خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی رشته های مورد تایید مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

رشته های مورد تایید مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

بروزرسانی شده نوامبر 18, 2017 7:42 ب.ظ
0
41
دکتری دانشگاه آزاد
رشته های مورد تایید مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی
میانگین 5 رای از تعداد 2

رشته های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی که مورد تایید وزارت علوم می باشد ٬ اعلام شد! ۲ هزار و ۲۶۹ رشته در مقطع دکتری اعلام شده است ٬ جزییات این خبر در ادامه آمده است .

ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷

اکنون که در آستانه ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷  به سر می بریم ٬ لیست رشته های مورد تایید وزارت علوم در مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شده است ٬ همچنین مدارک مورد تایید مقطع دکتری را نیز می توانید در این مطلب دنبال فرمایید .

 

دکتری دانشگاه آزاد اسلامی

مرجع تصویبی برای یک هزار و ۱۶۲ رشته دکتری دانشگاه آزاد اعلام نشده است

از مجموع ۲ هزار و ۲۶۹ رشته دوره دکتری دانشگاه آزاد که مورد تایید دفتر گسترش وزارت علوم است، مرجع تصویب ۸۴ رشته شورای عالی انقلاب فرهنگی، ۴۳۸ رشته قطعی، ۷۵ رشته کمیته ارزیابی، ۵۰۹ رشته یکبار پذیرش و یک هزار و ۱۶۲ رشته بدون مرجع تصویب اعلام شده است. همچنین از مجموع ۲ هزار و ۲۶۹ رشته دوره دکتری دانشگاه آزاد مورد تایید دفتر گسترش وزارت علوم، پذیرش ۳۲۷ رشته فقط برای سال ۹۵ و ۹۶ عنوان شده است.

بیش از نیمی از رشته های دکتری دانشگاه آزاد در گروه علوم انسانی

براساس این گزارش، از مجموع ۲ هزار و ۲۶۹ رشته مورد تایید، ۴۷ رشته در گروه دامپزشکی، یک رشته در گروه زبان، یک هزار و ۱۱۵ رشته در گروه علوم انسانی، ۳۴۰ رشته در گروه علوم پایه، ۴۱۴ رشته در گروه فنی مهندسی، ۲ رشته در گروه کشاورزی، ۲۴۸ رشته در گروه کشاورزی و منابع طبیعی  و ۶۵ رشته در گروه هنر و معماری قرار دارند همچنین در فایل وزارت علوم، یک هزار و ۵۱۴ رشته دانشگاه آزاد تحت عنوان دکتری برای اخذ مجوز معرفی شده است.

مشاوره تلفنی

متقاضیان می توانند برای اطلاع از رشته های دکتری دانشگاه آزاد اسلامی که مورد تایید دفتر گسترش وزارت علوم است می توانند همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایند .

منبع خبر : mehrnews
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…