معرفی و ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های پر طرفدار گروه فرهنگ و هنر میباشد که بهترین فرصت را برای افراد علاقه مند به موسیقی که در انتخاب رشته کنکور موفق به ورود به این رشته نشده اند را ایجاد میکند چرا که پذیرش این رشته در دو مرحله آزمون عملی و تئوری صورت میگیرد . از دیرباز موسیقی در هر جامعه ای جزئی از فرهنگ بوده و بخشی جدایی ناپذیر از زندگی مردم . تاثیر موسیقی بر روح و جان آدمی آنگاه که اصولی و حرفه ای نواخته شود انکار ناپذیر است موسیقی بخشی از تاریخچه هر قوم و ملتی است از این رو رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور اهمیت خود را نشان میدهد .

تربیت افراد به صورت حرفه ای با ساز های مختلف چه سنتی و چه مدرن ، آشنایی با اصول و قواعد آهنگسازی و شناخت صحیح و حرفه ای آواز از اهداف تدریس رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور میباشد . رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور که میتوان گفت پر مخاطب ترین و رقابت برانگیز ترین رشته ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در گروه هنر است در دو مقطع کاردانی و کارشناسی نا پیوسته تدریس میشود که در مجموع در گریاش های مختلفی مانند نوازندگی ساز ایرانی ، رهبری ارکستر ، نوازندگی ساز کلاسیک و . . . ارائه میشود .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته موسیقی دانشگاه علمی کابردی به شکل کاملا محسوسی آسان تر ار ورود به این رشته از طریق کنکور هنر و گذراندن دو مرحله آزمون است و همین امر سبب جذب دانشجوی موسیقی در این دانشگاه است . ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته که از طریق سایت سازمان سنج و در دو نیمه مهر ماه و بهمن ماه صورت میگیرد امکان آموزش آکادمیک در این رشته را برای عموم علاقه مندان فراهم آورده و قطعا آموزش آکادمیک از دوره های آموزش آزاد حرفه ای تر و تخصصی تر برگزار میشود .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور با سایر مراکز آموزشی قابل مقایسه نمیباشد چرا که به طور کل هدف این مرکز آموزشی امکان ادامه تحصیل برای عموم مردم و ارتقا سطح علمی فرهنگی جامعه است . پس شرایط ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور نیز صرفا بر اساس سوابق تحصیلی است و داشتن مدرک دیپلم با معدل حداقل و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از موارد اصلی این شرایط میباشد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی

شهریه رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته موسیقی دانشگاه علمی کابردی جدای از شهریه ثابت ممکن است بیشتر از برخی از رشته ها باشد چرا که واحد های عملی این رشته و هزینه های آن ها قابل توجه است . علاوه بر این در کنار شهریه رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور هزینه های جانبی دیگری مانند خرید آلات موسیقی نیز وجود دارد با یک مشاوره تحصیلی میتوانید از کلیات هزینه این رشته با خبر شوید مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند راهنمایی لازم را در این زمینه به شما بدهد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته موسیقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته موسیقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور راهی مناسب برای فراگیری موسیقی به صورت اصولی و تخصصی می باشد . ماهیت این رشته به گونه ایست که رقابت حتی در مقاطع پایین آن بالا است و موفقیت شما بیش از هر چیزی در گرو تلاش ، تمرین و علاقه خود شما است . امروزه که شاهد پیشرفت روز افزون دنیای موسیقی در سبک های مختلف هستیم و این هنر چنان جای خود را در زندگی مردم پیدا کرده است و به یک صنعت تبدیل شده که توقف یا اشباع آن بی معنا است و افراد با استعداد و علاقه مند میتوانند به سرعت راه درامد و مسیر پیشرفت خود را پیدا کنند . فارغ التحصیل رشته موسیقی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال در ارکستر های متخلف به عنوان رهبر ارکستر ، فعالیت در استدیو های ضبط ، کلاس های آموزش موسیقی ، عضویت در گروه های موسیقی ، فعالیت در صدا و سیما به عنوان آهنگساز و . . . را ایجاد میکند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


روش پذیرش دانشجو در رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته موسیقی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته موسیقی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته موسیقی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته موسیقی علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1400/1/31

چهارشنبه

1400/2/1

پنجشنبه

1400/2/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید