خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانشگاهی رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور

رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور

بروزرسانی شده آگوست 3, 2018 10:12 ق.ظ
1
894
پزشکی بدون کنکور

برای مشاوره در زمینه رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور
به این مطلب امتیاز دهید

چرا پزشکی و پزاپزشکی بدون کنکور ؟

پزشکی بدون کنکور” بدون شک پرطرفدار ترین رشته ای که داوطلبان تحصیل در دانشگاه متقاضی ورود به آن هستند، رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند و متناسب با اینکه تعداد افراد متقاضی بسیار بیشتر از ظرفیت دانشگاه ها است، قبولی از طریق کنکور سراسری را در این دانشگاه ها سخت می کند و علاوه بر آن شاید شما هم زیاد میانه خوبی با کنکور نداشته باشید.

از طرفی سخت شدن قبولی در رشته های خوب و پرطرفدار افراد را وسوسه می کند که بدون کنکور در این رشته ها تحصیل کنند. همواره رشته های گروه پزشکی و پیرا پزشکی به دلیل درآمد بالا و نیز بالا بودن سطح اجتماعی رشته از طرفداران زیادی برخوردار بوده است.

Related image

آیا دانشگاه های پردیس خودگردان، پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور پذیرش می کنند ؟

آیا راه دیگری هم برای شما وجود دارد؟ یا رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور در مراکزی مثل پردیس های خودگردان ارایه می شوند؟

البته پردیس های خودگردان هم هزینه های بسیار زیادی را برای تحصیل شما طلب می کنند که پرداخت آن برای خیلی ها ممکن نیست یا به هر دلیلی نمی خواهند چنین مبالغ هنگفتی را برای تحصیل بپردازند.

پردیس های خودگردان ( بین الملل ) شرایط خاص و ویژه ای را برای پذیرش دانشجویان دارند و با توجه به اینکه مدرک این دانشگاه ها با مدارک دانشگاه های علوم پزشکی تفاوتی ندارد، در طی سال های اخیر طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

این دانشگاه ها در واقع وابسته به دانشگاه های دولتی هستند. برای مثال دانشگاه پردیس بین الملل دانشگاه تهران زیر شاخه دانشگاه تهران است. مدرکی در نهایت در این دانشگاه ها کسب می کنید دقیقا همان مدرک اصلی دانشگاه سراسری مربوطه است.

Image result for ‫پردیس خودگردان‬‎

مثلا مدرکی که در نهایت از دانشگاه پردیس بین الملل تهران دریافت می کنید، همان مدرکی است که دانشجویان از خود دانشگاه تهران اخذ می کنند. جالب توجه است اساتید این دانشگاه ها هم دقیقا اساتید دانشگاه سراسری مربوطه هستند. مدرک دندانپزشکی که به شما اعطا می شود هیچگونه مهری مبنی بر اینکه این مدرک از پردیس بین الملل کسب شده ندارد. ورود به این دانشگاه ها شرایط به خصوصی دارد.

شما می توانید جهت آگاهی از شرایط احتمالی پذیرش رشته های بدون کنکور گروه پزشکی و پیراپزشکی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

دانشگاه آزاد چطور ؟

در زیر بررسی خواهیم کرد که آیا شایعاتی که در خصوص دندانپزشکی بدون کنکور در برخی از واحد های دانشگاه آزاد است، تا چه اندازه صحت دارد ؟

دانشگاه های آزاد هرساله رشته هایی را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد و همچنین هرساله بر تعداد این رشته ها افزوده می شود.

رشته هایی که بازار کار قابل قبولی دارند هم توسط دانشگاه آزاد اسلامی به صورت بدون کنکور ارائه شده است. پس احتمال دارد که رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی هم به صورت بدون کنکور ارائه شود.

کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد

قطعا در صورت ارائه با شرایط بخصوصی روبه رو هستید. پس می توان علاوه بر احتمال پذیرش در دانشگاه های پردیس خودگردان یکی از گزینه ها برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور را دانشگاه آزاد نیز در نظر گرفت

فراخوان ثبت نام بدون کنکور در زمان های بخصوصی اعلام می شود پس منتظر بمانید!

درباره دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور اطلاعاتی دارید ؟

دانشگاه جامع علمی کاربردی دارای بیش از هفتصد واحد دانشگاهی در کل کشور است که در طی سال های اخیر رشته های زیادی را به لیست رشته های جذاب خود افزوده است.

در این دانشگاه ابتدا دوره دوساله کاردانی و سپس دوره کاردانی به کارشناسی ارایه می شود و دانشجویان باید برای اخذ مدرک لیسانس در دو دوره دو ساله به تحصیل بپردازند.

کاردانی بدون کنکور


دانشگاه علمی کاربردی
معمولا اسم رشته ها را تغییر می دهد، بعنوان مثال از رشته ی مدیریت بازرگانی با نام مدیریت کسب و کارهای کوچک نام می کند و به بیان دیگر واحد های درسی ارایه شده در این دانشگاه با سایر دانشگاه های زیر مجموعه وزرات علوم کمی متفاوت بوده و علت آن هم تاکید این دانشگاه بر کسب مهارت است.

به عنوان مثال رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد با نام کاردانی سلامت دارویاری که غالبا داوطلبان کنکور سراسری که به هر دلیلی در کنکور موفق نبوده از این رشته غافل هستند و اطلاعات چندانی درباره آن ندارند.

جالب اینجاست که بدانید رشته کاردانی دارویاری در بیش از ۲۰ واحد دانشگاهی در سراسر ایران ارایه می شود که می توانید برای اطلاعات بیشتر درباره این رشته به مقاله معرفی رشته داروسازی هم سر بزنید.

مشاوره رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور

کارشناسان تحصیلی مرکز مشاوره آویژه دانش، با بیش از چندین سال تجربه حرفه ای در زمینه ی مشاوره تحصیلی همه روزه آماده پاسخگویی به شما عزیزان در سراسر ایران هستند.

انتخاب از بین دانشگاه های ذکر شده و همچنین سایر گزینه های پیشنهادی برای ادامه تحصیل در رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی از جمله خدماتی است که مشاوران تحصیلی آویژه دانش به شما ارایه می دهند.

شما می توانید جهت ارتباط با برترین مشاوران تحصیلی کشور در مرکز مشاوره آویژه دانش از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد و یا پیش شماره از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل  با شماره 9099072068 تماس حاصل نمایید.

لطفا در صورت شنیدن صدای بوق اشغال، مجددا تماس بگیرید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در دانشگاهی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…