زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس رشته های متفاوت فرق می کند . برای ثبت نام  دانشگاه آزاد تعدادی از رشته ها می باشند که نیازی به آزمون ندارند ، و از طرفی رشته هایی نیز وجود دارند که شرط ورود به آن ها آزمون کنکور می باشد . در خصوص ثبت نام  دانشگاه آزاد باید دسته بندی هایی را انجام داد تا به یک سری شرایط اختصاصی دست پیدا کرد .

به عنوان مثال دانشگاه آزاد در چهار مقطع کاردانی ( پیوسته ، نا پیوسته ) ، کارشناسی ( پیوسته ، نا پیوسته ) ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو پذیرش می کند که هر کدام شرایط کاملا مختص خود را دارند . ثبت نام دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی و کارشناسی در بعضی از رشته ها بدون کنکور و در بعضی های دیگر با کنکور صورت می گیرد که باید در مورد شرایط هر دو دسته مفصلا توضیح داده شود . در خصوص هر مقطع به ترتیب توضیحاتی داده می شود .

مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد چند سالی می شود که اقدام کرده است به پذیرش بدون آزمون ورودی در مقطع کاردانی ، اما این بدان معنا نیست که برای ثبت نام در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی دیگر بطور کلی آزمون ورودی حذف شده است ، بلکه متقاضیان می توانند از طریق آزمون نیز برای ثبت نام درمقطع کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند . ثبت نام در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد به دو صورت پیوسته و نا پیوسته می باشد که هر دو می توانند با آزمون و یا بدون آزمون انجام شوند .

برای ثبت نام در کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی متقاضی باید حتما دارای مدرک کاردانی باشد و شرط اصلی برای این امر همین می باشد . در خصوص کارشناسی پیوسته متقاضی باید دارای مدرک دیپلم نظام جدید و یا همان دیپلم سه ساله ی نظام قدیم بعلاوه مدرک یک ساله پیش دانشگاهی باشد تا بتواند ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی انجام دهد .

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس اینکه همراه با آزمون ورودی باشد یا اینکه بدون آزمون ورودی باشد متفاوت است . در ابتدا به مقطع کاردانی می پردازیم . کاردانی پیوسته مخصوص متقاضیانی است که دارای مدرک دیپلم در رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش می باشند و زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی برای این افراد در نیمه دوم سال تقریبا از اوایل بهمن شروع می شود و تا اواسط بهمن ماه به طول می انجامد و تنها یک نوبت در سال صورت می گیرد .

ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تنها بر اساس بررسی سوابق تحصیلی حاصل می گردد . در خصوص زمان ثبت نام برای کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی باید بگوییم که این مقطع بیشتر بدون آزمون دانشجو می پذیرد و دو مقطع از سال برای ثبت نام اطلاعیه داده می شود . زمان ثبت نام برای مقطع کاردانی نا پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی ورودی مهر و بهمن خواهد بود .


بیشتر بخوانید:  انتخاب رشته دانشگاه آزاد 


زمان ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی

زمان ثبت نام برای مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی به دو حالت تقسیم می شود . زمان ثبت نام برای کارشناسی با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ورودی ( پیوسته و نا پیوسته ) ، و زمان ثبت نام برای کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ورودی ( پیوسته و نا پیوسته ) .

در خصوص زمان بندی ثبت نام برای کارشناسی با کنکور دانشگاه آزاد اسلامی باید اشاره کرد که در نیم سال اول برگزار می شود و نکته ای که باید در مورد آن متذکر شویم این می باشد که این اتفاق تنها یک بار در سال محقق می شود . اما برای کارشناسی فاقد آزمون ورودی قضیه متفاوت می باشد . دانشگاه آزاد ، بدون کنکور در سال در دو مقطع برای کارشناسی پیوسته و نا پیوسته پذیرش می کند . برای ورودی مهر مهلت اسم نویسی از اواسط تیر ، و برای ورودی بهمن مهلت اسم نویسی از اواخر بهمن هر سال شروع می شود .

