زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی

ذکر نکات مهم در مورد کارشناسی نا پیوسته

ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی در تمامی رشته ها امکان پذیر میباشد . ثبت نام درمقطع کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی همزمان با ثبت نام  مقطع کاردانی انجام میگیرد . ثبت نام کارشناسی نا پیوسته دانشگاه علمی کاربردی در دو دوره مهرماه وبهمن ماه انجام میشود . برای  ثبت نام کارشناسی نا پیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره نیمترم اول ( مهرماه ) در مرداد ماه  وبرای ثبت نام کارشناسی نا پیوسته برای دانشگاه علمی کاربردی در نوبت دوم (بهمن ماه ) در دی ماه  انجام میشود . قبل از انجام ثبت نام در این دانشگاه باید دفترچه ثبت نام را بخوبی مطالعه و حداکثر ۲۰ کد رشته را از لیست رشته های کارشناسی نا پیوسته انتخاب کنند .

ذکر نکات مهم در مورد کارشناسی نا پیوسته

دانشگاه جامع علمی کاربردی مقطع کارشناسی پیوسته ارائه نمیدهد . برای ادامه  تحصیل در مقطع کارشناسی نا پیوسته دانشجو باید مدرک کاردانی را به پایان رسانده باشد، سپس دفترچه ثبت نام را تهیه نموده و در پایان نسبت به ثبت نام خود اقدام نماید . شرایط پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی داشتن مدرک دیپلم و براساس شرط معدل میباشد ، اما برای پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی نا پیوسته در دانشگاه علمی کاربردی لازم است داوطلبان دارای مدرک کاردانی باشند و ملاک انتخاب رشته برای دانشجو شرط معدل دوره کاردانی آنها میباشد .

یکی از مزایای کارشناسی نا پیوسته این دانشگاه به این صورت میباشد که اگر دانشجوی به هردلیل علاقه به ادامه تحصیل خود در مقطع کاردانی ندارد به راحتی میتواند در دوره کارشناسی تغییر رشته دهد و دروس جبرانی وپیش نیازدر کارشناسی بگذراند و یکی از دلایل تغییررشته در کارشناسی عدم اطلاعات کافی فرد از رشته خود در بازار کار میباشد .


بیشتر بخوانید:   ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی

زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی طبق روند هرسال در دو فصل ارائه میشود در نوبه اول مهرماه (نیمترم تحصیلی ) دردو دوره کاردانی وکارشناسی ناپیوسته همزمان باهم در مرداد ماه ارائه میشود و در نوبت دوم بهمن ماه (نیمسال تحصیلی ) زمان ثبت نام  دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته علمی کابردی همزمان باهم صورت نمیگیرد . ابتدا زمان ثبت نام دوره کاردانی  در آذر ماه منتشر میشود . و پس از اتمام ثبت نام این دوره ، ثبت نام مقطع کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی آغاز میشود .

دانش آموختگان جهت پاسخگویی به سوالات خود درمورد  زمان ثبت نام مقطع کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی  و نیز شرایط ثبت نام کارشناسی نا پیوسته دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی نا پیوسته میتوانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید ، این مرکز منبع جامعی برای رفع تمامی ابهامات میباشد .

زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی


بیشتر بخوانید:  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


تاریخ ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی بدون کنکور

تاریخ ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی بدون کنکور در سایت آموزشی این دانشگاه و یا سایت سازمان سنجش  بیان شده است .  تاریخ ثبت نام مقطع کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی بدون کنکور در دو بازه زمانی مهرماه  (مرداد ماه ) وبهمن ماه (دی ماه ) میباشد . شما هم اکنون میتوانید برای ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی بدون کنکور به سایت آموزشی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کرده ، وکد رشته مورد نظر خود را از بین ۲۰ کد رشته تعیین شده برای مقطع کارشناسی نا پیوسته انتخاب و به ادامه تحصیل خود میپردازید .

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی بدین صورت میباشد که داوطلبان برای ثبت نام در این مقطع میبایست مدرک فوق دیپلم خود را ارائه دهند . تغییر رشته در مقطع کارشناسی نا پیوسته در این دانشگاه  انجام پذیرمیباشد ، بنابراین داوطلب ملزم نیست که در مقطع کارشناسی رشته ی دوره کاردانی را ادامه تحصیل دهد . تحصیل در دوره کارشناسی حدود ۲سال بیشتر طول میکشد .

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی در مقطع کاردانی نیاز به مدرک دیپلم و نیازی به ارائه مدرک پیش دانشگاهی ندارند ، برای ثبت نام دوره کارشناسی نیاز به مدرک کاردانی میباشد . در این دانشگاه دانشجو نمیتواند مقطع کارشناسی پیوسته را در چهار سال به اتمام برساند ، تنها راه برای گرفتن مدرک کارشناسی در دانشگاه علمی کاربردی بدین صورت میباشد که ابتدا دوره کاردانی را سپری و سپس شروع به ادامه تحصیل  در دوره کارشناسی کنند .


