معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی

رشته بازرگانی علمی کاربردی

رشته رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور با هدف انتقال دانش آکادمیک و مفید برای بهبود مهارتهای مورد نیاز بخش کسب و کار اجتماع طراحی و سازماندهی شده است . رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور هر ساله با نام مدیریت بازرگانی جذب دانشجو میکند . رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور با ارائه دادن مجموعه بزرگی از راهکارهای مدرن حوزه کسب و کار در بخش خصوصی و دولتی مشغول بکار است . در رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان میتوانند در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تحصیل کنند . در متون بعد در مورد جزئیات رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور بیشتر میخوانیم .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور مقطع کاردانی در چهار گرایش : مدیریت کسب و کار ، بازاریابی ، حسابداری مالی و امور بیمه امکان پذیر است . ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز گرایش های مختلفی از جمله : بیمه اموال ، مدیریت تجاری سازی ، مدیریت بازاریابی و حسابداری مالی و …را دارد . برای ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور داوطلبان تنها در مردادماه برای ترم مهر و در دیماه برای ترم بهمن فرصت دارند . ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور ملزم به پرداخت هزینه است .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور تنها دارا بودن مدرک دیپلم است البته از شرایط ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته مدرک کاردانی همین رشته است . از مهمترین شرایط ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور همانطور که از آن مطلع هستید پرداخت شهریه است که میزان آن نسبت به همین رشته در سایر دانشگاه ها کمتر است . برای اطلاع از سایر شرایط ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میتوانید به نزدیک ترین دانشگاه علمی کاربردی محل زندگی خود مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی

شهریه رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور از مهمترین دغدغه های متقاضیان این رشته است . از آنجا که رشته بازرگان رشته پرطرفداری است امکان پذیرش دانشجو بدون کنکور و شهریه با هم در آن وجود ندارد و پرداخت شهریه رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور برای ادامه تحصیل ضروری است . شهریه رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به تعداد واحد ها در هر ترم متفاوت است . شما متقاضیان این رشته باید بدانید که شهریه رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور هر ساله ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش مبلغ دارد و باید از قیمت به روز آن مطلع باشید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در تمامی گرایش های گفته شده در پیش در شهر تهران دانشجو میپذیرد . رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با هدف مدیریت کسب و کارها و هماهنگی چرخه کار با سازمان های جهانی دانشجویانی متخصص و ماهر در حوزه مدیریت ، بازاریابی و حسابداری تربیت میکند . رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در شهر تهران در شش رشته کارشناسی و چهار رشته مقطع کاردانی زیر نظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری مشغول بکار است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


نکات مهمی که دانشجویان متقاضی رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور باید بدانند

رشته بازرگانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در قالب ارائه بهترین خدمات آموزشی آن هم با کیفیتی در سطح جهانی جذب دانشجو میکند . برای یک اقتصاد پیشرو ما نیاز به افراد تحصیل کرده در رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور داریم . شما متقاضیان تحصیلات آکادمیک بدون کنکور میتوانید برای اطلاع از انتخاب رشته کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و هرگونه مشاوره تحصیلی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نماید . این مرکز با هدف کمک به شما و پاسخ به پرسش های شما عزیزان در خصوص ادامه تحصیل در دانشگاه دلخواهتان دایر شده است .


بیشتر بخوانید: ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته بازرگانی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته بازرگانی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته بازرگانی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته بازرگانی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته بازرگانی علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1399/12/9

یکشنبه

1399/12/10

دوشنبه

1399/12/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید