روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

چند نکته مهم در مورد تحصیل بدون کنکور
به اشتراک بگذارید

روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه های متفاوت  دانشجو میگیرد .  شرایط  پذیرش روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور مانند سایر رشته های دیگر و بدون کنکور میباشد . در رشته های بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد میتوان از هر رشته ای ثبت نام کرد و برای ثبت نام در مقطع کارشناسی باید مدرک پیش دانشگاهی داشت . یکی از شرایط پذیرش روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد داشتن مدرک دیپلم با معدل حد نصاب برای دانشجو است . رشته های تحصیلی ریاضی و علوم انسانی و معارف اسلامی و تجربی جز رشته هایی هستند که قبولی آنها در این رشته ساده است . گرایش رشته های روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکوردر مقطع کارشناسی شامل گرایش بالینی و آموزش کودکان استثنائی میباشد . در روانشناسی دانشگاه آزاد به دلیل تعداد زیاد دانشگاه هایی که رشته های روانشناسی ارائه میکنند قبولی به راحتی میسر میشود .

چند نکته مهم در مورد تحصیل بدون کنکور

همانطور که در گذشته به آن اشاره شد تحصیل بدون کنکور یک روش عالی برای بدست آوردن تحصیلات آکادمیک برای افرادی است که امکان تحصیل با کنکور و در کلاس های روزانه را ندارند . اما نکته مهم این است که این دانشگاه ها معمولا برای ثبت نام بدون کنکور متقاضیان در هر ترم تحصیلی شهریه مقرر کرده اند . شهریه تحصیل در این دانشگاه ها بستگی به واحد های اخذ شده از سوی دانشجو دارد و در هر ورودی دچار نوسانات قیمت است . اما باز هم یک راه بسیار خوب برای پیشرفت مخصوصا در زمینه کاری و پیدا کردن مهارت است و هیچ کس از این نکته بسیار مهم غافل نیست .


بیشتر بخوانید:  ثبت نام رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد 


   روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد هرساله اقدام به جذب دانشجو میکند . با توجه  به  نیاز جامعه به رشته های روانشناسی این رشته جز رشته های پرمتقاضی میباشد . دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو میکند . هرساله دفترچه های مختلف روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد به دانشگاه های متفاوت کشور عرضه میشود . در سال های اخیر دانشگاه آزاد شرایط پذیرش دانشجو دررشته های روانشناسی براساس معدل را حذف کرده است و شرایط ورود را برای داوطلب آسان تر کرده است . افرادی  که مدرک تحصیلی آنها ریاضی و تجربی و انسانی است میتوانند در رشته های روانشناسی شرکت کنند . روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد درمقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکتری به صورت بدون آزمون و فقط برای دانشجویانی که جزاستعداد درخشان هستند امکان پذیراست . لیست رشته های روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد دردفترچه ثبت نام قید شده است .

   روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


 ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد  بدون کنکور

ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور مانند سایر رشته های بدون کنکوردانشگاه آزاد میباشد. ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد مانند سایر رشته های دانشگاههای آزاد در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه انجام میشود و دفترچه ثبت نام به صورت اینترنتی ارائه میشود .  پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی  است . دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی پیوسته روانشناسی اقدام به پذیرش دانشجو میکند ، دانشگاه آزاد مانند سایر دانشگاههای دیگر کشور در هر مقطع تحصیلی  آیین نامه های خود را درمورد پذیرش دانشجو دارد . برای ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد داوطلبان میتوانند از هر رشته ای شرکت کنند . دفترچه ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی است و برای دریافت دفترچه به سامانه سنجش کشور مراجعه کنید . البته مهم است بدانید این دفترچه تمام اطلاعات دانشگاه را در خود جای داده است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد


شرایط ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد مانند سایر رشته های دیگر دانشگاه آزاد است  و هرساله دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون دانشجو میپذیرد . شرایط ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد بدین صورت است که بدون آزمون و براساس شرط معدل میباشد و در سال در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه صورت میگیرد . ثبت نام بدین صورت است که برای ورودی نیمسال اول میبایست در اواخر مرداد ماه و برای ورودی نیمسال دوم در اواخر آذر ماه اقدام به ثبت نام کرد . شرایط  ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی  به دو دسته تقسیم میشود : کارشناسی پیوسته وکارشناسی ناپیوسته ، برای متقاضیان رشته کارشناسی پیوسته روانشناسی بدون کنکور نیاز به دیپلم ۴ سال نظام قدیم و مدرک پیش دانشگاهی دارد و کسانی که دیپلم فنی وحرفه ای یا کاردانش دارند نمیتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته شرکت کنند .

نکاتی در مورد رشته روانشناسی بدون کنکور در دانشگاه های مختلف کشور

پذیرش دانشجو در رشته روانشناسی به صورت بدون کنکور میباشد . دفترچه ثبت نام بدون کنکور در مردادماه اعلام میشود و ملاک پذیرش در این رشته معدل دیپلم میباشد ، در دانشگاه های غیرانتفاعی پذیرش دانشجو براساس شرط معدل است و با پرداخت شهریه میتوانید به ادامه تحصیل خود بپردازید ، و اما درمورد دانشگاه علمی کاربردی میتوان گفت این دانشگاه متاسفانه اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور در رشته روانشناسی نمیکند . روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع بالاتر کارشناسی ارشد و دکتری به صورت بدون آزمون و فقط برای دانشجویانی که جز استعداد درخشان هستند امکان پذیراست . لیست رشته های روانشناسی دانشگاه آزاد شامل : روانشناسی تربیتی ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی و آموزش کودکان استثنائی ، روانشناسی عمومی  ، روانشناسی بالینی ـ خانواده ، روانشناسی شخصیت ، روانشناسی اسلامی ، روانشناسی  صنعتی وسازمانی است و دیگر جزئیات ان در دفترچه ثبت نام موجود است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد


تاریخ ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

تاریخ ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور در دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد قید شده است . تاریخ شروع ثبت نام در دانشگاه آزاد بهمن ماه  از ۳۰ دی شروع شده و تا ۱۳ بهمن ماه ادامه دارد و براساس سوابق تحصیلی صورت میگیرد . تاریخ ثبت نام بدون کنکور روانشناسی دانشگاه آزاد در دو بازه زمانی صورت میگیرد . زمان ثبت نام کاردانی  پیوسته و کارشناسی پیوسته  بدون کنکوربه ترتیب ۲۷ مرداد ماه و ۲۱ مرداد ماه و کاردانی نا پیوسته و کارشناسی نا پیوسته ۲۸ مرداد ماه میباشد . کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در زمان  مقررشده باید به سامانه سازمان سنجش مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند و مهلت ثبت نام یک الی دو هفته طول میکشد . این مهلت معمولا به میزان صلاح دید مدیران تمدید میشود اما تمدید آن در هر سال تحصیلی برای دانشجویان قطعی نیست .

تاریخ ثبت نام روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور


بیشتر بخوانید: مشاوره تحصیلی


 دانشگاه بدون کنکور

دانشگاه بدون کنکور برای تمامی داوطلبان امکان  ادامه تحصیل را فراهم آورده و در تمامی مقاطع کاردانی و کارشناسی  و کارشناسی ارشد و همچنین دکتری در تمامی رشته ها دانشجو میپذیرد و البته مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تنها شامل دانشجویان استعداد های درخشان است . بیش از ۸۵ درصد ظرفیت دانشگاه های کشور را متقاضیان ثبت نام بدون کنکور تشکیل میدهد وبسیاری ازرشته های دانشگاه های دولتی را نیز در خود دارند . ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور هر سال در سراسر کشور در نیمه اول اردیبهشت صورت میگیرد . ثبت نام کارشناسی بدون کنکور به صورت کارشناسی ناپیوسته و پیوسته است . داوطلبان دانشگاه های بدون کنکور باید ازشرایط ثبت نام و زمان و همچنین نحوه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، آزاد ، علمی کاربردی و پیام نور و همچنین سایر جزئیات ثبت نام این دانشگاه مطلع باشند .

روش هایی که شما عزیزان میتوانید اطلاعات کافی  درمورد دانشگاه های بدون کنکور بدست آورید 

تحصیل بدون کنکور یک راه بسیار عالی برای پیشرفت در زندگی افرادی است که در مشاغل مختلف کار میکنند و فرصت مطالعه برای کنکور و حضور بر سر کلاس های درس روزانه را ندارند . شما عزیزان میتوانید برای اطلاع کامل از هر گونه مشاوره تحصیلی  بمرکزمشاوره آویژه تماس حاصل کنید وجهت اطلاع از شرایط ثبت نام ،  زمان ثبت نام ، مهلت ثبت نام و جزئیات آن در مقاطع مختلف رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی یا دیگر دانشگاه های سراسر کشور اعم از پیام نور ، غیر انتفاعی و … و اطلاع از گرایش های مختلف رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه بدون کنکور آزاد اسلامی با مشاورین متخصص ما در هر امور تحصیلی تماس حاصل کنید . این مرکز میتواند پاسخی برای تمامی سوالات شما در مورد ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی ، سایر دانشگاه ها و شهریه و جزئیات ثبت نام آن ها باشد .

روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

021-91022688 از سراسر ایران