سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان – ثبت نام و رزرو

سمینار
به اشتراک بگذارید

اگر قصد راه اندازی کسب و کار ارزانی دارید ٬ اگر قصد کارآفرینی دارید و یا برای تامین مخارج یا آسودگی بیشتر نیاز به شغل دوم دارید ٬ سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان را از دست ندهید٬ رزرو به تعداد محدود!

اقتصاد ناپایدار جهانی و بالا رفتن تورم و هزینه ها و الزام تامین مخارج شخصی و‌ خانوادگی همواره انسان را به تفکر و تلاش در راستای نوآوری و رسیدن به درآمد بیشتر ، از راه هایی غیر از شغل فعلی وا میدارد . بخصوص اگر در شهرهای بزرگ و با هزینه بالا زندگی کنید .

آیا میدانید؟!

موسس بزرگ ترین برند ها و کمپانی های جهانی صرفا افراد ساده ای بودند که توسط یک ایده ی ساده و بهره گیری از تمامی راه های ممکن از جمله : ارتباط با انسان ها، بالا بردن اطلاعات، بهره گیری از تجربه افراد آگاه و با کمترین سرمایه فعالیت خود را در سطح کم شروع و آن را در حوزه ی بین المللی توسعه داده اند
و نهایتا صاحب ثروت های عظیم شدند….

 

سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان

در ادامه اگر به دنبال یافتن پاسخ هریک از سوالات زیر هستید ، به همایش بزرگ «شروع کسب و‌کار ساده و‌ارزان» با سخنرانی اساتید برجسته کشور : دکتر فرش فروش و‌ دکتر قربانی بپیوندید.

 

  • چگونه با حداقل سرمایه صاحب کسب و‌کار اختصاصی شویم ؟
  • چگونه بدون هیچ ایده و‌فکر خاص به راه اندازی یک شغل بپردازیم؟
  • با…..تومان سرمایه چه میتوان کرد؟
  • چگونه از اینترنت و فضای مجازی پول درآوریم؟
  • چگونه صاحب شغل دوم‌شویم؟
  • چگونه صاحب مشاغل خانگی شویم؟

 

سمینار کسب و کار

 

نحوه رزرو سمینار کسب و کار ارزان

کسب اطلاعات بیشتر و‌ رزرو همایش : ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۳۳۳۰۰۰  . لازم به ذکر است که با توجه به ظرفیت محدود پذیرش و ثبت نام ٬ اولویت با افرادی است که سریع تر نسبت به ارسال درخواست اقدام نموده اند .

اگر در خصوص برگزاری سمینار سوالات یا ابهاماتی دارید و یا نیاز به مشاوره تلفنی کسب و کار دارید ٬ همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد و صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان – ثبت نام و رزرو

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه سمینار بزرگ شروع کسب و کار ساده و ارزان – ثبت نام و رزرو

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.