معرفی و ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور
به اشتراک بگذارید

رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور از سری رشته های گروره فرهنگ و هنر میباشد که هر ساله طرفداران بسیاری را در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به خود جذب میکند . نوازندگی و موسیقی جزء جدایی ناپذیر فرهنگ یک ملت و علاقه ای عامه در بین مردم است و کسی را نمیتوان یافت که به ساز و آواز علاقه ای نداشته باشد و جدای از این ها تاثیر ساز در فرهنگ و بر روح و روان آدمی اهمیت رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور را برای ما توجیه میکند ، رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور با گرایش های نوازندگی ساز ایرانی و نوازندگی ساز جهانی ارائه میشود تا خلاء های ناشی از نبود آموزش آکادمیک و مبانی نظری موسیقی را جبران کند ، چرا که در بیشتر مواقع آموزش نوازندگی با هر سازی به صرف نواختن آن ختم میشود و جنبه عملی آن مد نظر است از این رو ما نوازندگان بیشماری را داریم که موسیقی دان و موسیقی شناس نیستند دانشجوریان در رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور با مباحثی همچون آشنایی با تاریخ موسیقی ایران و جهان ، آشنایی با رهبری ارکستر ، آواز گروهی اجرا ، آواز گروهی تنفس و . . . آشنا میشوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور بهترین فرصت برای افرادی است که در انتخاب رشته کنکور خود نتوانسته اند از فیلتر های کنکور هنر برای پذیرش در این رشته عبور کنند همچنین ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور برای افرادی که به صورت تجبری به نواختن مشغول هستند این امکان را میدهد که با تحصیل در این رشته مبانی نظری را فراگیرند و از یک نوازنده تجربی به یک موسیقی دان تبدیل شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور از پذیرش این رشته در کنکور که به واسطه آزمون تئوری و عملی میباشد بسیار راحت تر است از این رو فرصت برای علاقه مندان به ساز مهیا است . داشتن مدرک دیپلم و معدل کافی و شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میباشد .


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی

شهریه رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر رشته های گروه هنر چون واحد های تخصصی عملی بیشتری دارند ممکن از است بیشتر از برخی رشته های دیگر باشد و همانطور که مشخص است برایند شهریه ثابت و شهریه متغییر در هر ترم تعیین کننده نهایی میباشد . همچنین این رشته هزینه های جانبی خاص خود را نیز به همراه دارد پس شما به یک مشاوره تحصیلی نیازمند هستید تا از شهریه رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور و سایر هزینه های این رشته آگاه شوید از این رو مرکز مشاوره تحصیلی آویژه میتواند شمار را از جزییات هزینه واحد های این رشته مطلع سازد .


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


رشته نوازندگی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته نوازندگی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با این هدف تدوین شده است که افراد را با همه ی جوانب ، فلسفه ، تاریخ و به طور کل سواد موسیقی آشنا کند تا در عرصه وسیع موسیقی فقط یک نوازنده ساده نباشند و بتوانند با شناخت عمیق موسیقی یک صاحب نظر باشند . دانشجویان فارغ التحصیل رشته نوازندگی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با کسب مهارت و علم کافی در این رشته به سرعت میتوانند مسیر پیشرفت خود را پیدا کنند این افراد میتوانند در گروه های مختلف عضو شوند و در ساز تخصصی خود نوازندگی کنند ، در انواع کلاس ها یا نهاد های آموزشی به عنوان دستیار یا آموزشگر مشغول به تدریس شوند و در کل در هر مکانی که به نوازندگی و ساز مرتبط است مشغول به فعالیت شوند .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


روش پذیرش دانشجو در رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


مدارک لازم برای ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته نوازندگی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته نوازندگی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته نوازندگی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته نوازندگی علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

9099072068 از سراسر ایران