بیشتر بخوانید:   رشته های دانشگاه علمی کاربردی 


توضیحاتی پیرامون دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی از دانشگاه های بدون کنکورکشور میباشد ، که مراکز بسیاری را در کشور دارد . پذیرش دراین دانشگاه براساس سوابق تحصیلی داوطلب میباشد ولی محدودیتی در مورد تطبیق رشته کارشناسی با کاردانی دراین دانشگاه وجود ندارد ، مقطع کارشناسی نا پیوسته مختص متقاضیانی است که دوره فوق دیپلم را در یکی از دانشگاه های مورد نظر وزارت بهداشت ویا وزارت علوم گذرانده باشند . ولی برای ثبت نام دوره کارشناسی ارشد در این دانشگاه به صورت بدون کنکور تعداد رشته های ارائه شده ازسوی دانشگاه بسیار محدود میباشد ولی در عوض تخصص این دانشجویان دراین مقطع بالاتر میرود ، افراد شاغل با داشتن سهمیه اشتغال میتوانند در این رشته ها شرکت کنند .

  قوانین و شرایط ثبت نام علمی کاربردی

دانشجویان برای پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی  از دو سهمیه میتوانند استفاده کنند ، سهمیه آزاد و سهمیه شاغل . یکی از ضوابط ثبت نام در این دانشگاه این است که ، دانشجو میتواند در کلاس های درسی روزانه شرکت نکند ، به همین علت این شرایط عدم حضور در دانشگاه برای افراد کارمند مشغول به کار در تایم اداری بسیار مهم میباشد . البته این شرایط گفته شده به این بابت نیست که این دانشگاه کلاس حضوری برگزار نمیکند . افراد شاغل برای ثبت نام باید رشته مرتبط با حوزه کاری خود انتخاب کنند . افرادی که از سهمیه آزاد استفاده میکنند میتوانند رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنند وبرای شرکت خود در کنکور باید ثبت نام هفت مرحله ای را که در سایت هم آوا منتشر شده است ،  انجام دهند .

توضیحاتی پیرامون دانشگاه علمی کاربردی


بیشتر بخوانید:  دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 


شهریه ثابت و متغیر دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کابردی برای پذیرش ازداوطلب شهریه دریافت میکنند ، شهریه به دو دسته تقسیم میشود ، شهریه ثابت و شهریه متغیر در دو مقطع متفاوت است ، شهریه های این دانشگاه نسبت به شهریه اکثر دانشگاه ها کمتر میباشد . مثلا شهریه متغیر برای مقطع کاردانی بین ۳۰۰تا ۵۰۰ و شهریه ثابت بین ۳۶۰ تا ۴۲۰ هزار تومان میباشد . شهریه ها هرساله دستخوش تغییراتی میشود وچند درصدی به آن افزوده میشود . باید توجه کنید که تمام رشته ها در چهار زمینه دسته بندی میشوند و هرکدام اززمینه ها شهریه های مخصوص خود را دارند و همچنین گرایش های مختلف بسیاری را دارا میباشند . بعضی رشته ها دروس عملی و تئوری وآزمایشگاهی دارند که به طبع شهریه های این رشته ها متفاوت است . متقاضیان برای اطلاع کافی از شهریه رشته مورد علاقه خود با مشاوره تحصیلی ما در مرکزمشاوره تحصیلی آوِیژه تماس حاصل فرمایند .


بیشتر بخوانید:   شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


مزیت های دانشگاه علمی کاربردی

این دانشگاه تنوع رشته های زیادی را دارا میباشد وگرایش های متفاوتی را نیز ارائه میدهد . در سال در دو فاصله مهرماه و بهمن ماه دانشجو میگیرد . این دانشگاه علاوه بر دروس تئوری ، کلاس های عملی برگزار میکند داوطلبان میتوانند با استفاده دانش خود سریع وارد بازار کار شوند .

همچنین این دانشگاه برای افراد شاغل این فرصت را فراهم کرده است که بتوانند ادامه تحصیل بدهند وآخرین مزیت ، شهریه کم آن نسبت به سایر دانشگاه ها است . بدون تردید داوطلب باید درمورد زمینه های رشته تحصیلی وهمچنین گرایش های رشته مورد علاقه خود و شغل های مربوط به گرایش رشته های خود ، شرایط و نحو شرکت در دانشگاه های علمی کاربردی بدون کنکورمطلع باشد و باید دیدگاه بازتری نسبت به این جزئیات داشته باشد که بتواند قدم های محکمی را برای آینده خود بردارد و بتواند بازار کار خود را تضمین کند ، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه راهی برای تضمین آینده شما است .

زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام کارشناسی نا پیوسته علمی کاربردی

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/2/23

جمعه

1400/2/24

شنبه

1400/2/25

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید