خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانشگاه پیام نور و افزایش نمره میان ترم و کاهش صفحات منابع درسی

دانشگاه پیام نور و افزایش نمره میان ترم و کاهش صفحات منابع درسی

بروزرسانی شده نوامبر 16, 2017 6:24 ب.ظ
0
73
دانشگاه پیام نور
دانشگاه پیام نور و افزایش نمره میان ترم و کاهش صفحات منابع درسی
میانگین 5 رای از تعداد 1

دانشگاه پیام نور در اقدامی کم نظیر ٬ نمره میان ترم را از ۶ به ۸ نمره افزایش داد و همچنین صفحات منابع درسی را در مقاطع مختلف تحصیلی کاهش داد! جزییات این خبر را در ادامه مطلب دنبال فرمایید . 

تغییرات جدید دانشگاه پیام نور

دکتر ابوالفضل فراهانی با اشاره به تصویب افزایش نمره میان ترم در شورای آموزشی دانشگاه گفت: سقف نمره میان ترم دانشجویان دانشگاه پیام نور از 6 نمره به 8 نمره افزایش می‌یابد و در اولین فرصت ممکن پس از اعمال تغییرات در سیستم اجرایی خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: نمره میان ترم به دانشجویانی تعلق می‌گیرد که طبق برنامه‌های اعلام شده دانشگاه، حضور کافی در کلاس‌های درس داشته باشند و طبیعتا نمره پایان ترم کسانی که به صورت غیرحضوری تحصیل کرده و در آزمون میان ترم شرکت نمی‌کنند، طبق روال قبل با اعمال ضریب مربوطه محاسبه خواهد شد.

دکتر فراهانی همچنین از کاهش تعداد صفحات منابع درسی به ازای هر واحد درسی خبر داد و گفت: منابع درسی دانشجویان مقطع کارشناسی به ازای هر واحد درسی 100 صفحه و برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به ازای هر واحد درسی 120 صفحه در نظر گرفته می‌شود.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی افزود: پس از بررسی و بازنگری منابع درسی از سوی گروه‌های آموزشی، سقف تعداد صفحات متناسب با واحدهای درسی اعمال خواهد شد. بانک سوال دانشگاه مکلف به طرح سوالات از صفحات تعیین شده بوده و چنانچه گروه‌های آموزشی منبع درسی را بیشتر از سقف صفحات تعیین شده، معرفی نماید، صفحات مازاد در فرایند ارزیابی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و از پروسه طرح سوال حذف می شود.
دکتر فراهانی یادآور شد: 100 یا 120 صفحه، از ابتدای منبع و بر اساس فصولی که گروه آموزشی مربوطه در ابتدای ترم اعلام نموده، تعیین می‌شود.

نظر شما چیست ؟! با توجه به تغییرات جدید دانشگاه پیام نور و تسهیل و امکان قبولی بیشتر دانشجو نسبت به قبل ٬ آیا مایل به تحصیل در این دانشگاه می باشید؟ فارغ از دانشگاه سراسری به علت اعتبار مدرک بالاتر و همچنین عدم نیاز به پرداخت شهریه ٬ از بین دانشگاه آزاد ٬ دانشگاه پیام نور یا موسسات غیر انتفاعی و … کدام یک را انتخاب می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

 


اگر قصد ثبت نام در دوره جدید تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری دارید ٬ اینجا کلیک کنید


مشاوره دانشگاهی

اگر قصد ورود به دانشگاه بدون کنکور و یا با کنکور را دارید و نیاز راهنمایی دارید و یا بین دانشگاه های مختلف و یا واحد های دانشگاهی مختلف دچار شک و تردید شده اید ٬ کافیست از تلفن ثابت و بدون کد و پیش شماره با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید . کارشناسان و مشاوره ما همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند .

منبع خبر : isna
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…