دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹

دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی

دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ می‌تواند راهنمای خوبی جهت انتخاب رشته عزیزانی که در رشته ریاضی تحصیل کرده اند باشد. دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ همانند سایر دفترچه های انتخاب رشته کنکور درباره انتخاب رشته، رشته ها و دانشگاه های مختلف اطلاعات فراوانی را در اختیار می‌گذارد.

بدیهی است اطلاع کامل از مفاهیم این دفترچه و تسلط کامل بر آن ها در بازه چند روزه امکان پذیر نیست. به همین جهت مشاوره انتخاب رشته با فردی که به خوبی از دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ آگاه است ضرورت دارد.

شما عزیزان می‌توانید جهت راهنمای انتخاب رشته با مشاوران مرکز مشاوره آویزه در ارتباط باشید. کارشناسان این مرکز همواره آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان خواهند بود.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته ریاضی در انتهای پست

نکات تکمیلی دفترچه انتخاب رشته

در دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ اطلاعات زیادی درباره رشته های مختلف و دانشگاه های ارائه دهنده آن ها داده شده است. همچنین کد هر رشته محل ذکر شده و اطلاعات گوناگونی مانند سهمیه های مختلف اعم از ایثارگران، جانبازان، رزمندگان، سهمیه های بومی و … نیز ظرفیت پذیرش و شرایط آن ها مانند جنسیت، با آزمون بودن، حضوری یا نیمه حضوری بودن و… در دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ ذکر شده است.

نیاز است عزیزان برای انتخاب رشته به این نکات توجه لازم را داشته باشند. پذیرش داوطلبان بر اساس رتبه و تراز آن ها در زیر گروه رشته مورد نظرشان بررسی می‌شود. برای آشنایی با دیگر نکات انتخاب رشته لازم است عزیزان از راهنمایی های مشاوران این مرکز استفاده کنند.

دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی 99

دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۹

دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۹ را می‌توانید از ۱۷ مرداد (به دلیل شیوع کرونا در سال ۹۹ دفترچه انتخاب رشته ریاضی۹۹ در مهرماه ارائه شده است) از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org دریافت کنید. تمام کسانی که مجاز به انتخاب رشته شده باشند می‌توانند نسبت به انتخاب رشته سازمان سنجش اقدام کنند.


بیشتر بخوانید: دانلود دفترچه انتخاب رشته سراسری


در دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ هر رشته محل دارای یک کد است که هنگام انتخاب رشته لازم است کد انتخاب های خود را وارد نمایید. به همین جهت دریافت این دفترچه و مطالعه آن شدیداً توصیه می‌شود و می‌تواند کمک فراوانی به انتخاب رشته شما عزیزان کند. در ادامه سعی کرده ایم تا با ارائه اطلاعاتی در این رابطه بتوانیم قدمی هرچند کوچک برای راهنمایی شما عزیزان برداریم. توصیه می‌شود برای دستیابی به پاسخ کامل سؤالات خود می‌توانید با مشاوران این مرکز در تماس باشید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دیگر شرایط مورد توجه برای انتخاب رشته

در دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۹ گرچه اطلاعات زیادی ذکر شده است اما این اطلاعات برای در نظر گرفتن همه جوانب و انجام یک انتخاب رشته صحیح و اصولی کافی نیست. در هنگام انتخاب رشته لازم است عزیزان به موارد دیگری نیز مانند امکانات رفاهی دانشگاه مورد نظر، شهریه آن و… توجه داشته باشند.

برای اطلاع از این موارد می‌توانید با مرکز مشاوره آویژه در تماس بوده و از راهنمایی مشاوران این مرکز بهره مند شوید. همچنین مواردی مانند بازارکار رشته مورد نظر و رتبه و جایگاه علمی دانشگاه و هیئت علمی آن نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است. این قبیل اطلاعات را می‌توانید با مراجعه به سایت دانشگاه ها، پرسش از دانشجویان آنجا و یا مشاوره با افراد آگاه به دست آورید.

دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور ۹۹

دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور ۹۹ حاوی اطلاعات زیادی درباره شرایط و ضوابط مختلف رشته ها و دانشگاه ها است. با توجه به این که رشته تحصیلی شما تا حد زیادی در آینده شما مؤثر بوده و جایگاه اجتماعی شما را مشخص می‌کند و نیز زمینه تحصیل در مقاطع بالاتر از جمله ارشد و دکتری را فراهم می‌کند لذا انتخاب این رشته در اول مسیر از اهمیت زیادی برخوردار است.

حتی برای کسانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور را دارند مطالعه دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور ۹۹ خالی از لطف نبوده و کمک زیادی به آن ها می‌کند.


بیشتر بخوانید:  دفترچه انتخاب رشته کنکور ۹۹


دفترچه انتخاب رشته ریاضی کنکور ۹۹ از ۱۷ مرداد (به دلیل شیوع کرونا در سال ۹۹ دفترچه انتخاب رشته ریاضی۹۹ در مهرماه ارائه شده است) در سایت سازمان سنجش قابل دریافت بوده و داوطلبان می‌توانند نسبت به مطالعه آن اقدام کنند.

رشته های گروه ریاضی

رشته ریاضی نیز همانند دیگر رشته های تحصیلی دارای چند زیر گروه است که در هر یک ضرایب دروس مختلف است و با توجه به تراز کسب کرده در هر یک می‌توانید احتمال قبولی خود را در آن رشته ها تا حدی پیش بینی کنید. این رشته ها در دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۹ ذکر شده اند. به طور کلی سه زیر گروه وجود دارد که برخی از آنها به شرح جدول زیر است:

رشته های زیرگروه اول رشته ریاضی
مهندسی مکانیک
مهندسی برق
مهندسی صنایع
مهندسی کامپیوتر
مهندسی مواد
مهندسی هوافضا
مهندسی فناوری اطلاعات
مهندسی حمل و نقل ریلی
ریاضی
فیزیک

 

رشته های زیرگروه دوم رشته ریاضی
مهندسی شیمی
مهندسی پلیمر
مهندسی معدن
مهندسی نفت

 

رشته های زیرگروه سوم رشته ریاضی
کاردانی فنی برق
ایمنی صنعتی
صنایع غذایی
مهندسی معدن

برای انتخاب رشته کنکور سراسری با آویژه تماس بگیرید.

دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد ۹۹

دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد ۹۹ نیز طبق روال سال های گذشته حدود یک هفته پس از دفترچه انتخاب رشته سراسری منتشر می‌شود. برای دریافت این دفترچه به سایت این سازمان به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید. در دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه آزاد ۹۹ اطلاعات لازم درباره انتخاب رشته از جمله سهمیه های مختلف، رشته ها و دانشگاه های مختلف، رشته های با آزمون و بدون آزمون و… داده شده است.

نکته حائز اهمیت توجه به کد رشته ها و دانشگاه هاست. در انتخاب رشته دانشگاه آزاد هر رشته یک کد مخصوص به خود را دارد و هر دانشگاه نیز به همین صورت در حالی که در مورد دفترچه انتخاب رشته کنکور ریاضی ۹۹ هر رشته محل یک کد خاص دارد. نتیجه این انتخاب رشته در اواخر شهریور ماه اعلام می‌شود.

دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه سراسری 99

دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه سراسری ۹۹

دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه سراسری۹۹ همان‌طور که پیش تر توضیح داده شد از سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل دریافت است. نکته حائز اهمیت درباره رشته های ریاضی این است که متأسفانه اکثراً از بیکاری و نبود آینده شغلی این رشته ها صحبت می‌شود . در حالی که اگر فرد به رشته تحصیلی خود علاقه مند باشد قطعاً موفق خواهد شد و به جایگاه های بالا خواهد رسید.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ۹۹


تفاوت رشته های برتر ریاضی با سایر رشته ها مانند پزشکی این است که نتیجه کار این رشته ها دیرتر خودش را نشان می‌دهد . و یک مهندس زمانی به آینده شغلی مناسبی میرسد که دارای پست مهمی باشد و بتواند ایده هایش را به مرحله اجرا برساند که برای این امر به تجربه زیاد نیاز است که خود نیازمند زمان است.

نکات تکمیلی دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه سراسری 99    

نکات تکمیلی دفترچه انتخاب رشته ریاضی دانشگاه سراسری ۹۹    

همان‌طور که توضیح داده شد لازم است عزیزان هنگام انتخاب رشته موارد دیگری مانند امکانات دانشگاه را در نظر داشته باشند. برای مثال حتی ممکن است دانشگاهی برخی از واحد های رشته مورد نظر را در مکان دیگری ارائه دهد و ممکن است عده ای امکان حضور در آن جا را نداشته باشند.

در دفترچه های انتخاب رشته این گونه اطلاعات وجود ندارد و در اینجا تجربه مشاوران می‌تواند کمک زیادی به شما کند. از آن جا که این موضوع بسیار گسترده است توصیه می‌کنیم حتی پیش از شروع انتخاب رشته درباره این موضوع اطلاعات خود را افزایش دهید . عزیزان می‌توانند برای راهنمایی در این مسیر و هرگونه مشاوره تحصیلی با مرکز مشاوره آویژه در ارتباط باشند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

<<دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی>>

<<دفترچه رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی>>

<<اصلاحیه دفترچه رشته های صرفا بر اساس سوابق تحصیلی>>

دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دانلود دفترچه انتخاب رشته ریاضی ۹۹

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1402/1/11

شنبه

1402/1/12

یکشنبه

1402/1/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید