زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی اواخر مرداد ماه آغاز میشود . از شروع زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان حدود یک هفته فرصت دارند ‌و میتوانند با ورود به سایت سازمان سنجش ( sanjesh.org ) و دریافت دفترچه ثبت نام علمی کاربردی اقدام به ثبت نام کنند . ثبت نام از طریق این سایت به این طریق است که متقاضیان با ورود به سایت و پرداخت هزینه سنجش کارت اعتباری ثبت نام خود را خریداری میکنند و  پس از دریافت شماره سریال ۱۲ رقمی  خود ، می توانند فرم پیش ثبت نام خود را به صورت اینترنتی تکمیل کنند .

هزینه ثبت نام دوره کاردانی در سال گذشته ۲۲ هزار تومان و هزینه ثبت نام دوره کارشناسی ۲۵ هزار تومان بوده است . که احتمال می رود در سال جاری شاهد افزایش این هزینه باشیم . ثبت نام کاردانی علمی کاربردی مستلزم سابقه تحصیلی و نمره معدل ده به بالا است . دانشجویانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید در شاخه های ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، فنی و حرفه ای و کار و دانش هستند می توانند با اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و پیش از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام وارد سایت سازمان سنجش شوند و با دریافت دفترچه ثبت نام اقدام به ثبت نام کنند . و سپس با توجه به لیست رشته های علمی کاربردی رشته های مد نظر و مجاز با معدل خود را انتخاب نمایند .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی

دفترچه انتخاب رشته علمی کاربردی دارای لیستی جامع از رشته های متنوع برای داوطلبان می باشد . که دانجشویان مقطع کاردانی دارای ۳۰ کد رشته و مقطع کاردانی به کارشناسی دارای ۲۰ کد رشته برای انتخاب می باشند . اما نکته ای که پرسش بسیاری از داوطلبان است ‌. اطلاع دقیق از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی است . باید گفت دانشگاه جامع علمی کاربردی نیز همانند سایر دانشگاه های بدون کنکور زمان دقیق و معینی جهت ثبت نام ندارد .

اما در اینجا سعی میکنیم تا حدودی شما را از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مطلع سازیم ، از آن جایی که این مرکز آموزشی طی دو مرحله مهر ماه و بهمن ماه دانشجو می پذیرد ، لذا زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی های مهر ماه در مقطع کاردانی و کارشناسی ( کاردانی به کارشناسی نا پیوسته ) معمولا در بازه زمانی اواخر تیر ماه تا اوایل مرداد ماه صورت میگیرد . و برای ورودی های بهمن ماه از اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه ثبت نام انجام می شود . البته دو مرحله قبلی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در شهریور انجام شد . برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی آویژه تماس برقرار کنید و اطلاعات دقیق را دریافت کنید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به جزییات شهرها


مشاوره تلفنی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تلفنی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یکی از بهترین راه ها برای اطلاع از زمان ثبت نام ، مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام و شرایط لازم برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی است . مشاوره تلفنی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باعث شده است . تمام افرادی که قصد ادامه تحصیل دارند . بتوانند به راحتی و بدون هیچ نگرانی ، و تنها با تماس تلفنی با مرکز مشاوره تمام ابهامات و سوال های خود را در مورد امور دانشگاهی خود بر طرف کنند‌ . مشاوره تلفنی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همه روزه پاسخگوی داوطلبان هستند . و امکان تماس از سراسر کشور وجود دارد . این مرکز مشاوره با وجود افرادی که در زمینه کاری خود تخصص و تجربه کافی را دارند می تواند بهترین مشاور تحصیلی شما باشند .

شاید بسیاری از افراد به دلیل عدم آگاهی از زمان دقیق ثبت نام ، و یا مهلت ثبت نام فرصت را از دست بدهند .

مشاوره-تحصیلی-دکتری-آویژه-دانش,زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی


در صورت وجود هر نوع سوال در موارد زیر میتوانید با ما تماس بگیرید

 • لیست رشته های علمی کاربردی    
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • سایت ثبت نام علمی کاربردی
 • دفترچه کارشناسی علمی کاربردی مهر ۹۸
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • دانشگاه های علمی کاربردی تهران
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دانشگاه علمی کاربردی مشهد
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • سیستم پاسخگویی سازمان سنجش
 • کارنامه سنجش
 • کنکور ارشد سازمان سنجش
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی
 • ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • سوالات متداول دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

در ضمن اطلاع از این که کدام دانشگاه و رتبه برای ما بهتر است ، مدرک آن تا چه اندازه کار آمد و معتبر است ،

پروسه تحصیل در این دانشگاه چه مقدار هزینه بر است ، و ده ها سوال رایج دیگر ‌که در ذهن شما است نیازمند اطلاعاتی جامع و دقیق می باشد ، از این جهت دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ای با عنوان دفترچه ثبت نام تهیه کرده است ، این دفترچه به منظور افزایش آگاهی داوطلبان از شرایط ، ضوابط و نحوه ثبت نام دانشجویان منتشر شده است . اما با توجه به این که مطالعه دفترچه زمان بر است و مسائل دیگری از این قبیل ،  پس بهتر است به جای صرف هزینه و وقت و رفت و آمد های طاقت فرسا در مراکز اداری کارهای خود را به مشاورین تلفنی دانشگاه علمی کاربردی بسپارید که باز هم مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی آویژه میتواند بهترین راهنمایی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی طی دو مرحله انجام میشود . که معمولا در هر مرحله اول برای مقطع کاردانی ثبت نام انجام میشود . و پس از مقطع کاردانی ثبت نام دوره کارشناسی است . در مورد سوال های متداول بابت ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی باید گفت : که چند سالی است ثبت نام در این مقطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی صورت نمیگیرد .  و دانشگاه علمی کاربردی فی الحال در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو نمی پذیرد . لذا اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارید ، بهتر است به دنبال مرکز آموزشی دیگر مانند دانشگاه های آزاد و ..  باشید‌ .

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی طی دو مرحله مهر ماه و بهمن ما صورت میگیرد ‌. داوطلبانی که در پذیرش مهر ماه به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده اند ، می توانند در مرحله  نیم سال دوم یعنی بهمن ماه اقدام به ثبت نام خود کنند . نکته ای که باعث شده دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان کثیری را به خود اختصاص دهد لیست رشته های متنوع این دانشگاه می باشد . که باعث شده دانشجویان بتوانند بدون هیچ محدودیتی و تنها با داشتن معدل کافی در رشته های دلخواه خود به ادامه تحصیل بپردازند .

دانشگاه علمی کاربردی در زمیه های صنعت ، مدیریت و خدمات ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر دانشجو جذب میکند . علاوه بر این دانشگاه علمی کاربردی در رشته های پیرا پزشکی مانند تجهیزات اتاق عمل ، کنترل کیفیت دارو ، تجهیزات پزشکی و پاره ای از رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشجو می پذیرد . و شاید این آرزو و فرصت طلایی برای بسیاری از داوطلبانی باشد که در کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته های مورد علاقه خود نشده اند . اما توصیه می شود که پیش از انتخاب رشته با مشاوره تحصیلی جهت کسب اطلاعات و آگاهی لازم در مورد انتخاب درست در زمینه تحصیلی خود با مرکز مشاوره تلفنی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در ارتباط باشید .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه  در مرداد ماه می باشد . و چند روز قبل از ثبت نام ، دفترچه راهنمای ثبت نام توسط سازمان سنجش منتشر می شود تقریبا سه هفته قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، زمان اعلام نتایج می باشد . و در صورت پذیرش داوطلب در رشته انتخابی خود ، می تواند با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری اقدام نماید ‌. اما داوطلبی که در هیچ یک از رشته های انتخابی خود پذیرفته نشده است . می تواند مجددا در تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی شانس خود را امتحان کند ‌.

پس از اعلام نتایج پذیرفته شدگان جدید ، داوطلبانی که موفق به پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی شده اند . باید جهت ثبت نام اینترنتی توسط سامانه هم آوا اقدام کنند . این سامانه نسخه به روز سامانه سجاد می باشد . سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به تمامی دانشجویان خود این امکان را می دهد که همه امور دانشجویی خود چه در مرحله اول یعنی پیش ثبت نام ، و چه ما بقی امور دانشجویی از قبیل انتخاب واحد ، پرداخت شهریه ، در خواست انتقالی ، تسویه حساب و دیگر امور دانشگاهی  خود را به صورت اینترنتی انجام بدهند . دانشجویانی که زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه و تکمیل ظرفیت را از دست داده اند باید برای ثبت نام در مرحله دوم یعنی بهمن ماه آماده باشند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


بیشتر بخوانید: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه مرحله دوم پذیرش دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی می باشد . زمان ثبت نام برای نیم سال دوم دانشگاه علمی کاربردی به طور معمول اواخر آذر ماه و اوایل دی ماه انجام می شود . و داوطلبان هم مانند ورودی های مهر ماه هیچ محدودیتی در لیست رشته های کاردانی و لیست رشته های کارشناسی ندارند ‌. زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه می تواند فرصت طلایی باشد برای آن دسته از متقاضیانی که بنا به دلایلی زمان ثبت نام در نیم سال اول یعنی مهر ماه را از دست داده اند .

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه برای مقطع کارشناسی نا پیوسته در نیمه دوم بهمن ماه و بعد از ثبت نام دوره کاردانی انجام می شود ‌. و ادامه تحصیل در دوره کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی به صورت نا پیوسته می باشد . به این صورت که داوطلبانی که مقطع کاردانی خود را در یکی از مراکز نظام آموزشی به پایان رسانده اند ، می توانند با توجه به سابقه تحصیلی خود در مدرک کاردانی برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند . پس اگر مایل به ادامه تحصیل و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بهمن ماه هستید . همچنین اگر می خواهید از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور نیم سال دوم مطلع شوید بهتر است با مشاوره تلفنی آویژه اطلاعات لازم را به دست آورید.

زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 6 نظر:
 1. با سلام میخواهم در رشته متالوژی در محدوده کرج ادامه تحصیل بدم نزدیکترین دانشگاه علمی کاربردی کجاست (به کرج)

 2. من میخوام آرایشگری بخونم نیمسال دوم میخوام شروع کنم .اردبیل رشته آرایشگری هست ؟؟

 3. من مدرک کارشناسی مدیریت پیام نور دارم و دیپلم آرایشگری از فنی حرفه ای
  میخوام رشته آرایشگری رو در دانشگاه علمی کاربردی بخونم
  میتونم تو مقطع ارشد بخونم؟یا باید از کاردانی شروع کنم؟

  1. سلام بهار جان
   دانشگاه علمی کاربردی فقط در سال ۹۲ پذیرش در مقطع ارشد داشت. بنابراین شما باید در مقطع کاردانی رشته آرایشگری تحصیل کنید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

دوشنبه

1399/12/11

سه شنبه

1399/12/12

چهارشنبه

1399/12/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید