خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:29 ب.ظ
3
27,560
دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد
دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶
میانگین 4.5 رای از تعداد 15

بعد از روزها انتظار داوطلبان در خصوص انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۶ ٬ ساعاتی پیش روابط عمومی سازمان سنجش و پذیرش این دانشگاه لینک ثبت انتخاب رشته را به اشتراک گذاشت . همچنین دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی کارشناسی ارشد ناپیوسته و همچنین ثبت نام دوره های بدون آزمون یا همان استعداد های درخشان این دانشگاه بصورت پی دی اف و در ۹۶ صفحه در دسترس عموم قرار گرفت .

شما داوطلبان گرامی می توانید جهت دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون روی لینک زیر کلیک فرمایید 

دانلود

معاون آموزشی دانشگاه آزاد گفت : بخشی از رشته محل های کارشناسی ارشد این دانشگاه از سوی وزارت علوم تصویب شده و ارزیابی بخش دیگر از رشته های کارشناسی ارشد این دانشگاه نیز در وزارت علوم در حال انجام است که نتایج آن تا اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد و  طی روزهای شنبه و یکشنبه ، ۳ و ۴ تیرماه اصلاحیه مربوط به انتخاب رشته کارشناسی ارشد این دانشگاه اعلام خواهد شد.

تمدید شد : با توجه به تایید رشته محل های جدید آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه ٬ مهلت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد ۹۶ تا  پایان روز شنبه 31 تیر ماه تمدید شد .


اگر قصد دارید بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوید ؛ روی مقطع مورد نظر خود کلیک کنید :

  1. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کاردانی ناپیوسته
  2. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کاردانی پیوسته
  3. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کارشناسی ناپیوسته
  4. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد – کارشناسی پیوسته

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید


  • چرا باید مشاور انتخاب رشته داشته باشیم ؟‌ 

بعد از چند ماه مطالعه در آزمون کارشناسی ارشد شرکت نموده و رتبه ای کسب نمودید! هر رتبه ای . شما قطعا می توانید جهت انتخاب رشته اقدام کنید! انجام دادن انتخاب رشته بصورت اینترنتی کار سختی نیست اما انتخاب رشته توسط “یک مشاور تحصیلی مجرب” که تجربه بیش از ده هزار انتخاب رشته موفق در کارنامه خود دارد و به شما تضمین قبولی می دهد، با انتخاب رشته شما یکسان است؟ اگر کمی فکر کنیم با این کار یک سال زمان می خرید و یا در یک دانشگاه و رشته برتر و در نهایت آینده شغلی بهتری برای خود خواهید ساخت . منظور ما از مشاوره این است ؛ یعنی استفاده از تجربیات یا دانش دیگران در کمترین زمان!

داوطلبانی که در خصوص انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 96 دانشگاه آزاد نیاز به مشاوره و راهنمایی دارند هم اکنون میتوانند 9099072068 تماس حاصل فرمایند . با مشاوران ما یک لیست حرفه ای و شانس قبولی ۱۰۰٪ تنظیم کنید . 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…