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور را می توان در دو دسته عمومی و اختصاصی خلاصه کرد . دسته عمومی شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی همانطور که از اسمش مشخص است مواردی را شامل می شود که برای تمام مقاطع و تمام ورودی ها یکسان می باشد . در زیر می توانید موارد عمومی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را مشاهده کنید :

 • متقاضی باید حتما از ادیان مورد تایید حکومت جمهوری اسلامی پیروی کند ( اسلام و یا دیگر ادیان مورد تایید )
 • متقاضی باید هیچگونه شهرتی به فساد و یا بد نامی نداشته باشد
 • متقاضی باید هم از لحاظ روحی هم از لحاظ فیزیکی شرایط متناسبی با رشته منتخبش داشته باشد
 • متقاضی نباید دارای هیچگونه انحراف و یا مخالفتی با ارزش و قوانین حکومت جمهوری اسلامی باشد
 • متقاضی نباید به حزب های مخالف رژیم جمهوری اسلامی کوچکترین وابستگی ، ارتباط و همکاری داشته باشد.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور


بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد | شرایط و مراحل آن


موارد اختصاصی شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

موارد اختصاصی شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی برای هر مقطع تفاوت هایی دارند ، مخصوصا برای مقطع کارشناسی ارشد که بطور کلی متفاوت می باشد و در اینجا ما برای مقاطع کاردانی و کارشناسی موارد اختصاصی شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را بازگو می کنیم و برای دیگر مقاطع در ادامه بحث به آن ها می پردازیم . در زیر می توانید موارد اختصاصی شرایط ثبت نام در دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور را مشاهده کنید :

 • مدرک دیپلم ( برای کاردانی پیوسته و نا پیوسته )
 • مدرک دیپلم نظام جدید و یا پیش دانشگاهی برای دارندگان دیپلم نظام قدیم ( برای کارشناسی پیوسته )
 • مدرک کاردانی ( برای کارشناسی نا پیوسته )

البته جزئیات و توضیحات بیشتری در خصوص موارد اختصاصی شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی برای بعضی از رشته های خاص وجود دارد که در ادامه بحث به آن ها نیز می پردازیم .

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور

مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور برای مقاطع کاردانی پیوسته و نا پیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و نا پیوسته در مطالب پیشین شرح داده شد . اکنون در مورد مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی برای مقطع کارشناسی ارشد گفتگو می کنیم .

قبل از اینکه توضیحی در رابطه با مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی برای دوره کارشناسی ارشد داده شود باید متذکر شد که دانشگاه آزاد بصورت رایج ( مانند مقاطع کاردانی و کارشناسی ) بدون آزمون در مقطع فوق لیسانس دانشجو نمی گیرد و این اتفاق فقط برای دسته خاصی از دانشجویان امکان پذیر است که از آن ها با عنوان استعداد درخشان نام برده می شود . استعداد های درخشان دانشجویان کارشناسی می باشند باید پارامتر هایی را دارا باشند ، که در مبحث مربوط به خود در مورد آن نیز توضیحات کاملی را در اختیار شما قرار می دهیم .

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی برای ورود به دوره کارشناسی ارشد

بر اساس آنچه شرح داده شد تنها دانشجویانی که شرایط دانشجوی استعداد درخشان را دارند می توانند بدون گذر از هیچ گونه آزمون و امتحانی وارد مقطع فوق لیسانس شوند . مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی به صورت بدون کنکور برای دانشجویان استعداد درخشان فقط یکبار پیش می آید و آن هم بلا فاضله بعداز فارق تحصیل شدن این دانشجویان در دوره لیسانس می باشد .

زمان درخواست دادن ارشد بدون کنکور برای دانشجو های استعداد درخشان در راستای پذیرفته شدن در فوق لیسانس با دیگر دانشجویان که آزمون می دهند برای پذیرفته شدن یکی می باشد . جا دارد که باز هم متذکر شویم که تنها یکبار فرصت ارشد بدون کنکور برای دانشجویان استعداد درخشان فراهم می گردد و آن هم سریعا بعدا از تمام دوره لیسانس . پس در این مورد دانشجویان باید نهایت دقت خود را بکار گیرند که این فرصت طلایی را از دست ندهند .


بیشتر بخوانید: تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد


تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور

تاریخ ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بدون کنکور جز آن دسته از موارد می باشد که داوطلبان با مطالعه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد از آن بخوبی مطلع شوند . دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای مقاطع فوق دیپلم ( کاردانی ) ، لیسانس ( کارشناسی ) ، فوق لیسانس ( کارشناسی ارشد ) و دکتری متفاوت می باشد و در زمان های مشخصی از سال این دفترچه در سایت های مربوطه در دسترس داوطلبان قرار می گیرد و آنان می توانند با مطالعه آن می توانند جزئیات لازم درمورد رشته های گوناگونی که ارائه گردیده ، شرایط هر کدام از رشته ها و تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی را بدست بیاورند و سپس با تسلط بیشتر اقدام به ثبت نام نمایند . تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله امکان دارد دستخوش تغییر جزئی شود که از قبل در آن خصوص اطلاع رسانی می شود .

کلیت بازه تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی معمولا ثابت و مشخص است

طبق تجاربی که از سال های گذشته کسب شده است تاریخ ثبت نام معمولا دارای بازه ای زمانی ثابتی می باشد که از پیش داوطلبان می توانند با مطالعه سایت www.azmoon.org از آن با خبر شوند . بطور کلی برای یک ثبت نام و انتخاب رشته ی هوشمند و تخصصی داوطلبان باید مسائل فراوانی را همزمان باهم در نظر بگیرند و سپس بر اساس برآیند مجموع در انتخاب رشته تصمیم گیری کنند . بعداز تصمیم گیری متقاضی باید از شرایط خاصی که برای پذیرش دانشگاه تعیین کرده با خبر باشد و بتواند آن ها را فراهم سازد و تمام این ها را باید در مدت زمان اندکی که به عنوان مهلت ثبت نام در اختیارش قرار داده شده است انجام دهد .

برای ساده کردن این امر دشوار و گاها پیچیده ، مشاوران مرکز رشد آویژه تمام وقت آماده هستند تا بواسطه مشاوره تحصیلی آنچه که نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهند .

ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی

در اینجا توضیحات خود را در خصوص ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی کامل می کنیم . قبلا هم گفتیم ، روال عادی پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد دادن کنکور کارشناسی ارشد می باشد . در سال تنها در یک مرحله زمانی دانشگاه آزاد بصورت اختصاصی آزمون ورودی کارشناسی ارشد برگذار می کند و از این طریق دانشجویان فوق لیسانس خود را در رشته های مختلف انتخاب می کند .

مهلت ثبت نام این آزمون معمولا از اواسط آذر ماه شروع می شود و متقاضیان می توانند در سایت سنجش ثبت نام کنند و این مهلت معمولا ۲ هفته به طول می انجامد . علاوه بر این از سال نود و شش به بعد متقاضیان کنکور ارشد می توانند همزمان با کنکور دانشگاه های سراسری برای دانشگاه آزاد اقدام کنند و دیگر نیازی نیست هزینه ای مازاد بپردازند . این آزمون در اوایل اردیبهشت صورت می گیرد .


بیشتر بخوانید: زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد و جزییات مربوط به آن


شرایط ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی ( بدون کنکور )

ثبت نام برای دوره فوق لیسانس بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی همانطور که بار ها و بار ها به آن اشاره شده است تنها از دو راه میسر می گردد . در این قسمت ما به این دو راه می پردازیم و شرایط هر کدام را مورد بررسی قرار خواهیم داد . راه اول منحصر می شود به دانشجویان المپیادی دوره لیسانس .

همانطور که می دانیم المپیاد های علمی چه در حیطه کشوری و یا جهانی از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشند و کسانی که در این آزمون های علمی موفق می شوند مطمئنا از سطح علم و سواد بالایی برخوردار هستند . از این رو طبق آنچه که وزارت علوم تعیین کرده است دانشجویانی که در این المپیاد های علمی بتوانند رتبه های اول تا پانزدهم را به خود اختصاص دهند مجاز هستند در هر دانشگاهی که بخواهند بدون کنکور وارد مقطع ارشد بشوند و دانشگاه آزاد نیز جز آن دسته از دانشگاه ها است .

راه دوم ورود بدون آزمون به دوره ارشد ( استعداد های درخشان )

در خصوص ثبت نام برای مقطع فوق لیسانس دانشگاه آزاد اسلامی از طریق استعداد های درخشان توضیحات ابتدایی در اوایل همین مطلب داده شد . از همین رو مستقیما می پردازیم به شرایطی که یک دانشجوی استعداد درخشان در دانشگاه آزاد باید آن ها را دارا باشد :

 • دوره لیسانس را باید دانشجوی دانشگاه آزاد باشد .
 • معدلی که از گذراندن سه چهارم دروس کارشناسی ( حتما باید این تعداد درس را در ۶ ترم گذرانده باشد ) باید برای رشته های زیر شاخه علوم انسانی ۱۷ و دیگر رشته ها ۱۶ باشد .
 • ۸ ترم بیشترین مدتی است که شخص باید بتواند طی آن از دوره دوره لیسانس فارق شود .
 • دانشجو بدون هیچ وقفه ای باید بعداز لیسانس درخواست پذیرفته شدن را در مقطع ارشد بدهد وگرنه در صورت وجود وقفه پذیرفته نخواهد شد .
 • شخص حتما باید در گرایش های زیر شاخه رشته کارشناسی اش ادامه تحصیل دهد .

امکان تغییر رشته در دانشگاه آزاد

اینکه امکان تغییر دادن رشته در ثبت نام در مقطع بالا تر دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد یا نه باید گفت که خوشبختانه برای مقطع های کاردانی و کارشناسی بدون کنکور این کار شدنی است اما برای ارشد این کار فقط از طریق دادن کنکور مربوط به رشته ای که قصد ادامه تحصیل در آن را داریم شدنی است . چند سالی می شود که دانشگاه آزاد شرط معدل را بطور کلی از شروط پذیرش در مقطع های کاردانی و کارشناسی برداشته است و همین امر موجب گردیده است تا متقاضیان فارغ از رشته مقطع قبلی خود برای انتخاب رشته مقطع بعدی در ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی دستاشن باز باشد و حق انتخاب داشته باشند .

به عنوان مثال شخصی با دیپلم علوم انسانی در گذشته نمی توانست رشته های زیر شاخه فنی را انتخاب کند ولی الان شدنی است ، یا اینکه رشته روانشناسی برای کارشناسی پیوسته دیگر محدود به دارندگان دیپلم انسانی نمی شود .

توضیحات تکمیلی در خصوص تغییر رشته در دانشگاه آزاد

بله همانطور که گفتیم برای ثبت نام در مقطع کارشناسی نا پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیز ، صرف نظر از رشته مقطع کاردانی شخص و بدون اینکه معدل کاردانی فرد را در نظر بگیرند ، او می تواند رشته ای متفاوت از آنچه در دوره فوق دیپلم خوانده است انتخاب کند و ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی را انجام دهد . اما برای مقطع فوق لیسانس داستان کاملا متفاوت می باشد . از آنجایی که لازمه ورود به دوره ارشد کنکور است ، داوطلب اگر می خواهد تغییر رشته دهد باید حتما تمامی درس هایی که مربوط به دوره لیسانس رشته مورد نظرش است را مطالعه کند و سپس در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کند و در صورت کسب رتبه درخور رشته منتخبش می تواند در دوره ارشد آن را ادامه دهد ، حتی اگر این رشته جزء گروه اصلی رشته ای که قبلا در لیسانس خوانده است نباشد .

امکان تغییر رشته در دانشگاه آزاد


بیشتر بخوانید: مشاوره تحصیلی


رشته های دوره کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ( بدون آزمون ورودی )

برای ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی رشته های پر داوطلب دوره کاردانی پیوسته را در ادامه لیست کرده ایم :

 • امور اداری
 • تربیت بدنی
 • امور عمومی ساختمان
 • طراحی صنعتی
 • صنایع شیمیایی
 • مدیریت خانواده
 • تربیت بدنی
 • الکترونیک ( رادیو تلویزیون ، عمومی )
 • مربی کودک ، حسابداری
 • استخراج معدن
 • ساخت و تولید ( ماشین افزار ، قالبسازی )
 • سفال و سرامیک
 • مکانیک خودرو
 • صنایع نساجی
 • امور دامی ( پرورش دام ، پرورش طیور )
 • گرافیک
 • صنایع فلزی ( جوشکاری ، صنایع فلزی )
 • متالورژی ، هنرهای تجسمی ( نقاشی )
 • صنایع کاغذ و چوب
 • فیلمسازی ( کمک کارگردانی )
 • مکانیک ( ماشین آلات کشاورزی )
 • کامپیوتر ( نرم افزار )
 • طراحی و دوخت
 • تأسیسات ( تهویه مطبوع ، تبرید )
 • امور باغی و زراعی .
مهمترین رشته های کاردانی نا پیوسته

در این قسمت قصد داریم به برخی از رشته های گروه های ریاضی ، تجربی و انسانی که جز رشته های کاردانی نا پیوسته دانشگاه آزاد می باشند اشاره کنیم . برای رشته علوم تجربی رشته هایی همچون تکنولوژی تولید گیاهی ، تکنولوژی تولید دامی و تکنولوژی مواد غذایی تعدادی از رشته های مهم و پر مخاطب می باشند . همچنین می توان به رشته های کاردان فنی عمران ، کاردان فنی برق ، کاردان فنی مکانیک و کاردان فنی مخابرات به عنوان رشته های مهم زیر گروه ریاضی اشاره کرد . آموزش زبان ، ادبیات فارسی ، مدیریت ها ( بازرگانی ) و کاردانی های عربی و دینی جز رشته های مهم و زیر گروه علوم انسانی به حساب می آیند . در خصوص آگاهای ار رشته ها ، مطالعه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد می تواند کمک شایانی به داوطلبان بکند .

رشته های دانشگاه آزاد ( کارشناسی ناپیوسته ، بدون آزمون )

قبل از اینکه به ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی فکر کنید بهتر است به این موضوع فکر کنید که چه رشته ای را می خواهید بخوانید و بعد در خصوص ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی اقدامات لازم را انجام دهید . در این قسمت شما می توانید با تعدادی از رشته های معروف شاخه های مختلف آشنا شوید . مهندسی ساخت و تولید ( مکانیک ) ، مهندسی الکترونیک ، مهندسی نرم افزار ، مهندسی عمران ، مهندسی صنایع شیمیایی ، مهندسی متالوژی ، کارشناسی مدیریت بازرگانی ، کارشناسی حسابداری و … تنها تعدادی از رشته های کارشناسی نا پیوسته می باشند که در زمان ثبت نام برای دانشگاه آزاد اسلامی نیاز است داوطلبان از آن ها اگاهی داشته باشند .

رشته های دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از آنجایی که دانشگاه آزاد دارای تعداد زیادی واحد آموزش است و قبل از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد از متقاضیان این دوره آزمون می گیرد ، می توان گفت که تمام رشته های مورد نظر شما داوطلبان را پوشش می دهد تنها نیاز است قبل از ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی وقت بگذلرید و دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد را با دقت بررسی کنید . اگر سوال های ذهن خود را در مطالبی که برای شما شرح دادیم پیدا نکردید منتظر نمانید ، کارشناسان مرکز مشاوره آویژه می توانند سوالات ذهن شما را به بهترین نحو ممکن جواب دهند و با ارائه مشاوره تحصیلی بخوبی در خصوص تمام مجهولات ذهنی شما و نکاتی که برای شما واضح نیستند شفاف سازی لازم را به عمل بیاورند .

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1399/11/3

شنبه

1399/11/4

یکشنبه

1399/11/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید