معرفی و ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور از جمله رشته های قابل تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی میباشد که ممکن است برای برخی نا آشنا باشد . قبل از معرفی رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور لازم است تعریف کوتاهی از ناوبری هوایی ارائه دهیم . به علمی که بتواند یک بالگرد چه نظامی چه غیر نظامی را بدون گم شدن از مسیر اصلی و طبق قوانین و مقررات و با حفظ امنیت سرنشینان از جایی به جایی دیگر هدایت و کنترل کند ناوبری هوایی بالگرد میگویند . رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور نیز در راستای اهداف سازمان هواپیمایی کشور تدوین شده است . هدف رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور تعلیم افرادی است که متخصص کنترل ، تعمیر و نگهداری سیستم ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد باشند . رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور به دو صورت ترمی و پودمانی ارائه میشود . برای مشاوره تحصیلی در مورد رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید از مرکز مشاوره تحصیلی آویژه کمک بگیرید .


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور و تدریس این رشته در همین چندسال اخیر در دانشگاه علمی کاربردی به تصویب رسید . ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور فرصتی دیگر پیش روی علاقه مندان به رشته های صنعت هواپیمایی که در کنکور سراسری موفق به قبولی نشده اند قرار داده است . ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال در تمامی سازمان های مرتبط با صنعت هواپیمایی مانند شرکت های هواپیمایی و فرود گاه ها و . . . را برای فارغ التحصیلان این رشته فراهم آورده است برای کسب اطلاعات دقیق ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور و پاسخ گویی به سوالات خود در خصوص مقاطع ثبت نام ، مراحل ثبت نام ، شرایط ثبت نام و زمان دقیق ثبت نام میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل فرمایید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


شرایط ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن مدرک دیپلم با معدل مقبول است ، مورد دوم از شرایط ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور داشتن شرایط عمومی و اختصاصی مذکور است . از دیگر شرایط ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور توانایی و تناسب جسمی با این رشته است . شرایط وظیفه عمومی نیز از دیگر شرایط ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی

شهریه رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور نیز همانند سایر رشته های این دانشگاه است . شهریه رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور نیز به دو صورت ثابت و متغیر و تابع نحوه انتخاب واحد دانشجو است . همچین در صورت واجد الشرایط بودن برای پرداخت شهریه رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید از تسهیلات رفاهی دانشگاه بهره مند شوید . برای اطلاع دقیق از شهریه رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید با مراکز مشاوره تحصیلی تماس بگیرید .

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


رشته ناوبری هوایی بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته ناوبری هوایی بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور یکی از زیر شاخه های رشته هوانوردی است رشته ناوبری هوایی بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور متناسب برای افرادی است که زمینه ریاضی و زبان قویی را دارند چرا که بیشتر دروس به زبان انگلیسی تدریس میشوند . رشته ناوبری هوایی بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور راهی جدید برای افرادی که در انتخاب رشته کنکور موفق به قبولی در این رشته نشده اند را باز کرده است . رشته ناوبری هوایی بالگرد دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با تربیت نیروی متخصص در این زمینه گامی در جهت استقلال صنعت هواپیمایی کشور برداشته است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته ناوبری هوایی بالگرد دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته ناوبری هوایی بالگرد دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته ناوبری هوایی بالگرد علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

سه شنبه

1400/1/31

چهارشنبه

1400/2/1

پنجشنبه

1400/2/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید