حقوق سربازان متاهل در سال 1402

حقوق سربازان متاهل (میزان و حداقل آن)

حقوق سربازان، در شروع هر سال جدید توسط اداره سرمایه نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح مشخص شده و به صورت رسمی اعلام می شود.

برای سال 1402، بر اساس طرحی که در مجلس به تصویب رسید، تمامی سربازان شاهد افزایش حقوق 60 تا 90 درصدی نسبت به سال گذشته خواهند بود که این مورد شامل سربازان متاهل نیز می شود.

با توجه اخبار جدید می توان گفت در سال جاری سربازان متاهل دریافتی حداقل سه برابری نسبت به سال گذشته خواهند داشت که خبر خوبی برای آنها خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با جزئیات افزایش حقوق سربازان متاهل در سال 1402 آشنا کنیم. لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید.

میزان حقوق سربازان متاهل در سال 1402

سربازان متاهل، طول خدمت مشابهی با سایر افراد جامعه انجام می دهند و تنها امتیازات اعطا شده به آنها مربوط به محل خدمت، مرخصی و کسری خدمت به ازای فرزندان می باشد.

بر اساس آخرین اخبار، این افراد در سال ۱۴۰۲ از میانگین حقوق 7 میلیون 200 هزار تومانی برخوردار خواهند بود، که نسبت به حقوق 5 میلیون تومانی سال گذشته، افزایش پیدا کرده است.

در این میان عملیاتی بودن منطقه خدمت سربازان نیز می تواند در افزایش این میزان دریافتی نقش مهمی ایفا کند.

حداقل حقوق سربازان در سال ۱۴۰۲

بر اساس آخرین تغییرات، حداقل حقوق سربازان در مناطق غیر عملیاتی حداقل شصت درصد (۶۰%)، حقوق سربازان وظیفه مجرد مشغول در مناطق عملیاتی حداقل هفتاد و پنج درصد (۷۵%) و حقوق سربازان متاهل، حداقل نود درصد (۹۰%) حداقل دریافتی کارکنان نیروهای مسلح تعیین شده است.

بدین ترتیب شاهدافزایش حقوق سربازان خواهیم بود و در سال ۱۴۰۲، حقوق هیچ سربازی کمتر ا 4 میلیون و ۸۰۰ هزارتومان نخواهد بود.

لازم به ذکر است امسال نیز مانند سال های قبل، برای حقوق و مزایای سربازان که شامل هزینه سفر، فوق العاده، حق مأموریت، بدی آب و هوا و… است، ردیف اختصاصی در نظر گرفته نشده و فقط یک مبلغ به عنوان بودجه ستاد کل نیروهای مسلح و حقوق کارکنان مشخص شده است.

حداقل حقوق سربازان در سال 1401

میزان حقوق سربازان امریه متاهل در سال 1402

طبق مصوبه مجلس در سال 1402، نیروهای متاهل با شرایط خدمتی اعم از امریه، ساده و…، از پایه حقوق یکسانی برخوردار خواهند بود.

بر همین اساس می توان پیش بینی کرد میانگین حقوق نیروهای متاهل شاغل در سازمان های دولتی نیز در سال ۱۴۰۲ میانگین 7 میلیون و 200 تومان در نظر گرفته شود.

میزان مرخصی سربازان متاهل در سال 1402

همانطور که احتمالا شما نیز می دانید، سربازان متأهل چه افرادی که قبل از سربازی متاهل شده‌اند و چه افرادی که حین خدمت ازدواج می کنند، باید در شهر محل سکونت همسرشان به کارگیری شوند.

این افراد از حق مرخصی بیشتر از سربازان مجرد نیز برخوردار هستند که میزان دقیق آن به محل خدمت و فرماندهی یگان بستگی خواهد داشت. به عنوان مثال، سربازان متأهل مانند پایورها (رسمی ها) هر ساله از سالی ۳۰ روز مرخصی یعنی ماهی ۲.۵ روز برخوردار می شوند.

همچنین سربازان متأهل حداقل هفته ای سه روز بعد از ساعات اداری باید مرخص شوند و این جز مرخصی شان حساب نمی شود.

حقوق سربازی بر حسب امریه

افزایش حقوق سربازان مرزی در سال 1402

نکته قابل توجه دیگر افزایش حقوق، حق ماموریت و پایه حقوق سربازان مرزی است که گاها بر حسب شرایط منطقه در عملیات هایی نیز شرکت می کنند.

این افزایش حقوق در مناطق مرزی حداقل ۸۰۰ هزار تومان متناسب با درجه سربازان است که علاوه بر حقوق پرداختی ماهانه به آنها تعلق می گیرد؛ همچنین بر اساس قانون، به سربازانی که مسافت محل سکونت تا محل خدمتشان بیش از ۵۰ کیلومتر باشد، هر سه ماه یکبار هزینه سفر تعلق می گرفت.

اما هم اکنون مقرر شده است که هزینه سفر به صورت ماهانه به همراه حقوق ماهانه پرداخت شود؛ یعنی همان مبلغی که هر سه ماه یکبار به سربازان تعلق می‌گرفت، همین اینک تقسیم بر ۳ شده و هر ماه در فیش حقوقی درج می شود؛ اگرچه که مبلغ هزینه سفر نیز در قانون افزایش حقوق مدنظر قرار گرفته و از ابتدای امسال آن هم افزایش یافته است.

عوامل موثر در میزان حقوق سربازان

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

سخن پایانی

بر اساس طرح های جدید مجلس، افراد متاهل در سال 1402 از میانگین حقوق 7 میلیون 200 هزار تومانی برخوردار خواهند شد و حقوقشان نسبت به سال گذشته، افزایشی سه برابری خواهند داشت.

در این مقاله ما سعی کردیم اطلاعات جامع و مفیدی را در مورد افزایش حقوق سربازان متاهل در اختیار شما قرار بدهیم.

اگر سرباز هستید یا در آینده نزدیک می خواهید شروع به خدمت سربازی کنید و دوست دارید در مورد حقوقتان، اطلاعات کافی به دست آورید، می توانید با مشاوران ما در آویژه تماس بگیرید و در این زمینه کمک بخواهید و به جواب تمامی سوالاتتان دست پیدا کنید.

سوالات متداول

سوال علامتمیانگین حقوق سربازان متاهل در سال 1402 چه میزان خواهد بود؟

بر اساس آخرین اخبار، این افراد در سال 1402 از حقوق 7 میلیون 200 هزار تومانی برخوردار خواهند بود، که نسبت به حقوق5 میلیون تومانی سال گذشته، افزایشی چشمگیری پیدا کرده است.

سوال علامتطول مرخصی سربازان متاهل در سال 1402 به چه صورت می باشد؟

میزان دقیق مرخصی سربازان متاهل به محل خدمت و فرماندهی یگان آنها بستگی خواهد داشت؛ به عنوان مثال، سربازان متأهل مانند پایورها (رسمی ها) هر ساله از سالی ۳۰ روز مرخصی یعنی ماهی ۲.۵ روز برخوردار هستند.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

حقوق سربازان متاهل در سال 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه حقوق سربازان متاهل در سال 1402

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژهبا تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 193 نظر:
 1. سلام من 28سالمه و متاهلم دوتا دختر 4 ساله و یک ساله دارم
  سال 94 رفتم 10 ماه خدمت کردم و فرار کردم
  الان میخام بدونم شرایط برام چطوریه ک برم خدمت و برای تاهل و 2 فرزند چقد حقوق میدن ؟

  1. سلام جزایری هستم.سقف حقوق سربازی برای متاهلان 9 میلیون تومان است.و البته شما میتوانید با 2 فرزند و سن بالای 30 سال معافیت دریافت کنید. در صورت تایید شورای نگهبان

 2. س ببخشید اموزشی متهل ارتش تازه رفته چقدر بهش حقوق میده

  1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم خیر از این طریق معافیت امکان پذیر نمیباشد

 3. سلام من ده ماه خدمت کردم الان پنج ماه کسری متاهلی دارم پنج ماه ده روز کسری بسیج الان که سه ماه از خدمت کم شده 1/11/1401رفتم الان 1/8/1402هست تسویه منو نمی‌دن الان کجا برم یا شماره تلفنی معرفی کنید که شکایت کنم تسویه من بدن

 4. سلام من سرباز هستم متاهل ام دو فرزند دارم حقوق ام خیلی کم میاد 2600هزار تومان میاد دلیلش چی هست

 5. سلام .متاهل هستم و ۳۸ سال سن با ۳فرزند خواستم بدونم آیا معاف میشم

  1. سلام با 3 فرزند بالای 40 سال معافیت دریافت میکنید.

 6. سلام من متولد ۶۴ هستم،سال ۸۶ رفتم خدمت تا سال ۸۸ خدمت کردم،بعدش فرار کردم،۳ سال اضافی خدمت داشتم،الان من یه پسر ۶ ساله دارم، با یه دختر ۳ ساله،مادرشون ۲ ساله فوت کرده،من میخوام برم سربازی که از ایران برم با بچه هام،چیکار باید کنم؟سربازی باید برم یعنی الان؟یا معافم؟هزار تا هم مریضی دارم،دیسک کمر دارم،سیاتیکم پاره شده،اعصاب و روانم بهم ریخته چند وقت بستری بودم،ریه هام درگیر بودن یادم رفته چند درصد عفونت کرده ،۳ بار کرونا گرفتم،چشم سمته راستم ۷۰ درصد بیناییشو از دست داده،گاز امفتامین اینطوری کرده،اقا من مشکلاتمو بخوام بگم شما فکر میکنی دروغه اینو بگو بهم کجا باید برم اول؟

  1. سلام میتوانید از طریق گرفتن کفالت فرزندانتان و یا گرفتن معافیت پزشکی اقدام کنید.از پلیس +10 برای شروع کار های معافیت اقدام کنید.

 7. با همون هفت میلیون که تازه وعده هستش میشه اجاره یه ده متر جا رو پرداخت کرد؟!!!واقعا متاسفم برای مسئولین مملکت و آنهایی که به جای نقد و اعتراض جوری مینویسند که انگار سربازها گل و بلبل شده!

 8. سلام خسته نباشی من سال ۹۵از خدمت فرار کردم الان۱بچه دارم میخوام ادامه بدم خدمتم بخاطر کارت پاین خدمت. معاف از رزم هستم الان خود معرف برم حقوق ماه چقدر بهم میدن اجار خانه میشه یا این که چقدر اضافه خدمت میخورم تو یگان هوا نیروز مشهد

  1. در صورتی که سرباز فراری باشید ۶ ماه اضافه خدمت دارید و حقوق برای افراد متاهل به طور تقریبی ۷ میلیون و ۲۰۰ تومان میباشد

 9. با عرض سلام خسته نباشید من متاهل هستم داری دو فرزند و همسرم در 1402 پایه خدمتی اردبهشت مله هستم حقوق آموزشی خیلی کم ریختن حتی برای مجردها بیشتر شده و کسری خدمت سربازی فرزندانم چقدر هست همراه با همسرم الان آموزشیم تموم کردم و در استان خودم هستم ولی شهر غیر بومی افتادم مرخصیم میگن بعد 45 روز هستش دستت درد نکند جوابم بدهید

 10. سلام عرض ادب من ۱۱ سال پیش افتادم تهران لویزان ارتش ۱ شب بیشتر نبودم الان ۱۱سال میگذره الان زن و بچه دارم انتقال به شهر خودم میشه مشهد انتقال بدن وبرم تموم کنم این خدمتو راحت بشم

 11. سلام من متاهل هستم دارای دوفرزند اجار نشینم لطفا میکنید حقوق چند میباشد ببینم اجا خونم درمیاد یانه

  1. شما برید اصلا راهتون نمیدن !
   ماشاا… زن و 6 فرزند داری باید تازه دولت یه خونه و خودرو هم بهد بده چه برسه بخوان بگن بیا سربازی .

  2. شما معافید برید پلیس +۱۰ واسه کاره معافیت اقدام کنید افراد بالای چهل با سه فرزند تا متولدین ۶۵ با چهار فرزند معافند

 12. سلام خسته نباشید من همسرم ارومیه خدمت میکنه 80 روز اضافه داره راهی هس ک ببخشن ؟؟!

  1. باسلام درصورتی که تمام موارد رو رعایت کنه امکان بخشوده شدن از سمت فرمانده وجود دارد

 13. ﷽ سلام علیکم من اعزامی ۱۴۰۱/۱۲/۰۱هستم مدرکم سیکله متأهل هستم توی یگان باید حقوقم چقدر باشه؟

 14. سلام متهل که داری سه فرزند ومستا جر هستش شرایط اومدن خدمات نداره باید چکارکنم راهنمای کنید خواهشن

  1. سلام با 3 فرزند بدون محدودیت سنی معافیت میگیرید.

 15. سلام علیکم برادران دلاور خسته نباشید خدایاری شما میباشد بنده ۳۷سال و۷ماه هستم ودو فرزند دارم ودرحال حاظر خدمت سربازی خدماتی هستم کسر اضافه خدمت ۱۸۰روز دارم امکان داره سال ۱۴۰۲بخشید بشه اضافه خدمت

  1. سلام در مناسبت های خاص ممکن است برای عفور رهبری بخشش برایاضافه خدمت ها و غیبت ها ارائه شود.

 16. سلام‌من متولد سال ۱۳۷۸.. متاهل و یک فرزند دارم مدرک دیپلم انسانی دارم… شرایط را توضیح دهید لطفا🌹🌹🌹

 17. ای خدا مملکت ما بااین همه ثروت به کجا رسیده که طرف با 40سال سن چند فرزند دنباله رفتن به خدمته بخاطر حقوقش.

 18. سلام خسته نباشید من سرباز فراری سال ۸۲ هستم رفتم دوباره سربازی الان دوماه دوره آموزشی ام تموم شده ولی هنوز امریه ام نیومده حقوق بیمه هم نمیدن بلا تکلیف موندم بهشون میگم میگن خودت باید بری تهران جواب امریه تو بگیری تورو خدا راهنماییم کنید خیلی داغونم

 19. سلام من متولد ۱۳۷۵هستم و ۱۷سالم که بود تصادف کردم پام پلاتین هنوز و پیشونی سرمو پلاتین گذاشتن آیا واسه معافیت میتونم اقدام کنم؟؟؟

 20. سلام من ۳۳ساله متهل یک فرزند دارم معتادبودم نرفتم خدمت الانم ترک کردم باشربت متادون میتونم برم خدمت وشربت مصرف کنم گیرنمیدن میزارن شربت مصرف کنم خدمت کنم ممنون ازشما

 21. سلام من ۳۴ساله نرفتم خدمت متهل یک فرزنددارم قبلن معتادبودم زیرنضردکترترک کردم الان شربت متادن میخورم به نظرشمامیزارن برم خدمت شربت متادونم بخورم یابایداونم ترک کنم ممنون ازشما

 22. سلام خسته نباشید من سرباز ۱۴۰۰ هستم مرزبانی خدمت میکردم بخاطر متاهل بودنم افتادم شهر خودم مازندران مدرکم سیکله ایا حقوق من متاهل ۲۷۰۰ باید باشه یا به نظر من کم دارن میریزن چون مجردش داره ۳۵۰۰ میگیره تشکر میکنم جواب بدید🙏

 23. من ۱۹ سالم و متاهل هستم
  مدرک دیپلم دارم
  بچه‌ای ندارم
  چه شرایطی داره و
  حقوقش چقدر

 24. خیلی وقته این خبررومیگن بیشترین حقوق ۲۸۰۰۰۰ بوده دریافت کردیم راه دور هم هستیم

 25. سلام من سه ماه دیگه میخام برم سربازی متاهل هستم میخام بدونم که به شهر خودم خدمت میکنم و بدونم چقدر حقوق میدم

  1. نزدیک ترین منطقه خودت و اگه مرزی باشه ۸به بالا اگه نباشه ۵ تومن

 26. با مشاورین یا با کسی که رفته سربازی سوال کنید

 27. باعرض سلام وخسته نباشید
  من متولد ۱۳۷۶ هستم دیپلم دارم متاهل ویه بچه دارم ۸ماهشه چقد کسری دارم ممنون میشم جواب بدید لطفاً

  1. سلام وقت بخیر در این زمینه قوانین جدیدی لحاظ شده است

  2. سلام برا بچه ۳ ماه کسری وبرای خانمتون ۲ماه کسری رو هم رفته ۵ماه کسری دارید

  3. 3ماه کسری داری 2ماه هم همسر جمع کل بابچه 5ماه و7میلیون حقوق میگیری ودرشهرخود نهایتش 20گیلومتردورترازخونه خودخدمت میکنی

 28. سلام من سال 92 بعد از 90 روز خدمت ایست خدمتی زدم برای کارشناسی ارشد الان مجدد میخواهم به خدمت بروم که غیبت دارم تاریخ اعزام من الان حساب میشود یا سال 92؟در ضمن من متاهل و دو فرزند دارم بسیج فعال مهندسی هم دارم در کل وضعیت من چگونه است چند ماه باید خدمت کنم و چند ماه کسری دارم؟

  1. با سلام برای بررسی شرایط شما با کارشناسان ما تماس بگیرید

   1. سلام من در حاله خدمتم ۳۷ سن دارم و۳ فرزند دارم دیپلم حقوق چقدرمیدن

 29. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
  من اعضامی سال97بودم 50روز سرخدمت بودم فرستادنم دنبال موافیت پزشکی عصاب روان دیگه دنبالش نرفتم
  الان متاهلم و گفتم که برم سرخدمت
  خاستم ببینم برم دوباره میدنم همون یگانی که بودم و بعدازآموزشی میدنم شهرخودم
  و حقوقم تقریبا چقده مدرکمم سیکل
  بعد خاستم ببینم آرایشگری بلدم به کارم میاد واسه خدمت؟؟
  ممنون میشم جوابو واضع بدین🙏🙏❤️

  1. بله داخل یگان بهت یک اتاقی میدن برای آرایشگری واردباشی خاطرت جمع

 30. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  ببخشی من سال 97رفتم خدمت 50روز سرخدمت بودم و چون زیاددعوامیکردم
  فرستادنم دنبال موافیت عصاب روان
  و وقتی که پرسیدم گفتن همچین موافیتی به دردت نمیخوره
  الان24سالمه و متاهلم و مدرکم سیکل گفتم ببینم الان برم خدمت شرایطش چطوریه واینکه دوباره میندازنم همون یگان و بعدازآموزشی چون متاهلم میندازنم شهرخودم و حقوقش چقده؟؟
  مرسی ممنون 🙏

 31. سلام من 37 سالمه سه فرزند دارم آیا غیبتم بخشوده میشه برم خدمت

   1. سلام من میلاد سال ۱۳۹۵ خدمت رفتم اموزشی ۱۵ روز خدمت کردم مریض شدم نفس تنگی داشتم تا حالا نرفتم الان متاهل یک بچه هم دارم اگر بخوام برم دوباره ۰۸ خاش میافتم یانه

    1. سلام. نه لزوما، باتوجه به اینکه اکنون متاهل هستید، میتوانید درخواست کنید که به محلی نزدیک محل سکونتتان اعزام شوید.

 32. سلام وقتتون بخیر همسر من سرباز زندان کچویی مربی آموزشی هستش و مدرک فوق دیپلم دارن حقوقشون خیلی کمه مگه نگفتن حقوقها افزایش پیدا میکنه؟؟؟!!!!

 33. سلام وقت بخیر
  من متولد مهر ۱۳۷۷ هستم
  یعنی دارم ۲۴ ساله میشم
  متاهل و یک بچه ۷ ماهه دارم
  مدرکم کاردانی نرم افزار هستش
  و از سال ۹۲ کارت بسیج فعال دارم
  من الان بخوام برم خدمت شرایط خدمت واسه من چطور میشه
  لطفا راهنمایی کنید کامل
  ممنون میشم

  1. سلام برای سابقه بسیج به ازای هر سال 30 تا 45 روز یعنی حدودا 270 روز کسری میگیرید و همچنین کسری افراد متاهل تا 3 ماه میباشد مجموعا 360 روز کسری میگیرید

 34. سلام من سربازهستم وهمسرم کد ملی ندارد ودارای دوفرزند هستم چراباید حقوقم مثل مجردباشد

 35. سلام همسرم تو نیروی زمینی ارتش هست چطور میتونه انتقالی بگیره بره تو نیروی انتضامی دیپلم داره حقوقش چقدر میشه

  1. سلام وقتتون بخیر شرایط انتقالی رو باید با منابع انسانی آنجا صحبت کنید

 36. سلام من 42سالمە سربازی نرفتم 2فرزند دارم دیسک کمر دارم هردوتا کتفە شونهام شکستە ایا من معاف میشم یامعاف رزم

 37. سلام من متولد ۱۳۷۵/۹/۳هستم یکی از انگشت دست راستم ناقس هست متاهل دارای 2فرزند خواستم برم خدمت چند ما معافیت داره؟

  1. سلام وقت بخیر
   به ازای همسر و فرزند شما معافیت طبق قوانین جدید لحاظ خواهد شد

   1. سلام من تااول راهنمایی خوندم ومتولد۱۳۷۶هستم ودارای یک فرزندهستم حقوقم چقدرمیشه ممنون میشم جواب بدید

 38. سلام من سربازم همسر وه داریه یک فرند میباشم حقوقم چقدر است ممنون میشم جواب بدین

 39. سلام حقوق یک سرباز متاهل بدون فرزند چقدر هستش فرقی میکنه با حقوق مجردها در سال 1401???

  1. سلام وقت بخیر
   حقوق سرباز متاهل تا حدودی بیشتر از سرباز عادی می باشد

 40. سلام من نزدیک به ۴سال غیبت دارم این جریمش به چه صورت حساب میشه؟

 41. سلام من ۳۸ سال سن دارم ودارای دوتا فرزندم چند سال غیبتم ایا میاد اضاف به خدمتم یا بخشوده میشه یعنی بخام برم خدمت چه جور میشه وحقوقم چند میشه با مدرک دیپلم ممنون زنده باد ایران

 42. باعرض سلام ادب من سربازی به خاطر مشکلاتی فرارکردم نزدیگ ۱۱سال میشه الانم صاحب ۳فرزند هستم میخوام خودم بیام معرفی کنم ایا من رو به زندان میدن اگه حبس بدن از خدمت هم حساب میشه جریمه میکنن لطفا راهنمایم کنید ممنون میشم

  1. سرباز فراری ، جریمه نقدی و یک شب بازداشت و اضافه خدمت لحاظ می شود برای بخشش اضافه خدمت شرایطی لحاظ می شود

 43. سلام خسته نباشید من یه سوال داشتم
  من همسرم سربازه ما بعد از آموزشی عروسی کردیم و الان اعزام باغین کرمان هست داخل ارتش میخواستم ببینم چطوری باید انتقالی بگیره
  آخه بهشون گفتن 6ماهه دیگه انتقالی میدهند
  زودتر انتقالی نمی‌دهند چرا؟؟؟؟

 44. سلام من متهال هستم 3تافرزنددارم یکی
  از فرزندانم هم زیر نظر بزستی هست هقوقش چند

 45. سلام وقت بخیرعلیرضاهستم ۲۱ سالمه مجردمدرک تحصیلی دیپلم من یکی ازدستم پلاتینیه کج اصلا ویکی ازچشم هام انحرافی داره رفتم تونظام قبول نکردن بخاطردستم خاستم ببینم معاف میشمم؟

 46. سلام و خسته نباشید
  متاهل و داری مدرک کارشناسی هستم
  حقوق تقریبی چه میزان است؟
  ممنون میشم پاسخ بدین🙏🌺

  1. سلام من متهال هستم 3تافرزنددارم یکی
   از فرزندانم هم زیر نظر بزستی هست هقوقش چند

 47. نکته بعدی آیا در حین خدمت اون چند ماه اضافه خدمت فراری ۲ ماه تا ۴ ماه بخشیده می شه همه اش یا نصفش ۱ ماه یا ۲ ماه ها یا نه؟

 48. سلام سربازان متاهل بدون فرزند برای متاهلیشان ۲ ماه کم می شه و به اعضا هر فرزند هم ۳ ماه یعنی طرف ۵ تا داشته باش ۱۷ماه کسری خدمت یک نکته اگر طرف ۱۴ سال فراری بود بعد متاهل شد بودن فرزند ۲ ماه کسری می خوره چند مدت طول می کشه مدارک متاهلیش تعید می شه متاهل است و یگانه خدمتیش زاهدان بود الان متاهل و مشهد محل شکونتش پس از کارهای خدمتیش و دادگاهیش و کارهای پرونده متاهلیش بیفته مشهد یا بخاطر اینکه فراری داشته کسری ۲ ماه متاهلی نمی خوره بعد اینکه آیا ۲ ماه اضافه خدمت می خوره یا جریمه نقدی و چقدر جریمه نقدی می خوره بعد اینکه درست ۲ فرزند و فراری بود ۸ سال به بالا گذشته از خدمتش یا فراریش ۸ سال گذشته کارت معافیت ۲ فرزندی میدهن چون پلیس +۱۰ رفتم گفتم این قانون ورداشتن یا خرید سربازان متاهل می خواستن بیارن باز ورداشتن آیا این دو قانون دوباره امده یا نه من ارتش لشکر نیرو زمینی خدمت می کردم دیپلمم متاهلم یکسال بچه ندارم گردان پیاده

 49. سلام خسته نباشید من سیکل هستم متاهل و دارای یک فرزند ۳۴سالمه میخواستم بدونم حقوقم وقده برم خدمت

 50. سلام، من کارت معافیت پزشکی دارم حالا خوب شدم میشه برم خدمت مقدس سربازی، ممنون میشم راهنمایم کنید

  1. سلام باید به پلیس +۱۰ مراجعه کنبد و درخواست لغو معافیت پزشکی داشته باشید

   1. سلام خسته نباشید من سرباز ۱۴۰۰ هستم مرزبانی خدمت میکردم بخاطر متاهل بودنم افتادم شهر خودم مازندران مدرکم سیکله ایا حقوق من متاهل ۲۷۰۰ باید باشه یا به نظر من کم دارن میریزن چون مجردش داره ۳۵۰۰ میگیره تشکر میکنم جواب بدید🙏

  2. با سلام عزیز من تو کلا حالت خوب نیست هر کس به نحوی میخواد نره خدمت ت قاطی کردی معاف شدی حالا مخواه بری خدمت

 51. سلام من ۱۷.۷ ماهم هست دوست دارم زود برم ب خدمت نمیشع برگه‌پر کنم برم

 52. سلام شخصی با 34 سال سن و متأهل دارای دو فرزند با مدرک کارشناسی ارشد بره خدمت چقدر حقوق میگیره؟

  1. سلام وقت بخیر در صورت نداشتن غیبت 8 ماه به شما کسری تعلق می گیرد و دریافتی شما نزدیک به 4.5 میلیون تومان خواهد بود

   1. سلام خسته نباشید من یکی ازدستام پلاتیننه کجه ویکی ازچشم های انحرافی داره مدرکم دیپلم ایامعاف میشم

     1. سلام ۳۱سال سن دارم متاهل هستم دوتافرزندهم دارم اگه بخوام برم خدمت ایا توشهرخودم میندازنم بعد حقوقم چقدره ممنون میشم بهم بگین

  2. سلام مشخص شد منم دقیقا مشخصات شمارو دارم و سوال شما رو.. جوابش رو پیدا کردین؟؟؟

 53. سلام ایابه سربازان تک فرزندبالای ۳۰سال هم معافیت تعلق میگیرد

 54. من سرباز آموزشی ۱۴۰۰/۱۲/۱ هستم آیا حقوق افزایش می‌یابد؟
  در مورد مرخصی هر هفته در خانه هستم یا نه؟
  آیا صحت داره ک یک هفته در یگان و یک هفته در خانه میتوانم باشم؟

  1. سلام وقت بخیر قرار هست خقوق سرباز در سال 1401 افزایش پیدا کند
   در مورد مرخصی تا حد زیادی به فرمانده و یگانی که درآن هستید بستگی دارد

   1. کسی متاهل باشه جز مناطق عملیاتی مدرکشم دیپلم باشه حقوقش چقدر هست؟؟؟؟

 55. من متاهل هستم الان بیام سربازی دارای 2فرزند هستم حقوق ماهیانه چند میشه وکسری خدمت هم دارم ی نه

 56. سلام من ۲۸سال سن دارم یک فرزندارم میخوام بیام خدمت چطورخودمومعرفی کنم جریمه بایدپرداخت کنم یانه

  1. سلام وقت بخیر به پلیس +10 مراجعه کنید و دفترچه پر کنید مشمول پرداخت جریمه خواهید شد

    1. سلام. من تازه عقد كردم و مدرك ليسانس هم دارم اگر سربازي بخوام بيام بعدش مي تونم استخدام بشم واسه ارتش لطفأ بهم كمك كنيد؟؟

     1. سلام بعد از اتمام خدمت در آزمون استخدامی شرکت کنید در صورت بدست اوردن نمره حد نساب امکان استخدام خواهید داشت

  1. سلام من متهال هستم 3تافرزنددارم یکی
   از فرزندانم هم زیر نظر بزستی هست هقوقش چند

 57. سلام ببخشید افزایش حقوق سربازی ک درحال خدمت هست هم زیاد میشود یا فقط از 1401 وارد میشوند افزایش می یابد؟

 58. سلام خسته نباشید همسرم در دوره ی آموزشی هستن این هفته تموم میکنن دوره‌ی خدمتش امکان داره در شهر خودمون بیوفته

  1. سلام متاسفانه میوفته زاهدان خط مرزی تا36ماه این قانون جدید هست ومرخصی هم نمیدن وماه باید20میلیون بده وگرنه بایدزنش هم خدمت برود

  2. شوهر شما باید ۴۸ ماه یعنی ۴ سال خدمت کنه متاسفانه میفته مرز افغانستان مرخصی نداره تازه جریمه هم باید بده میمیره همه جوره ک حساب کردیم از گرسنگی

   1. سلام من سرباز متاهلم ک در مرز هویزه خدمت میکنم حقوقم ماهی سه ملیون است چرا اینقدر کم اونم درمرز.

 59. سلام ی فرزند دارم و یکی هم ت راه است 21سالمم هست حقوق سربازی چقدر بهم میدن

  1. سلام ، مبلغ واریزی باتوجه به مدرک تحصیلی شما ، متغیر است .

 60. سلام من از خدمت سربازی ام ۱۶ سال گذشته خودمم متاهل ام اخه میگن متاهل هی دارای دوفرزند کارت معافیت رایگان میدهند ایا حقیقت دارد؟

  1. سلام. بله طرح معافیت افراد متاهل دارای ۲ فرزند اخیرا مطرح شده است برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با زمان اجرا و شیوه اقدام به دفاتر پلیس 10 مراجعه کنید

   1. سلام پلیس +۱۰ رفتم می گن این قانون بود ورداشتن حتی قرار بود قانون خدمت خریدن متاهلها هم بیاد خرید سربازی متاهلی ورداشتن

 61. من ۳تا بچه دارم زنم طاق گرفته و من هم فرار کردم از خدمت و مادرم مریض هست و با من زندگی میکند پدرم فوت کرده آیا معافیت شامل من میشود

  1. سلام اگر بتوانید فرار خودرا توجیه کنید هم میتوانید از کسری و هم از کفالت مادر استفاده کنید.

  2. سلام من متاهل هستم و یک دختر دوماه دارم چقدر حقوق میگیرم

   1. سلام. حقوق سربازان علاوه بر شرایط تاهل تابع مدرک تحصیلی با رتبه نظامی آنها می‌باشد.

 62. سلام من متاهل هستم داری دو فرزند خودمم 16 سال غیبت داشتم به دلیل بدبختی ونداری الانم اجاره نشین هستم خودمم کارگر ساختمان سر برج هم باید برم خدمت میخواستم بدونم چه قدر حقوق شامل حال من میشه

  1. سلام. میزان حقوق سربازان با توجه به رتبه و منطقه خدمت متفاوت است میزان حقوق دریافتی شما به دلیل شرایط تاهل بیشتر از سایر سربازان خواهد بود.

   1. سلام من برگه سبز دارم از بسیج و میخوام برم سربازی شرایط چجوری میشه چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام اگر منظور برگ سبز و دوره تکمیلی سپاه است، میتوانید برای گزینش سپاه اقدام کنید و دوره تکمیلی جزو دوران آموزشی است.

 63. سلام .حدمت زحمت‌کشان مرز بوم بنده اعزامی ۱/۸/۱۴۰۰هستم متاهل هستم دو فرزند دارم چ ارگانی میوفتم

   1. سلام حقوق سربازی برای افراد بسته به شرایط خدمت و جایگاه دارد ولی درشرایط فعلی از یک میلیون پنصد به بالا متغییر هست

 64. سلام من متاهلم بایک فرزند۴۰سالمه حالامیخام برم خدمت حقوق تقریبیم چندمیشه باتشکر

  1. سلام. حقوق سربازان با توجه به رتبه و میزان تحصیلات و منطقه محل خدمت محاسبه میشود ، در صورت داشتن شرایط میتوانید برای خرید خدمت سربازی اقدام کنید.

   1. سلام نن ۳۳سالمه ۳تا فرزند دارم یکیش ۱۶ یکیش ۱۴ یکیش ۳سالشه برم خدمت جقد حقوق میدن وامم میتونم بکیرم

    1. سلام باتوجه به مدرک تحصیلی و تعداد فرزندان مبلغ واریزی محاسبه میشود، راجب وام باید با فرمانده یگان صحبت کنید.

     1. سلام شوهر من بايد قزوين ارتش ١١٦ زرهي خدمت كنه ميگن رشت ارتش نداره ايا جاي ديگ نميفرستن نزديك من باشه

     2. در صورت تاهل امتیاز بومی بودن دارید

   2. کسی متاهل باشه جز مناطق عملیاتی مدرکشم دیپلم باشه حقوقش چقدر هست؟؟

  2. من ۳تا بچه دارم زنم طاق گرفته و من هم فرار کردم از خدمت و مادرم مریض هست و با من زندگی میکند پدرم فوت کرده آیا معافیت شامل من میشود

   1. سلام اگر بتوانید فرار خودرا توجیه کنید هم میتوانید از کسری و هم از کفالت مادر استفاده کنید.

    1. سلام۰من۰حدود۰۱۵سال۰قیبت۰دارم۰اگه۰میشه۰راهنمایی۰کنید۰که۰محل۰خدمتم۰تومحل۰زندگی۰خودم۰میوفته۰چون۰متاهل۰هستم۰دارای۰یک۰فرزند۰سه۰ساله۰واین۰که۰واریزی۰بنده۰درماه۰چقدراست؟ممنوازراهنمایتون

     1. سلام. محل خدمت شما با توجه به شرایط تاهل در شهر محل زندگی همسرتان خواهد بود ، می آن حقوق با توجه به درجه نظامی تعیین میشود این درجه برای سربازان وظیفه وابسته به آخرین مدرک تحصیلی می‌باشد.

   2. سلام خسته نباشی من سرباز نیروی انتظامی هستم ۳بچه دارم هلان سربازم ۶ماه شد برام برای مرخصی چطور بابا هر ۱۵روز می رم خانه اینجوری نمی شه باید برسم برای بچه هام

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/9/16

جمعه

1402/9/17

شنبه

1402/9/18

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید