راهنمای استفاده از سهام عدالت : ثبت شماره شبا و پرداخت صورتحساب

سهام عدالت

راهنمای تصویری سهام عدالت ، اموری نظیر : نحوه ثبت شماره شبا ، پرداخت اقساط ، ثبت شماره موبایل و استعلام های دیگر را اینجا دنبال فرمایید . در صورت نیاز به مشاوره در خصوص سهام عدالت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید . 

راهنمای استفاده از سهام عدالت

۱) ورود به سامانه سهام عدالت و کار با آن توسط مشمولین سهام عدالت مستلزم کسب راهنمایی اولیه می باشد. از مشمولین عزیز درخواست می شود قبل از شروع کار با این سامانه، راهنمای آن را با دقت مطالعه و طبق آن اقدام کنند تا استفاده از خدمات سامانه برای آنان سریع و نتیجه بخش شود.

۲) سامانه سهام عدالت با بانک اسامی و اطلاعات مشمولان سهام عدالت مرتبط بوده و خدمات آن عبارت است از:

  • اعلام مشمول بودن یا نبودن هر فرد در طرح سهام عدالت
  • اعلام وضعیت متوفی بودن مشمول
  • صدور صورت وضعیت تسویه اقساط
  • صدور قبض پرداخت مانده ارزش تسویه نشده سهام عدالت
  • دریافت و ثبت شماره شبا بانکی مشمول

۳) استفاده از سامانه سهام عدالت مشروط به ورود کد ملی و برخی مشخصات هویتی در سامانه است و ضرورت دارد این اطلاعات توسط شخص مشمول یا ولی، قیم و یا وکیل قانونی وی با دقت وارد سامانه شود. همچنین، درج شماره تلفن همراه در دسترس جهت ارسال پیامک یا اطلاع رسانی سازمان خصوصی سازی الزامی است.

۴) کلیه مشمولین که در دوره ده ساله اجرای طرح سهام عدالت از ابتدای سال ۱۳۸۵ تا پایان سال ۱۳۹۴ ثبت نام شده قطعی در تعاونیهای سهام عدالت شهرستان ها بوده اند، می توانند از طریق این سامانه، ضمن کسب اطلاع از مشمول بودن، صورت وضعیت تسویه اقساط خود را مشاهده یا از آن نسخه چاپی تهیه کنند.

۵) مشخصات هویتی کلیه مشمولین سهام عدالت تا دی ماه سال ۱۳۹۵ از طریق سازمان ثبت احوال کشور اخذ و به روز رسانی شده و ملاک اعلام وضعیت مشمولین، ارایه صورت وضعیت تسویه اقساط و سایر خدمات این سامانه می باشد.

۶) در خصوص مشمولینی که طبق اطلاعات اخذ شده تا دی ماه ۱۳۹۵ از سازمان ثبت احوال کشور، جزو فوت شدگان تعیین شده اند، متعاقبا از طریق سامانه سهام عدالت اطلاع رسانی خواهد شد. ۱۳۹۵ تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۶ ، پس از مشاهده صورت /۱۲/ ۷) مشمولین سهام عدالت می توانند از ۱۷ وضعیت تسویه اقساط خود، در خصوص باقی مانده ارزش سهام که به طور کامل تسویه نشده ، نسبت به مبلغی که تمایل به پرداخت داشته و آن را در سامانه تعیین می کنند، یک قبض پرداخت دارای شناسه واریز از سامانه دریافت نمایند. مشمولانی که در صورت وضعیت خود از تخفیف برخوردارند، فاقد قبض پرداخت هستند و اکیدا نیز نباید هیچ وجهی به حساب دولت واریز نمایند.

۸) پرداخت های مشمولین فقط از طریق بانک ملی ایران صورت خواهد گرفت و مشمولین می توانند مبلغ مدنظر خود را با استفاده از شناسه پرداخت و معادل مبلغ درج شده در قبض پرداخت که از سامانه دریافت می نمایند، پرداخت نمایند. پرداخت هرگونه وجه درخصوص سهام عدالت به جز از طریق بانک ملی ایران غیرقانونی است و تقاضا می شود مشمولین محترم به طور اکید از پرداخت پول به هر روش دیگر اجتناب نمایند.

۹) مشمولین سهام عدالت می توانند از تاریخ ۱۳۹۶/۱/۳۰  و در اجرای مرحله دوم طرح ساماندهی سهام عدالت با مراجعه به سامانه نسبت به ورود و ثبت شماره شبا بانکی که حساب بانکی مرتبط به آن قابلیت واریز وجه به آن حساب را داشته باشد، اقدام نمایند. هر نفر مشمول سهام عدالت باید انحصاراً شبا بانکی به نام خود را در سامانه درج کند و امکان ثبت و تایید شماره شبا بانکی مربوط به ولی مشمول یا وکیل و قیم و یا هر فرد دیگری وجود ندارد.

۱۰) لازم است مشمولین سهام عدالت که شخصاً دارای یک حساب بانکی معتبر نیستند، با مراجعه به بانک ها یا موسسات مالی اعتباری عضو شبکه شتاب نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند و کلیه مشمولینی که دارای حساب بانکی معتبر هستند شماره شبا بانکی خود را از طریق شعب، دستگاه های خودپرداز، تلفن بانک، اینترنت بانک و سایر ابزارها و امکانات بانکی دریافت و به سامانه اعلام نمایند.


اگر در خصوص سهام عدالت نیاز به مشاوره و راهنمایی تلفنی دارید ، یا قصد ثبت شماره شبا ، پرداخت هزینه سهام و … دارید همه روزه می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .  


 

ب- گام های ده گانه کار با سامانه:

۱) برای ورود به سامانه باید نشانی www.samanese.ir را در نوار آدرس مرورگر وب خود تایپ نمایید . پس از مشاهده صفحه ذیل (شکل ۱)، با کلیک روی کلید “ورود” به سامان ه مشاهده صورتحساب سهام عدالت وارد شوید:

سهام عدالت

(شکل ۱)

برای استفاده از این سامانه می بایست از مرورگرهای وب، مانند: فایر فاکس و گوگل کروم و یا کرومیوم استفاده نمایید. درغیر اینصورت پیغام”مرورگر شما برای استفاده از سامانه مناسب نمی باشد” بر روی صفحه نمایان می گردد.برای دریافت هر یک از این مرورگرها میتوانید با کلیک بر روی لینک موجود در صفحه فو ق، آنها را دانلود نموده و بر روی سیستم خود نصب کنید.

۲) پس از انجام مرحله فوق، صفحه مقررات سامانه مطابق (شکل ۲) نمایش داده می شود:

سهام عدالت

(شکل ۲)

پس از مطالعه مقررات سامانه و در صورت موافقت با آن، گزینه “مطالب فوق را مطالعه نموده و م ی پذیرم” را انتخاب نموده و بر روی کلید ادامه کلیک نمایید.

۳) مطابق (شکل ۳) کد ملی خود را بصورت کامل و بدون خط تیره در کادر وارد نمایید:

سهام عدالت

(شکل ۳)

جهت حفظ ایمنی سیستم، در این صفحه باید کد امنیتی (بدون حساسیت به بزرگ و کوچک بودن حروف) داخل کادر را تایپ نمایید. اگر کد امنیتی مورد نظر ناخواناست، بر روی آن کلیک نمایید تا ب هروزرسانی شده و کد جدیدی برای شما به نمایش درآید. اگر کد امنیتی صحیح وارد نشود، پیغام “کد امنیتی اشتباه است” نمایش داده می شود و لازم است مجدداً با دقت وارد گردد.

در صورتیکه کد ملی به صورت صحیح وارد نگردد، سامانه مطابق(شکل ۴) پیغام”لطفا شماره ملی را به شکل صحیح وارد نمایید” را نمایش میدهد:

سهام عدالت

(شکل ۴)

۴) پس از ورود کد ملی و کد امنیتی بصورت صحیح، روی دکمه ادامه کلیک نمایید تا اطلاعات کد ملی شما در سیستم، اعتبار سنجی گردد. در این حالت پیامهای ذیل حسب انواع کد ملی مشاهده می شود:

الف- کد ملی وارد شده مشمول سهام عدالت نبوده و سامانه پیغامی مطابق (شکل ۵) را نمایش می دهد. در اینصورت با کلیک بر روی دکمه خروج از سامانه، از سامانه خارج گردید:

سهام عدالت

(شکل ۵)

ب – کد ملی وارد شده در بانک اطلاعاتی بعنوان یک فرد متوفی شناسایی شده و سامانه پیغامی مطابق (شکل ۶) نمایش می دهد. در اینصورت با کلیک بر روی دکمه “خروج از سامانه” از سامانه خارج شوید:

سهام عدالت

(شکل ۶)

ج- در صورتی که کد ملی وارد شده، بعنوان مشمول سهام عدالت شناسایی گردد، با کلیک بر روی کلید” ادامه ” وارد صفحه بعدی شوید.

۵) در این قسمت، ۴ مرحله طی چهار صفحه ذیل برای انتخاب اطلاعات هویتی شامل نام و نام خانوادگی ، نام پدر، تاریخ تولد، شماره شناسنامه در نظر گرفته شده است. مشمول می بایستی از بین گزینه ها، گزینه صحیح را انتخاب و با کلیک بر روی کلید “ادامه” هرچهار صفحه را مطابق شکل های ۷ الی ۱۰ تکمیل و به صفحه بعد برود:

سهام عدالت

(شکل ۷)

سهام عدالت

(شکل ۸)

سهام عدالت

(شکل ۹ و ۱۰)

نکته ۱: نشانگر زمان در سمت چپ و پایین این صفحات، زمان مجاز باقیمانده برای فعالیت در این مرحله را تا خروج خودکار از سامانه نمایش می دهد. هنگامی که زمان به اتمام برسد، شما از سامانه خارج می شوید و لازم اس ت دوباره به سامانه وارد شوید.

نکته ۲: مشمولینی که به هر دلیل فاقد شماره شناسنامه می باشند، باید گزینه خط تیره را انتخاب نمایند.

۶) در این قسمت مطابق (شکل ۱۱ ) خلاصه اطلاعات هویتی انتخاب شده نمایش داده می شو د. درصورت تایید

اطلاعات مورد نظر با کلیک بر روی کلید “ادامه” به مرحله بعدی هدایت می شوید :

سهام عدالت

(شکل ۱۱)

چنانچه اطلاعات درست انتخاب نشده باشد، پیغام (شکل ۱۲ ) نمایش داده خواهد شد. در این حالت اگر قصد اصلاح اطلاعات را دارید با کلیک بر روی کلید”اصلاح” به صفحه اول مرحله شناسایی(انتخاب نام و نام خانوادگی) بازگشته و تمامی اطلاعات را مجدداً انتخاب نمایید و سپس کلید ” ادامه” را کلیک کنید:

سهام عدالت

(شکل ۱۲)

نکته ۳: در بخش اخذ اطلاعات هویتی، اگربیش از سه بار، اطلاعات نادرست انتخاب شود، دسترسی به سامانه تا ۷۲ ساعت مسدود می گردد (شکل ۱۳).

سهام عدالت

(شکل ۱۳)

۷) در این مرحله، “صورت وضعیت دارایی” یا ” صورتحساب تسویه اقساط سهام عدالت” مشمول برای کدملی وارد شده مطابق (شکل ۱۴ ) نمایش داده می شود.

در صورت تمایل به خروج از این صفحه ، کلید “پایان استعلام” را کلیک و از سامانه خارج شوید. با کلیک بر روی کلید “چاپ صورتحساب”، درصورتی که سیستم شما به چاپگر متصل باشد، امکان چاپ 
صورتحساب وجود دارد. با کلیک بر روی کلید “صدور قبض پرداخت” می توانید نسبت به صدور قبض برای پرداخت باقیمانده ارزش اولیه سهام تخصیصی اقدام کنید. برای ورود اطلاعات مربوط به شماره شبا بانکی کلید”ثبت شماره شبا بانک ی” را کلی ک و به صفحه ورود اطلاعات هدایت می گردید.

نکته ۴: مشمولین می توانند با مراجعه به شعب بانکها و موسسات مالی اعتباری یا از طری ق سای ت اینترنت ی و دستگا ه های خودپرداز و سایر امکانات بانک ها ، شناسه حساب بانکی ایران (شبا) ۲۴ رقمی مربوط ب ه حسا ب بانک ی خو د را دریافت نمایند. شماره شبا بانکی که وارد سامانه خواهید نمود باید الزاماً به نام شخص مشمول باشد.

سهام عدالت

(شکل ۱۴ )

۸) در صفحه ذیل (شکل ۱۵ ) می توانید با ورود مبلغی که مایل به پرداخت آن هستید، از حداقل ۱۰۰،۰۰۰ ریال تا حداکثر معادل مبلغ باقیمانده ارزش اولیه سهام تخصیصی که در صورتحساب شما درج شده است، نسبت به صدور قبض پرداخت با کلیک بر روی کلید “ثبت نهایی و صدور قبض پرداخت” اقدام نمایید.

نکته ۵: در زمان وارد نمودن مبلغ دقت نمایید که تنظیم زبان صفحه کلید شما انگلیسی باشد.

سهام عدالت

۹) قبض پرداخت مشمول مطابق( شکل ۱۶ )نمایش داده می شود و دارای قابلیت چاپ است . این قبض دارای مبلغ قابل پرداخت انتخاب شده توسط مشمول و حاوی شناسه پرداخت عددی و بارک د بوده و مبلغ مذکور قابل تغییر مجدد نم یباشد. مشمول میتواند با در اختیار داشتن این قبض و شناسه پرداخت آ ن معادل مبلغ انتخابی خود که در قبض پرداخت آن درج شده از طریق مراجعه به بانک ملی ایران، نسبت به پرداخت اقدام نماید.

سهام عدالت

(شکل ۱۶)

۱۰) در صفحه ورود شماره شبا بانکی (شکل ۱۷ )می توانید شماره شبا بانکی خود را (بدون IR) و همچنین شماره تلفن همراهی که به آن دسترسی کامل دارید را وارد نمایید. پس از ورود صحیح اطلاعات مذکور، کلید “تایید و ثبت اطلاعات در سامانه” را کلیک نمایید.(با ورود صحیح کد شبا بانکی، نام بانک عامل که شماره شبا بانکی مربوط به شماره حساب آن می باشد، به صورت خودکار در سامانه درج می گردد.)

سهام عدالت

(شکل ۱۷)

درصورتیکه شماره شبا بانکی یا تلفن همراه به صورت صحیح وارد نگردد، پیغام خطا مطابق زیر(شکل ۱۸ )نمایش داده می شود که در این حالت باید مجدداً اطلاعات مذکور به صورت صحیح وارد سامانه گردد.

سهام عدالت

(شکل ۱۸)

پس از ورود و ثبت اولیه اطلاعات به صورت صحیح و کامل، صفحه اعلام وضعیت شماره شبا بانک ی در سامان ه مانند شکل زیر(شکل ۱۹ ) نمایش داده خواهد شد و وضعیت تایید شماره شبا بانکی مشمول در سطر آخر این صفح ه قابل مشاهده است. مشمول می تواند پس از ۱۵ روز از تاریخ ثبت اولیه اطلاعات، با مراجعه به سامانه از نتیجه تایید یا عدم تایید شماره شبا بانکی خود در همین صفحه مطلع گردد.

سهام عدالت

(شکل ۱۹ )

پس از طی شدن مدت ۱۵ روزه مورد نظر و با مراجعه به سامانه در صفحه مذکور، در صورت یکه شماره شبا بانکی مورد تایید قرار گرفته باشد، پیام” تایید و ثبت نهایی شد.” ( شکل ۲۰ ) مشاهده می گردد.

سهام عدالت

( شکل ۲۰ )

در صورت عدم تایید شماره شبا بانکی، پیام “عدم تایید، نیازمند اصلاح و ثبت شماره شبا بانکی جدید” نمایا ن می گردد (شکل ۲۱ ). در این وضعیت لازم است مجدداً با کلیک بر روی کلید” ثبت شماره شبا بانکی جدید در سامانه” به صفحه ورود شماره شبا بانکی برای ورود اطلاعات وارد شوید.

سهام عدالت

( شکل ۲۱ )

  • پس از انجام مراحل فوق، کار شما با سامانه سهام عدالت به اتمام رسیده است و میتوانید صفحه مرورگر خود را ببندید و از سامانه خارج شوید.لازم به ذکر است سود سهام عدالت مشمول در آینده به شماره شبا بانکی تاییدشده واریز خواهد شد و نیاز به اقدام خاصی از سوی مشمول نم یباشد.
  • در صورتیکه قصد داشته باشید این مراحل را برای شماره ملی دیگری انجام دهید، لازم است مجدد اً مراحل فوق را از ابتدا در سامانه انجام دهید.

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه راهنمای استفاده از سهام عدالت : ثبت شماره شبا و پرداخت صورتحساب با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

برای ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت هنوز فرصت باقی است

زمانی برای ثبت شماره شبای حساب بانکی در سامانه سهام عدالت تعیین نشده است و مشمولان هنوز برای ثبت شماره شبای بانکی خود فرصت دارند. اگر مایل به ثبت شماره شبا و دریافت سود سهام خود می باشید همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون پیش شماره و کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید .

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ از اواخر فروردین ماه امسال این امکان در سامانه سهام عدالت بوجود آمده است تا مشمولان سهام عدالت با ثبت شماره شبای حساب بانکی خود در این سامانه، از سود سال مالی ۹۸ شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت در ماههای پیش‌رو بهره‌مند شوند. از این رو مهلت زمانی برای ثبت شماره شبای حساب بانکی در این سامانه تعیین نشده است و مشمولان سهام عدالت هنوز برای ثبت شماره شبای بانکی خود فرصت دارند.

 

تمدید مهلت تسویه باقیمانده بدهی اقساط مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه

مهلت تسویه باقیمانده بدهی اقساط مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ جلسه شورای اصل ۴۴ قانون اساسی صبح امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور و دیگر اعضا برگزار و مقرر شد مهلت تسویه باقیمانده بدهی اقساط مشمولان سهام عدالت به مدت یک ماه تمدید شود.
بر این اساس مشمولان سهام عدالت و بازماندگان متوفیان مشمول که تمایل به پرداخت باقیمانده اقساط سهام عدالت خود را دارند از تاریخ ۱۰ مهرماه ۹۸ و پس از بازگشایی مجدد سامانه سهام عدالت می‌توانند با تماس با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس نمایند و نسبت به تسویه مانده بدهی خود اقدام کنند. لازم به ذکر است مهلت پرداخت باقیمانده اقساط سهام عدالت شش ماه بوده است که با مصوبه فوق الذکر فقط به مدت یک ماه این فرصت تمدید می گردد.

 

سود سهام عدالت تا پایان سال در سه مرحله پرداخت می شود

رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفت: سود سهام عدالت تا پایان سال در سه مرحله پرداخت خواهد شد و در هر نوبت همه ۴۹ میلیون یکدفعه سود نمی گیرند بلکه مرحله به مرحله واریز سود صورت می گیرد.

پوری حسینی گفت: بعد از اتمام پرداخت سود سهام عدالت، برنامه ای برای ثبت نام  افراد جدید برای سهام عدالت و جامانده ها نداریم زیرا پاسخگویی به ۴۹ میلیون نفر بسیار سنگین است.  وی ادامه داد: شرکت ها سالی یکبار مجمع برگزار می کنند و سالی یکبار سود را مشخص می کنند. امسال بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان سود به افراد تعلق می گیرد و سال به سال میزان سود متغیر است و عملکرد سال آینده مشخص نیست.

راهنمای استفاده از سهام عدالت : ثبت شماره شبا و پرداخت صورتحساب

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه راهنمای استفاده از سهام عدالت : ثبت شماره شبا و پرداخت صورتحساب

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1400/1/27

شنبه

1400/1/28

یکشنبه

1400/1/29

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید