خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی معرفی رشته مددکاری بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

معرفی رشته مددکاری بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:48 ب.ظ
0
2,245
مددکاری بدون کنکور

برای مشاوره در زمینه معرفی رشته مددکاری بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

معرفی رشته مددکاری بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی
میانگین 5 رای از تعداد 3

یکی از رشته هایی که بدون کنکور می توانید در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوید ؛ رشته مددکاری است . که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت ، کلیه دانش آموختگان تا مدرک دیپلم می توانند جهت ورود به این دانشگاه و در رشته مورد نظر خود اقدام فرمایند .

معرفی رشته مددکاری :

وقتي سخن از مددكاري مي‌شود بسياري از افراد به ياد زندان‌ها يا پرورشگاه‌ها مي‌افتند كه در آنجا افرادي به نام مددكار در دفتر يا واحد مددكاري فعاليت مي‌كنند. اما حرفه مددكاري به فعاليت در دو مكان فوق محدود نمي‌شود. بلكه مددكاري اجتماعي، يكي از رشته‌هاي كاربردي است كه فارغ‌التحصيل آن بايد بتواند در مراكز مختلف با استفاده از روش‌ها و تكنيك‌هايي كه آموزش ديده است، وارد زندگي انسان‌هايي شود كه به هر دليل اجتماعي، اقتصادي، فرهنگي و خانوادگي دچار مشكل بوده و نمي‌توانند مشكل خود را به تنهايي حل كنند يا منشأ مشكل خويش را تشخيص بدهند.

در واقع اين افراد مي‌توانند به ياري مددكار مشكل خويش را شناخته وحل نمايند. بنابراين اگر بخواهيم اين رشته را به طور خلاصه معرفي كنيم، بايد بگوييم كه هدف رشته مددكاري اين است كه به افراد نيازمند به خدمات اجتماعي كمك كند تا خود را بيابند، مشكل خويش را بشناسند و سپس راه حل آن را پيدا كنند.

گرایش های رشته مددکاری در دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کاردانی

كارداني حرفهاي مددكاري اجتماعي – اورژانس اجتماعي، كارداني حرفهاي مددكاري اجتماعي – مددكاري خانواده، كارداني حرفهاي مددكاري اجتماعي – مددكاري كودك، كارداني حرفهاي مددكاري اجتماعي – مراقبت سالمندان،

گرایش های رشته مددکاری در دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی

کاارشناسي حرفه اي مددكاري اجتماعي – خانواده، كارشناسي حرفه اي مددكاري اجتمـاعي – كودك، كارشناسي حرفه اي مددكاري اجتماعي – مراكز اورژانس اجتماعي،

 

چارت درسی کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی

مددکاری بدون کنکور

 

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص مددکاری بدون کنکور یا سایر رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، آزاد اسلامی ، پیام نور و موسسات غیر انتفاعی ( نظیر : حقوق ؛ حسابداری ؛ معماری و…) و شرایط ورود به دانشگاه ها بدون آزمون و بدون کنکور و فقط طبق سوابق تحصیلی با داشتن دیپلم ؛ هم اکنون می توانید  9099072068 تماس حاصل فرمایید هم چنین در صورت عدم امکان برقراری ارتباط به بخش آنلاین مراجعه نمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…