معرفی و ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور در این دانشگاه امکان تحصیل در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را نیز دارد . رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور در گرایشهای بهداشت خانواده ، بهداشت عمومی ، بهداشت حرفه ای و بهداشت محیط تدریس میشود . در رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور پذیرش صرفا با سابقه ی تحصیلی و بدون کنکور است . رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور شاخه ای از علوم پزشکی است که با سلامت انسان و محیط یا گیاه و حیوان در ارتباط است . رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور جهت کمک به حفظ سلامت جامعه انسانی طراحی شده است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است و تنها با ارائه سابقه تحصیلی مورد نیاز امکان پذیر است . برای ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور داوطلبین تنها نیازمند ارائه مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید یا چهارساله نظام قدیم هستند . ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از متقاضیان که امکان شرکت در کنکور و کلاس های حضوری را ندارند در دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر است . ثبت نام رشته بهداشت دانشگاه علمی کاربردی خارج از مهلت اعلام شده در سایت سازمان سنجش امکان پذیر نمیباشد .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بسیار آسانتر از سایر دانشگاه هاست زیرااین دانشگاه در هیچ رشته و مقطعی کنکور برگزار نمیکند از مهمترین شرایط ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت شهریه و ارائه مدارک و سابقه تحصیلی در مهلت مندرج در سایت دانشگاه است . از مهمترین شرایط ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور علاقمندی به رشته های پیراپزشکی است زیرا این رشته زیرنظر وزارت بهداشت است . جزئیات شرایط ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور را از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه بپرسید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی

شهریه رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور شامل دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر است . شهریه ثابت در این دانشگاه با گذشت ترم ها تغییر نمیکند اما سالانه ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش قیمت دارد . شهریه رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور در بخش شهریه متغیر با توجه به واحد های برداشته شده در ترم برای دانشجو متفاوت است . شهریه رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور از دانشگاه های غیردولتی دیگر و دانشگاه آزاد کمتر است . شما میتوانید برای اطلاع دقیق از شهریه رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور به نزدیکترین واحد دانشگاهی محل زندگی خود مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


رشته بهداشت در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بهداشت در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور مقصد تعداد زیادی از دانشجویان است . رشته بهداشت در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور دانشجو میپذیرد و هدفش تربیت افراد متخصص در زمینه بهداشت و ایجاد بستره مناسب بهداشت در سراسر کشور حتی نقاط دور افتاده است . رشته بهداشت در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در راستای کمک به افراد متقاضی این رشته که شرایط شرکت در کنکور را ندارند طراحی و ارائه شده است . برای اطلاع از شرایط پذیرش رشته بهداشت در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به سایت این دانشگاه مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


نکات مهمی که شما عزیزان در مورد آینده شغلی رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور باید بدانید

دانشجویان فارغ التحصیل رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور نقش های متفاوتی از قبیل نقش آموزشی ، نقش مراقبتی ، نقش نقش پژوهشی ، نقش اجرایی و پیشگیرانه را در اجتماع ایفا میکنند ، این امر باعث رقم خوردن بستره شغلی مناسب و درآمدزا ومورد نیاز جامعه برای آنان میشود . برای اطلاع از سایر جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته کنکور و بطورکل هرگونه مشاوره تحصیلی شما عزیزان میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نموده و از راهنمایی های متخصصان ما در مورد آنچه از تحصیل در دانشگاه های کشور میخواهید بدانید بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته بهداشت دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته بهداشت علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته بهداشت دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته بهداشت علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 10 نظر:
 1. درچه شهرهایی رشته بهداشت عمومی بصورت بدون کنکوردردانشگاه علمی کاربردی پذیرش دارند

 2. سلام من دیپلم ادبیات و پیش دانشگاهی ادبیات دارم میتونم رشته بهداشت عمومی دانشگاه علمی کاربردی برم؟

 3. سلام من کاردانی بهداشت مدارس دانشگاه ازاد خوندم میتونم برای کارشناسی ناپویسته بهداشت علمی کاربردی ادامه بدم؟

 4. آیا میتوان از فوق دیپلم بهداشت در علمی کاربردی وارد رشته بهداشت محیط در دانشگاه های آزاد شد

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

سه شنبه

1400/7/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید