موفق می شوند و موقعیت شغلی متناسبی را بدست می آورند .

آن دسته از فارغ التحصیلانی که خود دست بکار شده و کار و کاسبی خود را راه انداخته اند هم بسیار موفق هستند و این را با مثال های متعدد می توان نشان داد .

بازار کار دانشجویان رشته های فنی مهندسی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دانشجویان رشته های فنی و مهندسی جز با سواد ترین دانشجویان دانشگاه های آزاد شناخته می شوند ، از این حیث زمانی که این فارق تحصیلان می خواهند وارد بازار کار شوند و یا خود کسب و کاری را بنا کنند اکثرا با موفقیت روبرو می شوند . طبق آمار کلی که از سازمان های صنعتی کشور مانند شرکت های نفت و گاز ، عمرانی و ساختمانی ، کشاورزی و آب بدست آمده تقریبا نزدیک به نیمی از افراد مشغول در این ارگان ها فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد می باشند .

در خصوص شرکت ها و کارخانه های خصوصی نیز اکثر کسانی که این کسب و کار را راه اندازی کرده اند فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد می باشند و موضوع قابل توجه تر این می باشد که تعداد زیادی از این افراد سرمایه اولیه کافی نیز نداشته اند و با استفاده از تسهیلاتی که از دولت گرفته اند توانسته اند صاحب یک کسب و کار موفق شوند و زمینه شغلی افراد دیگر را فراهم سازند .

بازار کار در محیط آکادمیک برای دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دسته ای دیگر از دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می باشند که تصمیم می گیرند تحصیلات خود را در مقطع دکتری ادامه دهند و به مقطع کارشناسی ارشد قانع نمی شوند . مطمئنا هر چه مقطع تحصیلی بالاتر می رود پیدا کردن شغل متناسب با آن سخت تر می شود ، و از طرفی اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد که وارد دوره دکتری می شوند توقع دارند پس گذراندن این دوره طولانی در دانشگاه ها و محیط های آکادمیک به خدمت گرفته شوند و به نحوی به عنوان هیئت علمی دانشگاه پذیرفته شوند .

نکته مثبت این می باشد که دانشگاه آزاد به صورت یک عرف ، نه قانون ، بیشتر اعضای هیئت علمی واحد های آموزشی خود را از فارغ التحصیلان دوره دکتری همین دانشگاه تامین می کند و از این نقطه نظر دانشجویان تحصیلات تکمیلی علاقه مند به کار در محیط های آکادمیک می توانند با امید بیشتری ادامه تحصیل دهند .

ادامه تحصیل در رشته های پزشکی

علاوه بر رشته های فنی و مهندسی ، انسانی و هنر، این دانشگاه به واسطه شرایط بسیار تخصصی و به روزی که فراهم دیده است در رشته های علوم پزشکی دانشجویان را بسیار با سواد پرورش می دهد و هر کدام از این دانشجو ها می توانند پزشکان نامی شوند همانطور که در حال حاضر در سراسر کشور بسیاری از این پزشکان و متخصصان وجود دارند که همگی فارغ التحصیل دانشگاه آزاد می باشند . در انتها لازم می دانیم باز هم اشاره کنیم که تمام اطلاعات و توضیحات لازم را نمی توان در این جا گنجاند و متقاضیان می توانند در رابطه با رشته خود ، شرایط پذیرشش و آینده کاری اش هر چه که لازم دارند را از مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه بدست بیاورند و راحت تر و مطمئن تر در زمینه های تحصیلی دست به اقدامات لازم بزنند .

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1750 الی 2250 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت.

با خیال راحت خرید کنید.

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/7/7

سه شنبه

1399/7/8

چهارشنبه

1399/7/9

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید