ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور

طرح فراگیر تنها مختص دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد پیام نور یکی از پر مخاطب ترین مقاطع ارائه شده توسط این دانشگاه می باشد . رشته های کارشناسی ارشد پیام نور بسیار متنوع می باشند . بصورت کلی کارشناسی ارشد پیام نور دارای آزمون ورودی می باشد که با ثبت نام در سایت سازمان سنجش انجام می گیرد . خوشبختانه در رابطه با کارشناسی ارشد پیام نور در چند سال اخیر طرحی پیاده شده از سمت این دانشگاه که اجازه می دهد متقاضیان دارای مدرک کارشناسی بدون در نظر گرفتن رشته و معدل مقطع کارشناسی آن ها بدون دادن آزمون ورودی در کارشناسی ارشد پیام نور ثبت نام کنند و در جهت ادامه تحصیل وارد دانشگاه شوند . البته تحت شرایطی که وزارت علوم برای دانشگاه های سراسری و آزاد در نظر گرفته است دانشجویان این دانشگاه ها اگر جز استعداد درخشان شناخته شوند می توانند بدون آزمون وارد مقطع ارشد همان دانشگاه شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور


طرح فراگیر تنها مختص دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور طرحی به عنوان طرح فراگیر پیام نور ارائه داده که توسط آن متقاضیان بدون دادن کنکور می توانند در کارشناسی ارشد پیام نور شرکت کنند ، و حتی در کارشناسی ارشد پیام نور از طریق طرح فراگیر این شرایط برای متقاضیان فراهم شده است که بتوانند رشته ای کاملا متفاوت از رشته مقطع قبلی خود ( همان کارشناسی یا لیسانس ) انتخاب کنند تحصیل خود را در آن ادامه دهند . تنها نکته ای که متقاضیان باید به آن توجه داشته باشند این است که در طرح فراگیر زمانی آن ها رسما دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور حساب می شوند که دروس ترم اول که به آن ها معرفی می شود را با حداقل نمره ۱۲ به پایان برسانند که این امر دشوار نمی باشد و اکثرا به راحتی این مسیر را می پیمایند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام فراگیر پیام نور کارشناسی ارشد


ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور همانطور که گفتیم از چند راه ممکن می باشد . اولین راه برای ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور استفاده از طرح فراگیر پیام نور می باشد که می توان آن را ساده ترین راه برای ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور دانست . اما راه دیگر برای ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور این می باشد که دانشجوی کارشناسی همین دانشگاه بعنوان دانشجوی استعداد درخشان شناسایی شود . این شرایط برای دیگر دانشگاه ها نیز یکسان می باشد .

اگر دانشجو بعد از پشت سر گذاشتن ۶ ترم توانسته باشد سه چهارم واحد های کارشناسی را پشت سر گذاشته باشد و معدلی که در آن زمان کسب کرده جز ۱۵ درصد معدل برتر در بین تمامی دانشجویان همان ورودی باشد ، و بتواند کارشناسی خود را در ۸ ترم به پایان برساند ، بعنوان دانشجوی استعداد درخشان شناخته می شود .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

اطلاعاتی درباره رشته های بدون ارشد دانشگاه پیام نور

درباره رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می توان گفت که تمامی این رشته ها تحت عنوان طرح فراگیر پیام نور در مقطع ارشد بدون کنکور می باشند و برای پذیرفته شدن در آن ها هیچ آزمون ورودی برگذار نمی شود . اما برای پذیرفته شدن در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور باید به نکاتی مانند شرایط لازم برای پذیرش ، زمان و مدارک مورد نیاز اشاره شود که مختصرا به آن ها خواهیم پرداخت . اما برای کسب اطلاعات و جزئیات لازم در خصوص شرایط و زمان بندی و حتی رشته های مختلف واحد های آموزشی دانشگاه پیام نور برای ارشد بدون کنکور ، شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی کاربردی دارید . در این راستا مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه آماده هرگونه ارائه خدمات مشاوره ای به متقاضیان می باشند .

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور


بیشتر بخوانید: شهریه دانشگاه پیام نور کارشناسی


 شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور نیز همانند شرایط مربوط به دیگر دانشگاه ها به دو دسته کلی محدود می شود . دسته اول شرایط عمومی می باشد که برای تمامی متقاضیان در مقاطع مختلف یکسان می باشد . موارد زیر اشاره دارند به دسته عمومی از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور :

  • اعتقاد و پیروی از دین اسلام ، یا یکی دیگر از ادیانی که نظام جمهوری اسلامی آن ها را مورد تایید خود می داند .
  • عدم وجود کوچکترین عنادی با حکومت جمهوری اسلامی ( مبارزه مسلحانه ، وابستگی به ارگان و گروه های مخالف حکومت جمهوری اسلامی ، پرداخت هر گونه کمک مالی به گروه های در تضاد با حکومت جمهوری اسلامی ) .
  • عدم وجود فساد اخلاقی در فرد متقاضی ( مانند اعتیاد به مخدر و رفتار های نا شایست مانند فحشا ) .
  • دارا بودن سلامت فیزیکی کافی در خور با رشته مورد نظر شخص متقاضی .

شرایط اختصاصی جهت ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

دسته دیگر از شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور که موارد زیر را تشکیل می دهد ، شرایط اختصاصی می باشد :

  • متقاضیان باید دارای مدرک کارشناسی ( پیوسته و یا نا پیوسته فرقی ندارد ) رسمی که توسط وزارت علوم مورد تایید است ، باشند .
  • دانشجویانی که در سال آخر کارشناسی می باشند و حداکثر تا ۳۰ بهمن همان سال از تحصیل فارغ می شوند .
  • برای متقاضیان طلاب باید آن ها موفق شده باشند بر اساس مدرکی که از حوزه علمیه خراسان ، اصفهان و یا غم صادر شده است حداقل سطح دو را گذرانده باشند و در این صورت می توانند مثل داوطلبانی که دارای مدرک لیسانس رشته های انسانی دارند در دوره ارشد پیام نور ثبت نام کنند .

    بیشتر بخوانید: مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور


 زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور معمولا از اواخر مهر شروع می شود و تا چند روز بعد از شروع آبان نیز به طول می انجامد . هر ساله روال بر این صورت بوده است که معمولا چند روز ( ۲ الی ۳ ) قبل از شروع زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور دفترچه مربوطه در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و متقاضیان با مطالعه آن از زمان دقیق ثبت نام می توانند آگاه شوند . به عنوان مثال در سال تحصیلی ۹۷ ثبت نام از تاریخ بیست و نهم مهر شروع شد و تا ششم آبان به طول انجامید اما در حال حاضر اطلاع دقیقی در خصوص زمان شروع ثبت نام در سال ۹۸ موجود نمی باشد .

امور لازم در زمان ثبت نام

در باره ای که تحت عنوان مهلت ثبت نام به متقاضیان داده می شود ، آن ها باید به سایت سازمان سنجش رجوع کنند و مدارک مورد نیاز که در دفترچه مربوطه ذکر شده است را استخراخ و سپس بارگذاری کنند . معمولا متقاضیان تا انتهای مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام می توانند به فرم مربوط به خود را اصلاح کنند و تغییرات لازم را در اطلاعات وارد شده اعمال کنند . هر ساله روال بر این صورت بوده است که سازمان سنجش بعد از اتمام فرصت ثبت نام چند روزی آن را تمدید می کند تا افرادی که به دلایل مختلف موفق نشده اند ثبت نام خود را انجام دهند و یا تکمیل کنند این فرصت را بدست آورند .

 زمان ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه پیام نور


شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور همانطور که قبل تر مفصلا توضیح دادیم شامل شرایط عمومی و اختصاصی می شود . شرایط عمومی معمولا برای ثبت نام در اکثر دانشگاه های کشور یکسان می باشد و همچنین برای مقاطع مختلف تفاوتی ندارد . اما هر دانشگاه شرایط اختصاصی مختص به خود را دارد و این شرایط برای تمام دانشگاه ها یک جور نمی باشد . لذا اگر موفق نشده اید اطلاعات کاملی در خصوص شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدست آورید از طریق مرکز مشاوره آویژه اطلاعات جامعی می توانید کسب کنید .

شرایط ثبت نام را خوب بشناسید

شرایط ثبت نام ارشد پیام نور دارای جزئیاتی مانند استفاده از سهمیه ها می باشد که می تواند فشار مالی پرداخت شهریه را برای دانشجو ها کمتر کند . سهمیه های ایثارگری ، جانبازی و یا خانواده شهدا در نحوه پرداخت شهریه شامل مزایایی می شوند که راه پرداخت را برای آن ها ساده تر می کند . در خصوص ریز شرایط ثبت نام مشاوران ما در مرکز مشاوره آویژه آماده خدمت رسانی به شما می باشند .

ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام کارشناسی ارشد پیام نور بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1540 الی 1980 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت.

با خیال راحت خرید کنید.

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1399/7/10

جمعه

1399/7/11

شنبه

1399/7/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید