خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام و اعزام دانشجویان به عتبات [تا 7دی تمدید شد]

ثبت نام و اعزام دانشجویان به عتبات [تا 7دی تمدید شد]

بروزرسانی شده دسامبر 26, 2017 11:50 ق.ظ
0
41
اعزام دانشجویان به عتبات

برای مشاوره در زمینه ثبت نام و اعزام دانشجویان به عتبات [تا 7دی تمدید شد]

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

ثبت نام و اعزام دانشجویان به عتبات [تا 7دی تمدید شد]
میانگین 5 رای از تعداد 1

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از زمان اعزام دانشجویان به عتبات در هجدهمین دوره خبر داد ، زمان اعزام اوایل بهمن ماه آغاز خواهد شد! جزییات خبر را در ادامه بخوانید .

اعزام دانشجویان به عتبات

محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌وگو گفت: اعزام های دوره هجدم عتبات دانشگاهیان بهمن ماه آغاز می‌شود و تا 15 اردیبهشت ماه سال 97 ادامه دارد.

وی ادامه داد: در طول این مدت 3 کاروان به صورت هوایی و 1 کاروان به صورت زمینی اعزام می‌شوند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: طی برآورد انجام شده در طول این 4 ماه اعزام دانشجویان به عتبات دانشگاهیان  380 کاروان اعزام می شوند.

فقیهی با اشاره به هفدهمین دوره سفرهای عتبات دانشگاهیان یادآورشد: در دوره هفدهم بیش از 11 هزار دانشگاهی به سفر زیارتی عتبات اعزام شدند و با همکاری مجموعه بعثه مقام معظم رهبری، سازمان حج و زیارت و یک شرکت زیارتی، برنامه های فرهنگی و اجرایی خوبی برای دانشگاهیان برگزار شد.

به نقل از ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، لبیک، محمد زارع گفت: دانشجویان مشمول جهت دریافت مجوز خروج از کشور برای زیارت عتبات عالیات نیازی به سپردن وثیقه نقدی ندارند.

وی تاکید کرد: دانشجویانی که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند اگر در قرعه کشی انتخاب شوند تنها با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل و تعهد نامه محضری می‌توانند برای زیارت عتبات اقدام کنند. پذیرفته شدگان در قرعه کشی پس از ثبت نام نهایی باید مدارک خود را به استان محل تحصیل خود ارائه دهند تا روند صدور مجوز خروج از کشور توسط سازمان وظیفه عمومی آغاز شود.

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: دانشجویانی که از طریق ستاد به عتبات عالیات اعزام شوند با ضمانت ستاد مجوز خروج از کشور را دریافت می کنند و ضمانت این ستاد کفایت خواهد کرد لذا نیازی به ارائه وثیقه نقدی نخواهند داشت.

زارع ادامه داد: متقاضیان زیارت عتبات باید از معافیت تحصیلی برخوردار باشند و در صورت اتمام سنوات تحصیلی امکان اخذ مجوز خروج از کشور برای آنها وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به اخذ مجوز خروج از کشور در دوره های قبل عتبات دانشگاهیان گفت: ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در اربعین سال جاری با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا و بسیج دانشجویی بیش از ۴۱ هزار مجوز خروج از کشور برای دانشجویان صادر کرد.

مشاوره تلفنی آویژه

اگر دانشجو هستید و در خصوص اعزام به عتبات و یا حتی اعزام به خارج از کشور با معافیت تحصیلی خود هستید ، همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد و صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

منبع خبر : yjc
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…